Düzenli Evimiz & Hayatımız

UcanSupurge UcanSupurge canım rota sonucu çıktı mı yavrucak nasıl oldu biraz canlanmıştır inşallah
Rota da negatif çıktı canım doktor bizim bakmadığımız herhangi bir virüs de sebep olmuş olabilir dedi şükür canım dünden beri kusması hala halsiz ishali var ve uyumak istiyor sürekli

Günaydın ❤

509657e1a80dbcfc155b501e2ba8b50c.jpg

Rota da negatif çıktı canım doktor bizim bakmadığımız herhangi bir virüs de sebep olmuş olabilir dedi şükür canım dünden beri kusması hala halsiz ishali var ve uyumak istiyor sürekli
Oyy kıyamam yavrum uyumak istemesi normal vucut çok mücadele verdi savaştan çıktı yorgun düştü bırak bol bol uyusun uyurken kendini daha çabuk toparlayacaktır. Şükür kusma bitmiş inşallah ishal de bugün biter

Oyy kıyamam yavrum uyumak istemesi normal vucut çok mücadele verdi savaştan çıktı yorgun düştü bırak bol bol uyusun uyurken kendini daha çabuk toparlayacaktır. Şükür kusma bitmiş inşallah ishal de bugün biter
İnşallah canım inşallah çok yoruldu çocuk dediğin gibi

Kuşun suyunu içeri götürdüm geldim kahve taşmış :işsiz:
Sabah sana kahve içelim dedim önce çamaşır serdim tekrar attım hamur yoğurdum pişi yaptım kahvaltı hazırladım, kahvaltıdan sonra damı toparladık, merdivenleri 4 kat bol çamaşır suyuyla yıkadık, mutfak toplamaya yardım ettim kahveye ancak sıra geldi şimdi içebiliyorum

X