Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bonus Bonus ❤️
Giremiyorum şuraya halbuki sıkça aklıma geliyor ama bi yoğun geçti günler bu ara.
Yokluğumu farketmene sevindim 💐

Bugun nevresim yıkadım değiştirdim, yastıkları söktüm boşalttım
Pazara, yürüyüşe gittim
Çocukları parka götürdüm
Kızlara Kuran okuttum
Yemek yaptım
Yüzeysel süpürge yaptım
Yer sildim yüzey mendiliyle yüzeysel😃

Hem fiziken koşturmalı hem de zihinde yoğunum.

Screenshot_20240510_071849_Instagram.jpg
Günaydın 😁

Neyi nereye yazacam tam bilmiyorum yeni üye değilim ama aktif kulanmiyorum burayı kimler nereden bu formda memleket yani
ben kırklareliliyim ama istanbulda yaşıyoruz. grubun en büyüğüyüm . 2 tane çocuğum büyükler kızım evli 15 aylık bi torunum var oğlum bekar ben çalışıyorum. :KK49: :KK54:

Annem çıkmamış dikişlerin biri problem çıkarmış bu hafta başına kadar antibiyotik tedavisi alacak hastanede yengemgil çok yoruldu en azından hafta sonu dinlensinler ben anneme refekat edeyim diye düştüm yola kızlar
çok geçmiş olsun canım annene Allah şifalar versin .

Çok güzel bir sürpriz olmuş canım,duygulandım bak🥲 maşallah..
Sohraptan haberin var mı?
O bazen aklıma geliyor hiç konuşmadım uzun zamandır.☺️
Benim de kocam bey sarı kıvırcıkmış çocuklar da kıvırcık doğuyor benim tarafta da var genlerde🤣 oğlanda kıvırcıktı çok yakışıyordu kesince düzeldi.
Bi geldiler bana bi ara eşim de bende alalım sıfıra vuralım dedik benim kızın saçlarını çünkü hızlı da uzamıyor🤣
Bütün aile karşı çıktı kardeşlerim vs.şimdi asla elleme diyorlar çok hoş duruyor diyorlar,kaldı öyle kesince düzleşiyor çünkü.😁
Üçüncü olursa bana çeksin inş.herşeyiyle çok isterim☺️

Evet canım hoş bir sürpriz oldu 🥰 Sohrab doğum yaptı 5 aylık kızı oldu 🧿
Eğer kıvırcıksa yapacak hiç birşey olmuyor neyse artık ooo 3.bebe fikri kafada dolaşıyorsa her an olabilir inşallah canım sana benzer, oğlun kaç yaşındaydı

X