Düzenli Evimiz & Hayatımız

bende dün kahvaltıdan sonra çok rahatsız oldum midem çok kötü oldu içime bi fenalık geldi başım döndü elim ayağım kesildi, sonrasında söylemesi ayıp baya bi kustum sonra açıldım ,rahatladım sabah aö karnıma kan ilacımı içmiştim sanırım o dokundu :KK43: çocuklar anne doktora gidelim diyo ama gitmeye halim yoktuki kendime gelince çocuklara en büyük zenginlik sağlıkmış diye boşuna demiyolar dedim. gerçektende öyle insanın gözü hiç bişe görmüyo

2 Günüm çok yoğun geçti 🫠
Elhamdülillah atlatmış oldum🤲🏻
Sınavlarım da epey zordu artık nasip
☹️
Evim derli toplu olduğu için kafam rahattı🌸
Dün eve gelince çok yorgundum 😒
Biraz dinlenip Kıymalı makarna yaptım ✅
Sonrasında mutfağı toplayamicam dediğimi hatırlıyorum 🙄
Ama haftaya güzel başlamak istediğim için bi güç kalkıp bulaşıkları elimde yıkadım✅️ makineyi boşaltmak zor geldi😐
Sonra çay demledim ✅
Oglumu yıkadım✅
Bide günün yorgunluğu için bi sütlü irmik helvasi yaptım 😬
Derkeeen gün bitti🌸

Bugünde daha henüz hiç bir iş yapmadım aslında kalkalı nerdeyse 2.5 saat oldu😏
Oglumu yediriyorum🫡
gönül geçmiş olsun sınavın iyi geçmiştir inşallah,yeni yaşında hayırlı olsun,nice mutlu,sağlıklı yılların olsun :KK36:

Günaydın ❤️
Huzurlu haftalar 🌸☕

bdb2dbfdab02f37ee3b6e3ad2e3f5669.jpg

bende dün kahvaltıdan sonra çok rahatsız oldum midem çok kötü oldu içime bi fenalık geldi başım döndü elim ayağım kesildi, sonrasında söylemesi ayıp baya bi kustum sonra açıldım ,rahatladım sabah aö karnıma kan ilacımı içmiştim sanırım o dokundu :KK43: çocuklar anne doktora gidelim diyo ama gitmeye halim yoktuki kendime gelince çocuklara en büyük zenginlik sağlıkmış diye boşuna demiyolar dedim. gerçektende öyle insanın gözü hiç bişe görmüyo
Geçmiş olsun 💐
Kan ilacının o tarz yan etkileri var malesef

Mobilya boyamak sağlam olur. Önce zımpara yapilip sonra multisurface boyayla boyayabilirsiniz. Ama bence ceviz rengi güzeldir. Sonradan zevkiniz değişip hoşunuza gidebilir. Bende çünkü kahverengi mobilyadan Nefret ederdim. Her yeri beyaz kreme çevirmiştim. Şimdi her taraf ahşap-krem. Mavi kisimlar çok rahatsız ediyorsa sadece oraya da bir şeyler yapabilirsiniz. Ayna ya da panel kaplama da yapılabilir
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler icin 6 yıldır sevemedim 😃 bundan sonra zor severim o rengi ben evi dosedigimde tecrübe 0 ve mobilyacimda kurnaz çıktı ellindekileri satma derdindeyidi kalitesine laf yok ama ben isterdim hepsi aynı ton olsun mesela koltuk takimim ve ünitesi çok güzel mavenna serisi ben yatak odasını nette gördüm ve resmen vuruldum o yatak takımına o yüzden iyice soğudum kendimkinden açık renk olsa daha içime oturacak

Hayırlı günler bugün pek verimli geçmiyor gece agrilardan hiç uyuyamadım o yüzden biraz baş ağrısı ve sersemlik var sabah azıcık hamur yapmıştım evde ekmek Yoktu eşime yağlama yapayım diye çok tuzlu olmuş ona yeniden un ve su katıp biraz daha yoğurdum inşallah tuzu azalmıştır biri gelip profil sayfama bu sayfada bu adamı paylaşma vs yazmış
Ya mesele Nureddin Yıldız hocam mi gerçekten insanlar ölüyor çocuklar kadınlar insanlar hemde yanarak
Neymiş kadın sayfası imiş
Yahu koskoca sayfa da bu kadar üye Gazze Filistin diye açık açık payladim yapamıyor
Profil resmine bile bir Filistin bayrağı koyamıyor çok üzgünüm

Elime telefonu 20 kere aldım yazamadım 🫠🫠
İş yeri çok yoğundu bonusumm
Evim güneşli her yerden yaniyoozz önerirsen bende alayım bir çiçek💐💐💐💐

Saksı koyacak yer varsa güneşe en dayanıklı ve sürekli çiçekli olan bitki sardunya tinnoşum hem kolay bulunur hem bakımı kolay

Hayırlı günler bugün pek verimli geçmiyor gece agrilardan hiç uyuyamadım o yüzden biraz baş ağrısı ve sersemlik var sabah azıcık hamur yapmıştım evde ekmek Yoktu eşime yağlama yapayım diye çok tuzlu olmuş ona yeniden un ve su katıp biraz daha yoğurdum inşallah tuzu azalmıştır biri gelip profil sayfama bu sayfada bu adamı paylaşma vs yazmış
Ya mesele Nureddin Yıldız hocam mi gerçekten insanlar ölüyor çocuklar kadınlar insanlar hemde yanarak
Neymiş kadın sayfası imiş
Yahu koskoca sayfa da bu kadar üye Gazze Filistin diye açık açık payladim yapamıyor
Profil resmine bile bir Filistin bayrağı koyamıyor çok üzgünüm

Rahatsız olduğun bir şey varsa yöneticilere yazabilirsin profilde kimseye sataşmadığın sürece herkes özgür tabiki.

Profil için de bir kısıtlama yok koyanlar olmuştu.

X