Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende evi topladım misafirim vardı kahvaltıya kahvaltı ettik şimdi onlar gitti bende masayı ve etrafı toplamaya gideceğim birde oğlumun okula göndermek için pasta yapacağım 11 çeyrekte kalkacağım inşallah Müge ye bakıyorum şimdi çay içerek

Kontrolünde bi sıkıntı yoktur inşallah canım gözümüz seni arıyor yahu Allah eksikliğini göstermesin

Ciddi bişey yok dedi fıtık ağrısı vurur dedi ilaca devam hareketler verdi geçmezse tekrar beyin cerrahı ya da omurga kliniğine git dedi.

Önceki seferde dediki fıtıkların küçük bu kadar ağrı yapmaz

Ha bide kilo ver dedi tabiki

Ciddi bişey yok dedi fıtık ağrısı vurur dedi ilaca devam hareketler verdi geçmezse tekrar beyin cerrahı ya da omurga kliniğine git dedi.

Allah şifa versin canım o ağrıyı bilirim benim de boynumda ve belimde var çok eğilip büküldüğümde belim sarma vs sardıysam boynum mahvediyor beni Ramazan geliyor inşallah hem şifa niyetine hem de sağlıklı beslenmek için bir vesile olur

Sağol canım :KK60:
3 dolap kaldı onları da yaptım mı salona geçeceğim. Arkadaş 18 Şubatta gelmiş o zaman geçici olarak şurda dursun ben kaldırırım dediğim şeyler hala orda 🙈🙈 hiç bişey yapmadın mı demesin diye onları halletmem lazım 🙈🙈
Bugün halledersin,bitince fotoğraf at motivasyon olsun🤗

Şimdi konuştum canım 46 ymis yaşı iyi değil demişler eşi çocukları da pozitif eşide kötü olmuş dün tüm ciğeri sarmış demişler Allah büyük 😔🤲 aminn canım inşallah
Allah şifalar versin hepsine canım:KK43: Ya Şafi okuyalım

İnşAllah geçer canım 🤲🏻
Gözlerim ağrıyor dünden beri pek okumadım burayı geçmişi falan
Gözün neden ağrıyor ki 🙁

Bugün halledersin,bitince fotoğraf at motivasyon olsun🤗
İnşallah bakalım :KK70: günlerdir hayalimdeki köpük banyosuna kavuştum

Köpükler aşkınaaa :KK71:

Eklentiler

• 2501F1AD-1FB6-4C07-ACA5-71CD5D591073.jpeg
    2501F1AD-1FB6-4C07-ACA5-71CD5D591073.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 30