Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kalkıyorum bir iş yapmaya kolumu kıpırdatacak istek gelmiyor içimden bugün böyleyim anlayamıyorum da neden böyle olduğumu.
Örgü de öremiyorum.

Bİr enerji akımına denk gelmek nasip o
Okusana biraz kendini avuçlarına sonra vücuttan ayaklara doğru sür ellerini,iyi gelir bence.

Kalkıyorum bir iş yapmaya kolumu kıpırdatacak istek gelmiyor içimden bugün böyleyim anlayamıyorum da neden böyle olduğumu.
Örgü de öremiyorum.

Bİr enerji akımına denk gelmek nasip olur inş
nazar olabilir güzel güzel örgüler örüyosun kendine suya oku iç faydası olur ,Allla ın izniyle

Bebişimi uyuttum şükürler olsun:anne:
Yağmur yağıyor yine başladı gök gürültülü yağıyor,dinlenmek istiyorum inş.
Kızlar burada çook gök gürler şimşek çakar hem de öyle böyle değil bazen ayağa sıçratır uykudan uyandırır seni😅 evin üzerine düştü hissi geliyor.🤣
Meğersem burası alçakmış bu yüzden bu taraflarda çok fazla oluyormuş.
Gelenler söyledi burada çok gök gürlüyor diye.

Benimde tek çocuk şu an dibine kadar yaşıyoruz ağlaması olmayan bi çocuktu 1 2 aydır her şeye ağlıyor 😂 kendini ifade edince daha da azalır eminim sizin ki
😃 Bir laf vardır tek çocuk hiç çocuk diye elbette oda zor uykusuzluk yorgunluk kısaca annelik zordur ama ikinci olunca ilk daha kolaymis diyorum ve benim ilki 10 çocuğa bedel zorluktaydi zor bir bebeketi ama tekti durdugu an uyuduğu an ya bende uyurdum veya işimi yapardim ama şimdi ikisinin uykusunu ayarlamak çok zor Cook nadir aynı saattte uyurlar varsa imkanınızn bolca gezin kitap okuyun dışarı çıkın eşinizle vakit geçirin bir TV karsisinda bsyler yiyip film izlemek bile bizde savaş gbi oluyor 😂 yinede varolsunlar sağlıklı olsunlar🥰

Bir kaç gün önce çok iş yaptı hatta ayağım şişti gibi birşeyler yazmıştı. Yoruldu üşüttü falan mı
Çok geçmiş olsun loramm Aktif Lora Aktif Lora
Buraya alakasız olacak ama dün kolllarimin iç kısmında bilekten dirseğe kadar hafif bir kaşıntı vardı bu günde göğüs ucum ozelikle sağdaki kaşınıyor ağrıyor birazck ama çok kaşınıyor ilk defa öyle oluyor 😐

Buraya alakasız olacak ama dün kolllarimin iç kısmında bilekten dirseğe kadar hafif bir kaşıntı vardı bu günde göğüs ucum ozelikle sağdaki kaşınıyor ağrıyor birazck ama çok kaşınıyor ilk defa öyle oluyor 😐
Neden kaynaklı bilemiyorum ama, yediğin bir şey veya giydiğin (yünlü tiftik vs) alerji gibi bir durum mu oldu acaba :KK64:devam ediyorsa Dr git mutlaka

Bebişimi uyuttum şükürler olsun:anne:
Yağmur yağıyor yine başladı gök gürültülü yağıyor,dinlenmek istiyorum inş.
Kızlar burada çook gök gürler şimşek çakar hem de öyle böyle değil bazen ayağa sıçratır uykudan uyandırır seni😅 evin üzerine düştü hissi geliyor.🤣
Meğersem burası alçakmış bu yüzden bu taraflarda çok fazla oluyormuş.
Gelenler söyledi burada çok gök gürlüyor diye.
Benim oğlum gök gürültüsüne g.tgürültüsü diyor :olamaz::KK70::KK70::KK70::KK70:
Düzeltmiyorum ben de, öyle desin 😄😄

😃 Bir laf vardır tek çocuk hiç çocuk diye elbette oda zor uykusuzluk yorgunluk kısaca annelik zordur ama ikinci olunca ilk daha kolaymis diyorum ve benim ilki 10 çocuğa bedel zorluktaydi zor bir bebeketi ama tekti durdugu an uyuduğu an ya bende uyurdum veya işimi yapardim ama şimdi ikisinin uykusunu ayarlamak çok zor Cook nadir aynı saattte uyurlar varsa imkanınızn bolca gezin kitap okuyun dışarı çıkın eşinizle vakit geçirin bir TV karsisinda bsyler yiyip film izlemek bile bizde savaş gbi oluyor 😂 yinede varolsunlar sağlıklı olsunlar🥰
Benimki de çok hareketli bi çocuk. Ama Allah yukarda uykusu falan bebeklikten beri iyidir. Sadece aşırı hareketli düşecek diye psikolojik olarak bile yoruluyorum beynim yoruluyor 🤭 ikinci çocuktan beni vazgeçirdi bu kız 😂😂 aynen öyle gün sonunda diyorum canı sağolsun da elbet büyüyecekler bu günler geçecek

Benimki de çok hareketli bi çocuk. Ama Allah yukarda uykusu falan bebeklikten beri iyidir. Sadece aşırı hareketli düşecek diye psikolojik olarak bile yoruluyorum beynim yoruluyor 🤭 ikinci çocuktan beni vazgeçirdi bu kız 😂😂 aynen öyle gün sonunda diyorum canı sağolsun da elbet büyüyecekler bu günler geçecek
Valla benim oğlan da bebekken tek çocuktu ama pertimizi çıkartıyordu.🥴
Tek çocuk hiç çocuk lafına inanmıyorum.
Çok hareketli, keşfetme isteği yoğun çocuklar var.
Allah güç kuvvet versin annelere, babalara.
Bi taneyi büyütene kadar ömür bitiyormuş doğruymuş.🥲

Valla benim oğlan da bebekken tek çocuktu ama pertimizi çıkartıyordu.🥴
Tek çocuk hiç çocuk lafına inanmıyorum.
Çok hareketli, keşfetme isteği yoğun çocuklar var.
Allah güç kuvvet versin annelere, babalara.
Bi taneyi büyütene kadar ömür bitiyormuş doğruymuş.🥲
Yani şu an bi çocuk daha olsa tabi zor olacak. Onun için tek çocuk hiç çocuk diyorlar.

X