Düzenli Evimiz & Hayatımız

Komisyona helvamı :KK70:

Ben paralel parka girdim çıkamadım civciv bekledim hamle yapma hakkınız var dedi ama nasıl çıkacağımı unuttum ileri gitsem ön dubaya geri alsam arka dubaya çarpıcam daha fazla beklemeyelim dedi gözümü kapadım nasıl yaptığımı düşündüm bi 30 sn falan ve çıktım 😍

Kastığın panik yaptığın an çuvallıyosun yapma.
Yaa kesinlikle oyle panik yapinca hizli hareket etmeye basliyorum bodoslama giriyorum öyle olunca da kontrol kaciyo😬
Ama sakinken gayet iyiyim.

Ya o paralel parkta icerdeki hamleyi simdiye kadar kullanmama hic gerek kalmadi direkt girdim ama işte sınav anı bu ne olcagi belli olmaz😅

İlk sınavında mi aldin peki sen?
Baska tecrübelerin varsa dinlerim cok ihtiyacim var 😂

He komisyona helva adetmis güya direksiyon sınavı bitince kosa kosa eve gidip helva kavurdum geldim 🙄

Günaydın canım 💜
24 ağustos ödevi

⭐Fırın temizlemek
⭐Çiçeklerin tozunu almak (yapay çiçeği olanlar onu da temizleyebilir)
⭐Fazla eşya ayıklamada bugün yatak odası var, kıyafetleri yapmıştık onun haricinde ki fazlalıkları ayıklayalım

@kk birinci noteri
Bonus Bonus
@Aktif Lora
@musluk suyu
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
@Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge UcanSupurge
@malipina
@Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
@Birtekefem
@Anka
@BereliPenguen
@klbk33
@JES
@teolog8579
@golgefeslegeni
@Levaiz
@-Erva-
@Parolaben

@ipek2890
@zambak86
LuckyMom LuckyMom
sudem34 sudem34
@zeynebzeyneb
6.50 den beri ayaktayım 🤪

Babamla yine sanayideyim.Arabanin masrafı ihtiyacı hiç bitmiyor 🤣 Çocuğun yazık bu kadar masrafı ihtiyacı yok.

Daha kaç saat işim var belli değil.

İş yaparsam yazarım.

Bir kaç güne evimde olursam inşallah 🧿 baya temizlik isim olacak.Yazacak enerjim olursa yazarım bol bol 😍

Güne sayenizde güzel devam ediyorum💜 yüzümü güldüren canlar öpüyorum hepinizi😘

Yaa kesinlikle oyle panik yapinca hizli hareket etmeye basliyorum bodoslama giriyorum öyle olunca da kontrol kaciyo😬
Ama sakinken gayet iyiyim.

Ya o paralel parkta icerdeki hamleyi simdiye kadar kullanmama hic gerek kalmadi direkt girdim ama işte sınav anı bu ne olcagi belli olmaz😅

İlk sınavında mi aldin peki sen?
Baska tecrübelerin varsa dinlerim cok ihtiyacim var 😂

He komisyona helva adetmis güya direksiyon sınavı bitince kosa kosa eve gidip helva kavurdum geldim 🙄

Ne adeti be ilk kez duydum bi daha görmeyeceğimiz insanlar hadi hocayı anlarım 😃
Benle 20 yaşında yiğenimiz girdi peşpeşe eşimin hiç umudu yoktu genç tabi o geçer diyodu :tokat: neyse konumuz o değil bi gün önce kendi arabamızla park çalıştık o zaman polo vardı bizde sınav arabasıda audi zengin kurs sözde arabaların boy farkı oluyo illaki yeni alışmışsın daha.

Yiğen park çalıştı cuk oturdu bende derslerde çok iyi olmasına rağmen çalışmada olmadı. Ama sabah tam tersi oldu o kaldı ben geçtim 🤩

Ne adeti be ilk kez duydum bi daha görmeyeceğimiz insanlar hadi hocayı anlarım 😃
Benle 20 yaşında yiğenimiz girdi peşpeşe eşimin hiç umudu yoktu genç tabi o geçer diyodu :tokat: neyse konumuz o değil bi gün önce kendi arabamızla park çalıştık o zaman polo vardı bizde sınav arabasıda audi zengin kurs sözde arabaların boy farkı oluyo illaki yeni alışmışsın daha.

Yiğen park çalıştı cuk oturdu bende derslerde çok iyi olmasına rağmen çalışmada olmadı. Ama sabah tam tersi oldu o kaldı ben geçtim 🤩
Kız helva meselesi rüyam rüyam gercekte degil :KK70: :KK70: totom acik kalmis ellam

Ayy inşallah sonum da sana benzer hadi bakalim😍

Yani başka arabayla park çalışmak istersen çalış çokta fark etmiyo Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik kaputu açıp soruyolar ya tekrar et yine onları
Tamam onlari ezberledim😍
Zaten artik cok gec cumartesi sinav var her sabah da kursun arabasıyla sinav yapiyoruz. Baska arabaya gecmeye zaman kalmiyo😬
Sinyal falan unuttuğun oldu mu hemen indiriyolar mi?

Tamam onlari ezberledim😍
Zaten artik cok gec cumartesi sinav var her sabah da kursun arabasıyla sinav yapiyoruz. Baska arabaya gecmeye zaman kalmiyo😬

Sinyalde bi kere bişry demezler belki eşimde komisyonda görevli en çok dubadan gidiyolar diyo kırmızı ışıklara çok dikkat et

Ne heyecanlı günlerdi 5 sene önceydi benim şimdi kaputun nerden açıldığını bile hatırlamıyorum
Çok değil ya benimde 2020 şubatta ehliyetim geldi tam sürmeye başladım eşimle yasaklar girdi araya 1 senedir hiç sürmüyorum. Annemden sonra bi kere istedim dikkatimi toplayamam diye vermedi araba satıldı kaldı öyle.

Tamam onlari ezberledim😍
Ben son dakkaya kadar herşeyi tek hamlede mükemmel yaptım amaa son ışıkta kırmızıda geçtim:KK53: müfettiş geç geç yetişiriz dedi çünkü 🤣 sonuç olarak geçtim :) direksiyon hocası çok kzdı meğer insani şaşırtmak içinde diye biliyormuş o müfettişler senin yapmaman gerekti dedi. Ama adamla kanka gibi sohbet ede ede geldik samimiydi geç derken ne biliyim zaten geçirdi de 🤣 adamların insafına kalmış birazda bazısı ota b.ka bıraka biliyormuş. Bizimki kırmızılarda durunca vitesi unutma derdi mesela. Panik yapma benim gibi adama da uyma nolur nolmaz geçersin inşallah :)

Çok değil ya benimde 2020 şubatta ehliyetim geldi tam sürmeye başladım eşimle yasaklar girdi araya 1 senedir hiç sürmüyorum. Annemden sonra bi kere istedim dikkatimi toplayamam diye vermedi araba satıldı kaldı öyle.
Hazır okul yolu var yeniden al başla durum varsa. Bende artik sürmüyorum pek orta okul da dibinde ama ara ara biryere giderken alyorum unutmamak için. Unutmak değil de özgüven gidip heyecan basıyo ara verince

Hazır okul yolu var yeniden al başla durum varsa. Bende artik sürmüyorum pek orta okul da dibinde ama ara ara biryere giderken alyorum unutmamak için. Unutmak değil de özgüven gidip heyecan basıyo ara verince

Manuel aldık onun yerine mecbur kaldık biraz arabayı satmaya diyim motoru sorunluydu benim ehliyet otomatik.
Artık bi müddet kullanıcaz.
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik bana da bi kere sinyali unutmayın demişti

Eki Görüntüle 2905598 Eki Görüntüle 2905599

bu da benle bugün servis bekleyen minnos:)
günaydın 😁
Saçlarını ne zaman kestin minnoşum 😍
🌵Çocukların yataklarını düzelttim
🌵Makineye çamaşır attım
🌵Çay suyu koydum, ocağı sildim
🌵Sebzeleri ve yirmi küsür çiçeğimi suladım
🌵Çamaşır topladım, balkonu düzenledim sonra silicem
🌵Mutfak halısını serdim, çayı demledim, kahvemi yaptım oturdum

Kitap okuyacağım :kahve:
20 küsür çiçeğin mi var :KK37:

Sinyalde bi kere bişry demezler belki eşimde komisyonda görevli en çok dubadan gidiyolar diyo kırmızı ışıklara çok dikkat et
Tamamdir bonusum cok sağ ol☺️
Ben son dakkaya kadar herşeyi tek hamlede mükemmel yaptım amaa son ışıkta kırmızıda geçtim:KK53: müfettiş geç geç yetişiriz dedi çünkü 🤣 sonuç olarak geçtim :) direksiyon hocası çok kzdı meğer insani şaşırtmak içinde diye biliyormuş o müfettişler senin yapmaman gerekti dedi. Ama adamla kanka gibi sohbet ede ede geldik samimiydi geç derken ne biliyim zaten geçirdi de 🤣 adamların insafına kalmış birazda bazısı ota b.ka bıraka biliyormuş. Bizimki kırmızılarda durunca vitesi unutma derdi mesela. Panik yapma benim gibi adama da uyma nolur nolmaz geçersin inşallah :)
Müfettisi cok kınadım su an:KK70::KK12:
Zaten insan Allaha emanet gidiyo ne ortaligi karistiriyosun :KK70:
Bakalim benimkiler nasıl olcak. Gerci aslolan benim hatasiza yakın sürmem ki onlara birakcak bahane kalmasin😁
Bayagi iyiymis sizinkiler ama kirmizi isikta vitesi hatirlatmasi falan cok iyi. O anı yasadim adeta sen anlatirken su an :KK70:

Manuel aldık onun yerine mecbur kaldık biraz arabayı satmaya diyim motoru sorunluydu benim ehliyet otomatik.
Artık bi müddet kullanıcaz.
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik bana da bi kere sinyali unutmayın demişti
Ben de manuel ehliyeti alcam vites kolu elimde kalmadan inşallah:KK8:

Ama bi süre sonra arabayi degistirip otomatik alma planimiz var sartlar olursa. Çünkü daha rahatmış.

X