Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi akşamlar kızlar🥰
Gün içinde mutfakta ne kadar süre geçiriyorsunuz? Bugün farkettim benimki biraz fazla geldi sizinkileri merak ettim:)
Hafta sonu evde oldukları için hemen hemen hiç çıkmıyorum 😬yemek hazır olsa dahi cerezi,çayı,kahvesi,tatlısı,meyvesi, ilaki bir icad çıkarılacak 😬
Eşimin yarın aktivitesi portakal sıkmak 2 poşet portakal almış balkona koydu yarın ufak ufak sıkarım diyor 🤪
Bende ufak ufak deliricem çocuklar olsa çabucak kaldıracağım bir sülahi annesi bir sülahi abisi derken abartmana aşüre dağıtır gibi dağıtırız artık 🤣
Sonrası mı?yapış yapış tezgah ağzı gözü dağılmış bir sıkma makinesi 2 poşet portakal kabuğu çöpü akşama kadar dolab kabaklarından başlar nerden çıkarım bilmem artık 😔

Hafta sonu evde oldukları için hemen hemen hiç çıkmıyorum 😬yemek hazır olsa dahi cerezi,çayı,kahvesi,tatlısı,meyvesi, ilaki bir icad çıkarılacak 😬
Eşimin yarın aktivitesi portakal sıkmak 2 poşet portakal almış balkona koydu yarın ufak ufak sıkarım diyor 🤪
Bende ufak ufak deliricem çocuklar olsa çabucak kaldıracağım bir sülahi annesi bir sülahi abisi derken abartmana aşüre dağıtır gibi dağıtırız artık 🤣
Sonrası mı?yapış yapış tezgah ağzı gözü dağılmış bir sıkma makinesi 2 poşet portakal kabuğu çöpü akşama kadar dolab kabaklarından başlar nerden çıkarım bilmem artık 😔
Ayy bana okurken bi fenalık geldi🤦🏻‍♀️😀

Selam canlar mesajları okuyamadım
bende bugün market pazar işlerim vardı balikxa yaptım ancak oturdum Survivor izliyorum 😜😅bakalm saracakmi
Hiç bakamadım fazla ama maaş eridi eve girmeden 😱🥺
Rabbim bereketini versin inşaallah
4 ay sonunda anneme gidicem cuma günü inşaallah aksilik çıkmazsa o kadar bunaldimki evde
Pazartesi de aşılama raporu almaya gidicem hayrlisi artık aşılama sürecinde de gidemem diye süreç başlamadan gitmek istedim

Selamün aleyküm hanımlar. Çoook uzun zamandır yoktum. Telefonum kırıldı bu yüzden hesaba giriş yapamamıştm. Çok şükür telefonuma kavuştum. Bu geçen süre içerisinde de sadece hastalıklarla uğraştık 😢. Çok şükür ki hep ortalık hastalığı. Ama Küçük bir yaşına gelecek toplamda bir ay hastalıksız geçtiği olmadı 🤷🏻‍♀️.
Sizler nasılsınız herkesin sağlığı keyfi yerindedir inşallah.

Kar yağıyor 🥰

Eklentiler

• E5875EC3-E534-45C9-876E-36DCCAC56893.jpeg
    E5875EC3-E534-45C9-876E-36DCCAC56893.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba arkadaslar bana yardimci olabilirseniz sevinirim.

Ben esimle bu ev düzen konusunda cok tartisiyoruz. Kendisi müthis daginik birisi ama benim hep düzenli ve derli toplu olmami istuyor. Ki yapiyorumda ama arkadasindan dagitti icin artik sürekli toplayip temizlemekten yoruldum.

Nasil bir rutin olusturacagima sasitdim artik. Hergün agliyorum bagirip kizmalarindan dolayi.

X