Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok önceden aklımda plan yapıyorum neler götüreceğimi. Unutabileceklerimi yazıyorum. Valizi yola çıkmadan 1 gün önce akşam hazırlıyorum
Ben ya lazım olursa diye özellikle çocuklara birsürü şey alıyorum. Bi de kararsızım🤦🏼‍♀️ ya o lazım olursa, ya bu lazım olursa diye diye kafam yanıyor 🙁

Ben ya lazım olursa diye özellikle çocuklara birsürü şey alıyorum. Bi de kararsızım🤦🏼‍♀️ ya o lazım olursa, ya bu lazım olursa diye diye kafam yanıyor 🙁
Bende fazla fazla alıyorum. 1 tane yetecek bir şeyi 3 tane koyuyorum nolur nolmaz. Tabi kıza daha çok yapıyorum bunu dediğin gibi ya lazım olursa ya yetmezse diye 🤭

Büyük de konuşmamışım ama niye böyle oldum anlamadım🙁 Dün geceden beri hastayım. Başım ağrıyor, burnum akıyor, halsizim bulaşık makinasını bile boşaltmadım sadece çocuklarla kahvaltı yaptık. Çok şükür dünden yemeğim var 🤲🏻

Bende öyle oldum bişeyim yoktu boğaz yanması başladı kaç gündür çekiyorum hala öksürük var
Geçmiş olsun kızlar 💐

Bende fazla fazla alıyorum. 1 tane yetecek bir şeyi 3 tane koyuyorum nolur nolmaz. Tabi kıza daha çok yapıyorum bunu dediğin gibi ya lazım olursa ya yetmezse diye 🤭
Al benden de o kadar. Bi de Erzurum a gidiyoruz. Bi sıcak bi soğuk oluyor. Onun içinde kafam karışıyor. Az ve öz şeyler almam gerekiyor ama ya lazım olursa düşüncesi rahat bırakmıyor 🤦🏼‍♀️

Al benden de o kadar. Bi de Erzurum a gidiyoruz. Bi sıcak bi soğuk oluyor. Onun içinde kafam karışıyor. Az ve öz şeyler almam gerekiyor ama ya lazım olursa düşüncesi rahat bırakmıyor 🤦🏼‍♀️
Oo Erzuruma gitsem bende öyle olurdum🤭 mont bile alırdım 😂

Büyük de konuşmamışım ama niye böyle oldum anlamadım🙁 Dün geceden beri hastayım. Başım ağrıyor, burnum akıyor, halsizim bulaşık makinasını bile boşaltmadım sadece çocuklarla kahvaltı yaptık. Çok şükür dünden yemeğim var 🤲🏻
Gecmis olsun dert etmeyin iş her zaman var ve her zaman yapılır sağlığınızın öncelik olsun

Geçmiş olsun

Efendim kusursuz boyacının kusursuz eserleri ❤️ beyaz yeşil pembe uyumunun hastasıyız verigata (alacalı) sevenler olarak ❤️

Alır mıydınız bir dal minnoş hanım :KK16: Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

Eklentiler

• 20240526_161745.jpg
    20240526_161745.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 22
  • 20240526_161845.jpg
    20240526_161845.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 25
  • 20240526_161739.jpg
    20240526_161739.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Naparsınız?

Kahvaltı geç başladı geç bitti ablam vardı sohbet kritik derken zaman geçti.

Mutfağı topladım kahve yaptım ben içmedim tekrar topladım.
Çamaşır koydum kuruyanları dağ yaptım.
Tekrar kahve yaptım bu sefer soğuk.
Çiçeklerimi kontrol ettim temizledim yukardaki resimlediğim kalonçe de bit gördüm ilaçladım.
Orkideleri suladım yapraklarını sildim

Bugün böyle çiçek böcek.

Yemeğim var çamaşır ve ütü işine giricem inş sonra.

Limonsuzum geçmiş olsun ❤️

Son düzenleme:
Kızlar 🎤

❣️3 ya da 4 haftalığına şehir dışına çıkacağınız zaman kaç gün önceden hazırlanmaya başlıyorsunuz ?
❣️ Planlamayı nasıl yapıyorsunuz ?

2 Hafta önceden hazırlık yaparım planma şeklinde.
uzun kalacaksan yıkanma olacağı için çok çok kıyafet almana gerek yok.
TAtil mi köy gibi mi?

Efendim kusursuz boyacının kusursuz eserleri ❤️ beyaz yeşil pembe uyumunun hastasıyız verigata (alacalı) sevenler olarak ❤️

Alır mıydınız bir dal minnoş hanım :KK16: Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
Ahh Bonusum ne güzel bir terapi:anne::KK200:Aldım bir dal🌱
bana şans mutluluk getirsinnnnn:KK200:

X