Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben 36 saatlik oruçtan çıktım ölü gibiyim valla bi kek yaptım çocuklara bulaşıkları duruyor. Kendime salata yaptım bi onun da bulaşıkları duruyor ev evlikten çıkıyor valla :olamaz:
Maşallahh sana,ben yapamam onu ya hiç kendime güvenim yok.İradeli olduğum tek oruç ramazan orucu😅

Nego Nego Canım malum odak noktamız mutfak ve bende zaten mutfak olsun demiştim. Hala taşınmadık ama yakın zamanda taşıncaz inş. Gitmeden mutfağı temizlemek istiyorum. Bu evde kiracıyız. En azından mutfak dolapları ankastre temiz bırakmalıyım bence. Duvarları zaten boyatacağız. Her maddeyi yapamıcam Bilgin olsun. Yaptıklarımı da yazarım. Artık evime gidince odaklana odaklana temizlerim her odayı sizinle beraber 🏡
İyi düşünmüşsün canım,bende temizlemeden çıkmam
canım sınavım var ona çalışıyorum. pandemi yüzünden memur sıkıntısı da çok. işler çok olduğu için vakit bulamıyorum pek. ama sizleri çok özledim 😍
sınavdan sonra gelicem inşallah 🙏
Hol geldin canım özlettin💜

Önümüzdeki hafta sonu perdelerimi yıkıycam. Bundan almam gerekir demi kırışmaması için tüllerinEki Görüntüle 2788766 şmdiden alayım anca gelir. Daha iyi bir tavsiyesi olan var mı
Canım ben perdeleri diktirdiğimde perdeciden istedim artık perde kumaşından veriyorlar aşağı fotoğraf ekliyorum kırışma değil de daha çok hassas olduğu için makine lastiğine takılıp yırtılmasın diye kullanıyorum kırışmaması için katlayarak koymak yeterli diye biliyorum
canım sınavım var ona çalışıyorum. pandemi yüzünden memur sıkıntısı da çok. işler çok olduğu için vakit bulamıyorum pek. ama sizleri çok özledim 😍
sınavdan sonra gelicem inşallah 🙏
Allah kolaylık versin canım 🤲🏻
7DB82EE1-05A5-43F5-BD6C-A87A698CA48E.jpeg

Selam kizlar,dün yoğunluktan bayilazaktim😅
1e kadar dersim vardı, 13.30da başlayan bı toplsntim ve 3-5 arası kursum.aralarda ve çıkışta pazar ile marketi hallettim, yemeğim dünden hazırdı, yemekten sonra da aldığım yeşillikleri yıkayıp kurulayın kutuladim hafta içi kolay olsun diye.sonra oğlumla ödev yapıp uyudum.

Bugün de sabah 1'e kadar yine dersim vardı, tenefuslerde makineyi boşalttım, kahvaltı yaptım, yatağı düzelttim, mutfağı toplayip süpürdm.Dersim bitince çocukları parka götürdüm, eski komşumla karşılaştım sonrasında bana geçtik kahveye, şimdi de ödev yapıyoruz🙈🙈

Selam kizlar,dün yoğunluktan bayilazaktim😅
1e kadar dersim vardı, 13.30da başlayan bı toplsntim ve 3-5 arası kursum.aralarda ve çıkışta pazar ile marketi hallettim, yemeğim dünden hazırdı, yemekten sonra da aldığım yeşillikleri yıkayıp kurulayın kutuladim hafta içi kolay olsun diye.sonra oğlumla ödev yapıp uyudum.

Bugün de sabah 1'e kadar yine dersim vardı, tenefuslerde makineyi boşalttım, kahvaltı yaptım, yatağı düzelttim, mutfağı toplayip süpürdm.Dersim bitince çocukları parka götürdüm, eski komşumla karşılaştım sonrasında bana geçtik kahveye, şimdi de ödev yapıyoruz🙈🙈
Sen teneffüslerde ev işi yapan öğretmen bende teneffüslerde ev işi yapan anne🤣

Ben de tamamlayamacağım sanırım çocuklarla çok zor oldu :KK43: normal diyeti hiç yapamıyorum :KK43: napcam bilmiyorum
Diyet konusunda bende dertliyim anka,büyük oğlanla yapıyorduk illa sabote eden çıkıyor,benimde uğraşacak ruh halim yok.10 kilo versem cidden yeter fazlasında gözüm yok ama yok olmuyor ya hep ya hiçci olduğum için bozunca toptan gidiyor:KK43:

Diyet konusunda bende dertliyim anka,büyük oğlanla yapıyorduk illa sabote eden çıkıyor,benimde uğraşacak ruh halim yok.10 kilo versem cidden yeter fazlasında gözüm yok ama yok olmuyor ya hep ya hiçci olduğum için bozunca toptan gidiyor:KK43:
Aynen aynen bozulan bişey yok aslında ama bi anda bu gün yiyim yarın devam ederim moduna giriveriyor insan. :))

Sen teneffüslerde ev işi yapan öğretmen bende teneffüslerde ev işi yapan anne🤣
Yoksa yetişmiyor işler ya😅 blok yapıyorum tenefusler 17 dk kadar bı zaman kalıyor, öğrencilere de yazık kahvaltısını falan yapsınlar bari diye(gerçi arada yakalıyorum derste yapan da oluyor😅ulusa sesleniyoruz kahvaltı sofrasinda🙊)
Kaçıncı sınıf seninki(ler)?

Yoksa yetişmiyor işler ya😅 blok yapıyorum tenefusler 17 dk kadar bı zaman kalıyor, öğrencilere de yazık kahvaltısını falan yapsınlar bari diye(gerçi arada yakalıyorum derste yapan da oluyor😅ulusa sesleniyoruz kahvaltı sofrasinda🙊)
Kaçıncı sınıf seninki(ler)?
A ha ha derste yapanlar 🤣 benimki 4.sınıf,erken kalktığımız için ders başlamadan yapıyor.Derste sesi canlı çıkan benimki,öbürleri sonra açılıyor uykucular🤣

A ha ha derste yapanlar 🤣 benimki 4.sınıf,erken kalktığımız için ders başlamadan yapıyor.Derste sesi canlı çıkan benimki,öbürleri sonra açılıyor uykucular🤣
En sevdiğim öğrenci tipi😂 bazen kamerayı geç kapatıyor çocuklar, aman Allahım bin bir türlü derse girme şekli var🙊 haliyle başarıları da o oranda değişiyor🙂
Maşallah yavrucuguna🧿🧿🧿

Anca geldim :KK14:

Mr çektircem belime ondan sonra bakıcaz artık yarında kan sonuçlarımı alıcam.

Yoruldum hatta geberdim desem yeridir.
Ben ne bilim bütün bloklar birbirine bağlıymış alttan ben dışardan dolanke 🤦🏻‍♀️

Anca geldim :KK14:

Mr çektircem belime ondan sonra bakıcaz artık yarında kan sonuçlarımı alıcam.

Yoruldum hatta geberdim desem yeridir.
Ben ne bilim bütün bloklar birbirine bağlıymış alttan ben dışardan dolanke 🤦🏻‍♀️
Geçmiş olsun💜hayırlı sonuçlarla gelirsin insallah

X