Düzenli Evimiz & Hayatımız

Emziriyor isen ona göre aralıklı oruç menüleri var.
Malesefff emmedi. Küvez geçmişimiz var ondan mı bilmiyorum. Oynuyor memeyle emmiyor asla. Uzun bir süre sağdım el gıdaya geçince de bitirdik. Zaten emmediği için sütüm de çok azalmıştı. Emzirme işi bitince diyete başladım artık. 😔😔😔

Bende vicdan yapıyom ama ay şunu da yemeseydim diye

Başlarda hiç yapma derim aralıklı düzen oturdumu sonra içerikleri düzenlersin. Tabiki yağlı yemekle yememek bir olmaz ama 1 kaşık yumurta yağı aralıklı oruca etki etmez 80 kilo birine. Boyun varmış ne güzel kilon çok yok kolayca verirsin

Başlarda hiç yapma derim aralıklı düzen oturdumu sonra içerikleri düzenlersin. Tabiki yağlı yemekle yememek bir olmaz ama 1 kaşık yumurta yağı aralıklı oruca etki etmez 80 kilo birine. Boyun varmış ne güzel kilon çok yok kolayca verirsin
İnşallah bonusum .

Hoşbulduk🥰

33 yaşındayım. Aslen izmirliyim. Şuan gurbetteyiz artvinde. Lisanslı Hemşireyim aynı zamanda aile danışmanıyım. Ama memuriyetten dolayı danışmanlık yapamıyorum şuan. Bebişten dolayıda işe gitmiyorum ücretsiz izindeyim.

Tekrar okumak istediğim bir bölüm var. Bu yaştan sonra kağıt kalem harıl harıl ders çalışıyorum. 🙇🏻‍♀️🙇🏻‍♀️😬 Gurbette olunca insan bişeylere sarıyor. 😂
Aynı zamanda doğum kilolarım olduğu gibi duruyor bazı sebeplerden dolayı 🥴🥴 bir de onlardan kurtulma çabası içindeyim. Evimin her yeri çiçek dolu. Kaloncho hastasıyım. Her rengi varr 😍😍😍 hayvanları da büyük küçük ayırmam hepsinden ayrı ayrı korkarım 🤭😬😬

7 aylık bir kızım var. Mihra Dua😍

Ay ne uzun yazmışım. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum gibi olmuş. :KK70::KK70::KK70::KK5:
Bu kadar ayrıntılı tanıtan olmamıştı😂
Tekrar hoşgeldin o vakit, sayfadakilerin çoğu çiçek bakar ve sever😍

X