Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yeni kurallar:

1. Herkes kendine bir polis seçecek (badi gibi düşünün, yaptıklarını yapmadıklarını denetleyecek, diline dolayacak ,gaz verecek,teşvik edecek, sen yaparsın aslanım diyecek)
2. Sayfaya her gün düzenli gelinip yazılacak. Sadece kendi yaptıklarını durumunu yazıp çıkılmayacak, kim ne yapmış ne durumda gözatılacak.
3. Günlük yapılan işler isterse 2 madde olsun yazılacak.
4. Ödevler zorunlu değil her zaman dediğim gibi teşvik amaçlı veriyorum, ihtiyacı olan yapar olmayan yapmaz.
5. Herkes kendine ertelediği, en çok üşendiği bir ev işini seçecek,polisi onu denetleyecek durum nasıl gözü üstünde olacak. O işe alışkanlık edinilene kadar devam edilecek.

Şimdilik maddeler böyle, duruma göre değişim ,ekleme yapabilirim.
Kurallara uymayanları(mazeretsiz bir şekilde)listeden çıkaracağım ona göre!!!

@kk birinci noteri
Bonus Bonus
@Aktif Lora
M Musluk Suyu
@UcanSupurge
@malipina
@Limonsuzzcay
K klbk33
JES JES
@Teyocan
golgefeslegeni golgefeslegeni
@Levaiz
@yorgun anneanne
@mimesis
Teneffus Zili Teneffus Zili
Efser Efser
@D u t
@N u r
@Selizay
@-Erva-
@zeynebzeyneb
Tubismavis Tubismavis
A Anka
@A R Y A
@Ankaaa
Ben bunu yeni gördüm. Ben katılmam buna maalesef canım ya. Ben son sayfaya bakıp çıkıyorum. Çok takip edecek vaktim olmuyor her zaman.

Günaydın Negocum görüntü harika içim açıldı..🤗 Günaydın Gençler...💐💐💐 Dün evi temiz bırakıp görümceme gittik ev tertemiz bi toparlayacağım dağınıklık var.Annemler ablamlar yengem gelecek bayramda gelemediler bi ağırlamak istedim.Hava bulutlu bayağ serin burada temiz bi hava var.☺ Oğlan okulda kahvaltı yapacağız eşimle inş. hazırlıklara başlayayım ben.:)

Kızlar bayramda börek sarmıştım dolapta duruyor kalanı buzluğa atmamışım unutmuşum.Böreğimin sosunda yumurta sarısı vardı bozulmuş mudur?😐 Bilgisi olan varsa lütfen yazsın.Atacaktım ama sizlere bi sormak istedim önce.

✅1 makine çamaşır yıkayıp astım
✅Evi topladım baştan sona süpürdüm
✅Bulaşık makinesini boşalttım kirlileri yerleştirdim
✅Banyoyu temizledim

✅Oğlanı uyutup yemek koyacağım sonra da ders

Kızlar bayramda börek sarmıştım dolapta duruyor kalanı buzluğa atmamışım unutmuşum.Böreğimin sosunda yumurta sarısı vardı bozulmuş mudur?😐 Bilgisi olan varsa lütfen yazsın.Atacaktım ama sizlere bi sormak istedim önce.

Yumurta sarısu bi iki gün durabiliyor diye biliyorum

İş yapmak için yanıp tutuşuyorum Allah sizi inandırsın :KK70: dolapta şu yuvarlakları buldum niye yemim?

Eklentiler

• 16517446528183504739125507180892.jpg
    16517446528183504739125507180892.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 14
Aklına geldiğinde hemen koyup pişirseydin
Yoğun geçiyor bizde bayram ilk posta kızarınca ikram ettim o bitti sonra gelenleri ağırla sorulacak olanları da sormaya git derken unutmuşum.😁Kuzenlerim bana yakın o yüzden birarada geçiyor bayramlar.☺ Tabi evde yoğun oluyor bazısı içeri girmek istemiyor bayramlaşıp bi şeker alıp gidiyor bazısı oturuyor.Güzel, yorucu ve tatlı telaşlı geçiyor bizler için bayramlar.

Yoğun geçiyor bizde bayram ilk posta kızarınca ikram ettim o bitti sonra gelenleri ağırla sorulacak olanları da sormaya git derken unutmuşum.😁Kuzenlerim bana yakın o yüzden birarada geçiyor bayramlar.☺ Tabi evde yoğun oluyor bazısı içeri girmek istemiyor bayramlaşıp bi şeker alıp gidiyor bazısı oturuyor.Güzel, yorucu ve tatlı telaşlı geçiyor bizler için bayramlar.
Allah eksikliğini göstermesin bayramında yakınlarımızında

X