Düzenli Evimiz & Hayatımız

bende dün kahvaltıdan sonra çok rahatsız oldum midem çok kötü oldu içime bi fenalık geldi başım döndü elim ayağım kesildi, sonrasında söylemesi ayıp baya bi kustum sonra açıldım ,rahatladım sabah aö karnıma kan ilacımı içmiştim sanırım o dokundu :KK43: çocuklar anne doktora gidelim diyo ama gitmeye halim yoktuki kendime gelince çocuklara en büyük zenginlik sağlıkmış diye boşuna demiyolar dedim. gerçektende öyle insanın gözü hiç bişe görmüyo
Geçmiş olsun abla şimdi iyisin demi

bende dün kahvaltıdan sonra çok rahatsız oldum midem çok kötü oldu içime bi fenalık geldi başım döndü elim ayağım kesildi, sonrasında söylemesi ayıp baya bi kustum sonra açıldım ,rahatladım sabah aö karnıma kan ilacımı içmiştim sanırım o dokundu :KK43: çocuklar anne doktora gidelim diyo ama gitmeye halim yoktuki kendime gelince çocuklara en büyük zenginlik sağlıkmış diye boşuna demiyolar dedim. gerçektende öyle insanın gözü hiç bişe görmüyo
Çok geçmiş olsun ablaa:KK68: sağlıklı olmak en büyük zenginlik

Hayırlı günler bugün pek verimli geçmiyor gece agrilardan hiç uyuyamadım o yüzden biraz baş ağrısı ve sersemlik var sabah azıcık hamur yapmıştım evde ekmek Yoktu eşime yağlama yapayım diye çok tuzlu olmuş ona yeniden un ve su katıp biraz daha yoğurdum inşallah tuzu azalmıştır biri gelip profil sayfama bu sayfada bu adamı paylaşma vs yazmış
Ya mesele Nureddin Yıldız hocam mi gerçekten insanlar ölüyor çocuklar kadınlar insanlar hemde yanarak
Neymiş kadın sayfası imiş
Yahu koskoca sayfa da bu kadar üye Gazze Filistin diye açık açık payladim yapamıyor
Profil resmine bile bir Filistin bayrağı koyamıyor çok üzgünüm
Nureddin Yildizin Önceden yaptığı açıklamadan dolayı diyorlar. Bosver.

Geçmiş olsun abla Allah şifa versin inşallah

X