Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırdır Loracım?
Bulantı falan mı 😔

Geçmiş olsun lora inşallah önemli bir şey değildir

geçmiş olsun lora neyin var bulantımı

Aktif Lora Aktif Lora canım geçmiş olsun neyin var 🙁

Aktif Lora Aktif Lora geçmiş olsun lora gebelikle mi ilgili sıkıntın?

Bir kaç gün önce çok iş yaptı hatta ayağım şişti gibi birşeyler yazmıştı. Yoruldu üşüttü falan mı
Çok geçmiş olsun loramm Aktif Lora Aktif Lora

Aktif Lora Aktif Lora loriş neyin var geçmiş olsun
Sagolun canım kızlar. O gün yoruldum belim karnım çok ağrıdı ama ayağım birr tuhaf. Doktor da tam bisey söylemedi acilde. Randevu aldım haftaya daha. Uyuşuyor parmaklarım kenarları şişmiş şişen yerlerde morariyor. Bugün biraz daha basabildim dune gore.

Sagolun canım kızlar. O gün yoruldum belim karnım çok ağrıdı ama ayağım birr tuhaf. Doktor da tam bisey söylemedi acilde. Randevu aldım haftaya daha. Uyuşuyor parmaklarım kenarları şişmiş şişen yerlerde morariyor. Bugün biraz daha basabildim dune gore.
Geçmiş olsun Rabbim şafi ismiyle şifa versin

İnşallah düzelir biran önce çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin 🤲🏻🤲🏻

Beynim baya bi yandı🫠
Derse ara verdin ikindi vakti 🐣
Kalkıp yemek yaptım🌸 taze fasulye pişmesi gözümde büyüdü ıspanak pisirdim🌸
Yanına da kalanlar var 🌸
Sofrayı hazırladım 🌸
Mutfağı sabahtan beri ellemedim karıştı baya😒
Yemekten sonra halledicem İnşallah 🤲🏻

Şimdi yüzüme bakim yapicam biraz 🙃

Yani şu an bi çocuk daha olsa tabi zor olacak. Onun için tek çocuk hiç çocuk diyorlar.
Ya insanı çok yoruyor ilk yıl ama sonra alışıyorsun.
Ben de öyle oldu bazen huni takıyorsun🤣
Bazen de oynarlar iki kardeş mesela anneler daha rahat iş yapar.
Ben misal ilk çocuğumda wc ye gidemediğimi biliyorum.🙈Ha kızımda da yaşadım çünkü çok gazlı bi bebekti.İkinci de oğlan sallardı o an yanımdaysa öyle bir ev arkadaşın daha olmuş oluyor🥲
İnşallah ikinci olunca ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

Ya insanı çok yoruyor ilk yıl ama sonra alışıyorsun.
Ben de öyle oldu bazen huni takıyorsun🤣
Bazen de oynarlar iki kardeş mesela anneler daha rahat iş yapar.
Ben misal ilk çocuğumda wc ye gidemediğimi biliyorum.🙈Ha kızımda da yaşadım çünkü çok gazlı bi bebekti.İkinci de oğlan sallardı o an yanımdaysa öyle bir ev arkadaşın daha olmuş oluyor🥲
İnşallah ikinci olunca ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.
Allahım isteyen herkese versin bana yetti tek çocuk 🙊

Geçmiş olsun Lora Allah şifalar versin.💐
Gebeliğin de hayırlı olsun yeni öğrendim.🥰
Umarım,inş. ciddi bir şey yoktur.💚

Bebişimi uyuttum şükürler olsun:anne:
Yağmur yağıyor yine başladı gök gürültülü yağıyor,dinlenmek istiyorum inş.
Kızlar burada çook gök gürler şimşek çakar hem de öyle böyle değil bazen ayağa sıçratır uykudan uyandırır seni😅 evin üzerine düştü hissi geliyor.🤣
Meğersem burası alçakmış bu yüzden bu taraflarda çok fazla oluyormuş.
Gelenler söyledi burada çok gök gürlüyor diye.
Aynen canim ben yozgattayken hic gokgürültüsü olmazdı şasırirdim.
Bugun burayada cok guzel yagmur yagdi gok gürüldedi hatta kizim uykuda korktu yanina koştum.

Gecmis olsun canim kendini yorma.

Geçmiş olsun loracim yorma kendini artık dikkat et ❤️

X