Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bak mesela böyle olmuş yaprakları aldığımda böyle değildi burda oldu 🙁

Eklentiler

• 16229839867037318436160799371987.jpg
    16229839867037318436160799371987.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 9
Biraz dinlenip öyle yapıcam canım kapılar camlar sürekli açık ev nüfüsuda kalabalık olunca bir gün aksatmaya gelmiyor maalesef ama bide uzun uzun yemekle uğraşmayım dedim hazır mantı var onu haşlayacam
Boşver sen onları hadi gel oturup bir kahve içelim fotosunu istiyom😍

Öyle çok çay içtimki ama kahveye hayır diyebilmirem

Sağol negom 😍 bugün de sabahtan beri öksürüp duruyorum kuru kuru. Boğazım mahvoldu.
Komşular duysa hasta olduğumu adım çıkar korona diye 🤦‍♀️

Günaydın canım ☺ 😘
Geçmiş olsun limonsuzcum🌸 Ilık bitki çayları iyi gelir:)

JES JES Sana da geçmiş olsun canım🌸

Aaa ne oldu koluna 🙁
Sol omzum sorunlu canım aşırı eklem hareketliliğinden arada sıkışma var, doktorcuğum hiçbişi yapmayacaksın diyor mümkünmüş gibi😀
Yorunca böyle kilitleniyor dinlendirmezsem uzun süre kendine gelmez ama bişi yapmazsam geçiyor 1-2 güne:) Yani kolum kendini bi kapatıp açıyor😀

N nnnadal böle canım🙄😀

Sol omzum sorunlu canım aşırı eklem hareketliliğinden arada sıkışma var, doktorcuğum hiçbişi yapmayacaksın diyor mümkünmüş gibi😀
Yorunca böyle kilitleniyor dinlendirmezsem uzun süre kendine gelmez ama bişi yapmazsam geçiyor 1-2 güne:) Yani kolum kendini bi kapatıp açıyor😀

N nnnadal böle canım🙄😀
Canım ya 🙁 doğru nasıl duracaksın ki bişey yapmadan 🙁

N nnnadal böle canım🙄😀
Geçmiş olsun kolumu bozdum deyince herhangi bir alet kolu gibi düşündüm kız dikkat et zorlama dinlendir onu

X