Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın herkese hayırlı sabahlar ✨

Allah birliğinizi daim etsin, uzun, sağlıklı ve başarılı bir ömrü olur inşallah 🙏 mesajınızı görünce çok duygulandım nedense 🥺

Negoo, burada da yağmur var bence balkonlar yıkanmış oluyor böylece kendi kendine 😁
Allah razı olsun canım rabbim cümlesine nasip etsin böyle duyguları

Geçti mi ağrıların
Geçti canım şükür. Bugün gidebilirsem sağlık ocağına gidip anlatıcam derdimi. Daha önce gitmiştim dahiliye ye gönderdi. Vakalar arttı ya belki bi ilaç yazar
Anam nasıl yağmur var burda ödevden muafım dimi :KK70:

Aynen birinde halı seriyorum yazın diğerine de vileda aldım onunla siliyorum arada.
Arka balkonu hiç kullanmıyorum,kapattıralım depo gibi kullanayım dedim ama kaldı
Inşallah görsek bı Güneşli günleri, iki haftadır cam sileceğim diye bekliyorum vallahi araba camına döndü camlarim 😒
İnşallah görürüz,yağsın da dolsun barajlar😊
Ben ev sildiğim suyu döküyorum olmaz mı negom zaten hergün sildiğimden çok kirli olmuyor
Gayet güzel olur canım iyi yapıyorsun
Günaydın hayırlı sabahlar
Dünkü ödevleri yaptım
Bugünde aldım ödevleri
Bide mutfak dolaplarınin içini sileyim diyorum
Çok ağır ilaç vermişler , tedaviye cevap verdi demişler inşallah atlatir 🤲
Çok şükür canım inşaallah daha iyi olur.Ya Şafi başladık dün okursan sende
Geçti canım şükür. Bugün gidebilirsem sağlık ocağına gidip anlatıcam derdimi. Daha önce gitmiştim dahiliye ye gönderdi. Vakalar arttı ya belki bi ilaç yazar

Anam nasıl yağmur var burda ödevden muafım dimi :KK70:
Aynı soruya cevap verdim üste bakınız🤣

Henüz kreşe gidiyor 4 yaşında kuran töreni olacak inşallah 😀
Ayy benim büyük oğlanda 3 buçuk yaşında anaokuluna başladığında 29 Ekim programı yapmışlardı küçücük bir şiir okumuştu ne kadar çok duygulanmıştım onlar eğlenerek marş söylerken ben kendimi tutamayıp yaşlı yaşlı ağlamıştım🥰 seni çok iyi anlıyorum 💞

Kış olduğu için dışarı seremiyorum mandallar içerde temiz balkonu da dün süpürdüm çim halı var yerde

X