Düzenli Evimiz & Hayatımız

Karısının birtanesi çat çat çat çat 🤣🤣
Ahahaha anasınında tek oğlu bide 3 sene mi ney olmamış olunca da tepesine çıkarmışlar,babaannesi bi yandan annesigil bi yandan cok şımartmıslar. 3 4 yasında arabadan inmezmiş saatlerce arabayla gezdirirmiş babası ne dese olmuş o yüzden şımarmış tabi eskisi gibi değil ama yine de iş konusunda beceriksiz. En azından artık hep benim dedigim demiyor herşeyi bana soruyor kafasına göre iş yapmıyor

Ahahaha anasınında tek oğlu bide 3 sene mi ney olmamış olunca da tepesine çıkarmışlar,babaannesi bi yandan annesigil bi yandan cok şımartmıslar. 3 4 yasında arabadan inmezmiş saatlerce arabayla gezdirirmiş babası ne dese olmuş o yüzden şımarmış tabi eskisi gibi değil ama yine de iş konusunda beceriksiz. En azından artık hep benim dedigim demiyor herşeyi bana soruyor kafasına göre iş yapmıyor

Peri padişahının oğlu olsa yola getirirdim ben olsam.

Sen de titiz bir insansın bide tezcanlısın amaaan ona diyeceğime laf olacağına hemen hallederim diyorsun.

Sen halledebiliyorsan ne diyeyim hesap et 6 ay göreve gidip geliyor haftada 1.

Ay ne güzel valla iyi yapmışın. Ben çok tez canlıyım ya yapmadan duramıyorum başak burcu oldugumdan mıdır nedir bilmiyorum 😂 O uyusuk uyusuk bi işi becermeyşnce dayanamıyorum zaten yapmayada hiç gönlü yok kendim hemen yapıp rahatlıyorum 😂😂 Kızıyla ilgilensin evdeyken bari o yetiyor babası gelince biraz yakamdan düşüyor en azından

7 senedir evliyim hemen hemen. 7 senedir bulaşık makinesine tencereleri düz koyuyo🤦
bazen tekrar calistiriyorum çaktırmadan. bazen gerizekalıya anlatır gibi bulaşık dizmeyi.
sonuç kacamayacagini anlayınca bal gibi öğreniyo:KK70::KK70:
o ağır kanlı diye ben de yap kurtul şamdan diyodum. şimdi yoghh ya diyorum içimden.

Peri padişahının oğlu olsa yola getirirdim ben olsam.

Sen de titiz bir insansın bide tezcanlısın amaaan ona diyeceğime laf olacağına hemen hallederim diyorsun.

Sen halledebiliyorsan ne diyeyim hesap et 6 ay göreve gidip geliyor haftada 1.
Aynen öyle hemen yaparım ben ona anlatmayla uğraşan kadar diyorum bide beceremiyor arkasına ben gidiyorum. Annem söyleyip yorulana kadar yapar yorulurum derdi 😂😂

7 senedir evliyim hemen hemen. 7 senedir bulaşık makinesine tencereleri düz koyuyo🤦
bazen tekrar calistiriyorum çaktırmadan. bazen gerizekalıya anlatır gibi bulaşık dizmeyi.
sonuç kacamayacagini anlayınca bal gibi öğreniyo:KK70::KK70:
o ağır kanlı diye ben de yap kurtul şamdan diyodum. şimdi yoghh ya diyorum içimden.
İşte bende öyle yapıp kurtuluyorum 😂😂 Ya zaten normalde bi pazar evde şimdi yasaklardan dolayı cumartesi pazar evde, aksam 6 7 de geliyor o zamana kadar bi iş kalmıyor 😂

Size bişey anlatıyım da gülün bana şükredersiniz 😂 Kuzenim var eşimin dişini bile fırçalıyorum, corabını giydiriyorm diyordu 😂😂 Bunu diyende okumus yüksek lisans yapmıs biri 33 yasında evlendi evlenince işi bıraktı eşininde restoranları var baya zenginler yani yine de böyle ama 😂

Günaydın,umutlu güzel haberler alacağımız bir gün olur umarım:KK68:
ae45e4f0237edcedf15606573e355ab9.jpg

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge UcanSupurge