Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️
Mutlu pazarlar 🌸

c106c80cd9bb0900b6c8f067fb07c120.jpg

Hepinize çok tşk ederim sormuş etiket yapmışsınız sağolun ❤️

Kendimle kalmam gerektiğini hissettim kafamı bi topladım teli almadım daha iyiyim şimdi hamdolsun. Derine bi dalmak gerekiyor bazen.

🪻Odamı havalandırdım
🪻Yatağımı topladım
🪻Cilt bakımı yaptım
🪻Ütüleri yatağın üstüne dizdim
🪻İki tane küçük kapı paspasını duşkabinde yıkadım
🪻Banyoyu çamaşır sulu deterjanlı foşur foşur yıkıyorum şu an deliler gibi

Günaydın hayırlı sabahlar :KK68:
Günaydınlar kahvaltı yaptık ortalık toplandı
WC balkon banyo yıkanacaklar çamaşır astım bir posta camasirda ve katlanacaklar var akşama da kızımın isteği kuru fasulye et pilav onu önden cikaracam sonra markette ugramam lazım ve eve dönüş bebeği uyutup o iple çektiğim kahve saati gelir 😃 inşallah

Günaydınlar kahvaltı yaptık ortalık toplandı
WC balkon banyo yıkanacaklar çamaşır astım bir posta camasirda ve katlanacaklar var akşama da kızımın isteği kuru fasulye et pilav onu önden cikaracam sonra markette ugramam lazım ve eve dönüş bebeği uyutup o iple çektiğim kahve saati gelir 😃 inşallah
Sayende akşam yemeğimi buldum yeşil fasulye olarak kopyaladım menünü ❤️

Buraya not düşeyim🤭
Yarın 1 baza 1 koltuk altı boşaltıp düzenlemeyi planlıyorum. Yani inşAllah yapabilirim 😂
Büyük de konuşmamışım ama niye böyle oldum anlamadım🙁 Dün geceden beri hastayım. Başım ağrıyor, burnum akıyor, halsizim bulaşık makinasını bile boşaltmadım sadece çocuklarla kahvaltı yaptık. Çok şükür dünden yemeğim var 🤲🏻

Büyük de konuşmamışım ama niye böyle oldum anlamadım🙁 Dün geceden beri hastayım. Başım ağrıyor, burnum akıyor, halsizim bulaşık makinasını bile boşaltmadım sadece çocuklarla kahvaltı yaptık. Çok şükür dünden yemeğim var 🤲🏻
Geçmiş olsun canım dinlen iş yapılır elbet

Kızlar 🎤

❣️3 ya da 4 haftalığına şehir dışına çıkacağınız zaman kaç gün önceden hazırlanmaya başlıyorsunuz ?
❣️ Planlamayı nasıl yapıyorsunuz ?
Çok önceden aklımda plan yapıyorum neler götüreceğimi. Unutabileceklerimi yazıyorum. Valizi yola çıkmadan 1 gün önce akşam hazırlıyorum

X