Düzenli Evimiz & Hayatımız

Göğüsteki ağrı sırta vurdu o an emin oldum yel girmiş dedim. terliksuu terliksuu Nun dediğini yaptım ya birde sırtıma sürdüm o zaman hafifledi ağrı şükür daha iyi
Geçmiş olsun limonsuzcum🌸 Ilık bitki çayları iyi gelir:)

JES JES Sana da geçmiş olsun canım🌸
sağolasın yavrummm
JES JES iyi misin bebeğem gel sanada bi kayfe yapayım vikslende ovarım
oyyy 😘😘 viks işini hallettik ama sen kahve yanına çikolata da vir bana gör bak nasıl canavara dönerim 🤣🤣

Göğüsteki ağrı sırta vurdu o an emin oldum yel girmiş dedim. terliksuu terliksuu Nun dediğini yaptım ya birde sırtıma sürdüm o zaman hafifledi ağrı şükür daha iyi

sağolasın yavrummm

oyyy 😘😘 viks işini hallettik ama sen kahve yanına çikolata da vir bana gör bak nasıl canavara dönerim 🤣🤣
Çift taraflı surulmez viks gi. Cesiga. Ya sırtına sür ya göğsüne. Tehlikeli öyle JES JES

sağolasın yavrummm

Yavrular ben daha iyiyim hafifledi şükür.

Ben yokken çok sohbet etmeyin tamam mı :sus:

Kızlar mesajlara bakamadım hiç valla 😣
aranızda hasta, sıkıntıda veya her ne durumda olan varsa kalben dualarım sizinle hepiniz için dua ettim ❤️

Yok yok sadece sırta sürdüm faranjit var göğse sürüsem nefes alamam diye korktum
Ceryanda kalmışsın demek ki,şükür diyelim deli deli şeyler düşündün çünkü😑
Bir kaç gün sürer korkma,sıcak tutmaya ter atmaya bak.Geçmiş olsun😘

X