Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hiç sorma yaa sıkılmadım değil ama devam etmek zorundayım vermem gereken 25 kg var 🥲🥲 55 olmak istiyorum hayalim

Mozaik bende başka birinden görmüştüm ilk kez denedim baya iyi.olmus 😒 yedim maleaef 😶‍🌫️
Yaa anladım umarım çabucak verirsin 😁
Neyse hadi yediğn kadar kalori yak yememiş sayılırsın🥹

Günaydın ❤️
Hayırlı cumalar 🌸

ee4ccc2e996c1b155ff8ba1cede7c698.jpg

Gerçekten berbat durumda yim kızlar ev aldı başını gitti ne kitap okuma ne ibadet ne temizlik
Nereden başlamalıyim vitaminlerime baktirdum malesef hepsi düşük çıktı ilaçlarıma başladım evvelki gün
Nereden başlamalıyim
Eşim 3 vardiya çalışıyor zaman yönetimini yapamıyorum
Bana bir öneri verin ne olur
Uzun zamandır girmiyordun merak etmiştim daha öncede toparlamistin yine yaparsın
Sebebi belli en azından değerlerinin normale döndüğünde kendine gelirsin

Selamün aleyküm canlar sizi nasıl özledim bı bilseniz
Ama kendimi de özledim
Başımıza neler geldi neler çok şükür atlaticaz inşallah
Nisanın ortasında engelli kaynım kansilzliktan hastane de yattı kan kanserden şüphelenildi ama çok şükür kanser çıkmadı vitaminsizlikten kansız kalmış ve vücutda herşey sifirdi
5 gün yattı sonra çıktık 1 hafta geçmedi geçen 5mayisda sağ ayagina felç vurdu turuyemedi
Sabahında sağ koluna
Hemen gittik öğleye nörolojiye beyin kanaması var burda cerrah yok diye yoğun bakım yok diye hastane aramaya resmen hayatı tehlikesi vardı ameliyat olacaktı ama anestezi kaldıracak biri değil o yüzden çok korktuk ama blinci vs yerindeydi Cok şükür
Sonra Yalova atakent Hastanesi'nde yoğun bakımda yattı 1 hafta. Sonra şehir hastanesine götürdük orda çok şükür bişi yıkmadi fizik tedavi alicak cansız değil ama koordine edemiyor bezliyorum ben yediriyorum denge sağlayamiyor
Destekli oturuyor
Simdi de babane halsiz bitkin yatıyor 3 gündür
Yemek de yemiyor bugün zar zor bı yoğurt yedirdim doktora gitti iki bölüme ordna da ilaclari var bı kacini içiyor ancak

Kendim psikolojik destek almaya başladım yüzyüze iyi gelmeye başladı gibi
Çok yıpranmış vaziyetteyim psikolojik olarak
Yarın ancak market vs yapabilcem
Rabbim hayırlara çıkarsın
Maddi olarakta zorlanmaya başladım biraz
Karmaşık vaziyett bizim ev yine yani
Köye daha çıkamadk merkezdeyiz
Herşey karmaşık oldu bu sene
Umarım herkes iyidir
çok geçmiş olsun canım Rabbim kolaylıklar versin, maddi manevi

X