Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hızlıca molada sizi okudum :kahve:

Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu RABBİM tez vakitte sıkıntılarınızı gidersin. Sende ALLAH a emanet ol

benim mutfak da her daim topludur.

İftarı abdestli açar çorba içer ve namazı kılarım. Mutfağı toplayıp teravihe giderim.

Sahurda 5 hurma 2 ceviz 1 muz bir haşlanmış yumurta az ekmek ve çay yetiyor bana (daha ne olsun baya yiyormuşum :olamaz:)
Gittim ben :temizlik:

knife-chick-little-chick.gif

Jesikommmmmmm endamın yeter bebeğiimmmm JES JES 😍😍😍

Ayy bende hiç içemiyorum şalgam tadına da bakmadım ama ucundan bakmkstim tuzlu bişi 😐
Ben severim turşu suyu da severim 🤤
Şalgamla geç tanıştım, o yüzden aram sıcak olmadı pek, ama şıra, surutka ve hardaliyeye bayılırım.
Onlar neymiş hemen bakayım😁
Hızlıca molada sizi okudum :kahve:

Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu RABBİM tez vakitte sıkıntılarınızı gidersin. Sende ALLAH a emanet ol

benim mutfak da her daim topludur.

İftarı abdestli açar çorba içer ve namazı kılarım. Mutfağı toplayıp teravihe giderim.

Sahurda 5 hurma 2 ceviz 1 muz bir haşlanmış yumurta az ekmek ve çay yetiyor bana (daha ne olsun baya yiyormuşum :olamaz:)
Gittim ben :temizlik:
Teravihe maalesef gidemiyorum benim çocuklar durmuyor sabit 😕
5 hurma 1 kase yoğurt artık cevizli ekledim bende. Geçen ramazan çok kötü geçince ilk günlerim eşim yumurta falan ye sende yeter dedi🥴 bana kalsa sadece su içerim🤐

Ben severim turşu suyu da severim 🤤

Onlar neymiş hemen bakayım😁

Teravihe maalesef gidemiyorum benim çocuklar durmuyor sabit 😕
5 hurma 1 kase yoğurt artık cevizli ekledim bende. Geçen ramazan çok kötü geçince ilk günlerim eşim yumurta falan ye sende yeter dedi🥴 bana kalsa sadece su içerim🤐
Teravih bende gidemiyorum eşimle k.pedr gidiyor... E malum tek kalamiyor ihtiyar
Evde de kılmaya Cesarrt edemiom

Şu an durumların çok normal eksik değilsin değiliz hatta 😍

İnann sadecr zaman 10 yıldır çabalayan biri olarak ve 2 aşılama ve ilk tüp bebek negatif biriyim biliyosunuz

Gerçekten en baştaki duygularım asla yok
Şunu soleyim ek olarak yeni evliyken ooooo neler yaşadım ne depresyonlar vs ama sonradan alışıyorsun

Gecicek ve güzel haberlerle geleceksin hayirlisysa değilse de Rabbim hayırlı yazılar yazıcak güzel kalpli hemşirem♥️

Ben artık olaya olursa olsun olmazsa olmaz gözüyle bakıyorum sanırım
Hani yazın başladığımda ne olur bilemem ki aşılamada bile umut yokdu ben umutlanmistim 😅

Tüp bebek keza öyle günlükler video vs.

Ama şimdi bi kez daha denerim sonrası büyük ihtimalle denemem artık takdirinde yokmuş deyip yaşarım aynrn hayatımi

Ki ben çocukluğumdan beri çocuk aşkı ile yanıp tutuşan biriyim meslek lisesine sırf öğretmen olmak için gittim stajds öğretmen dediler içim eridi halaa öğretmenler günü hediyem duruyordur ,17 senedir kırılmayan tek esyam 😅
Hala unutmam öğrencilerimj merak ederim neredeler ne haldelrr vs içimden hep geçer ☺️
Hayalim hep 3/4 çocuk sahibi olmakdi

Ama hayırlısı demeyi öğreniyorum yaş aldıkca sanırım yüksek ihtimalle son denemem olcak

Hem manevi hem maddi çok yorucu maddiyati hiç mi hiç düşünmuyorum destekcim çok ailem ful destek

Ama eşim ,40 ben ,33 haliyle biraz bosvermislkte oluyor alışıyorsun sanırım . diyebilirsiniz bu kadar mı çocuk sevgin cokda istemiyorsun zaten diye ama öyle değil

Hemsirem iç dokus gibi oldu amacım aynı yollardayiz biraz destekdi umarım uzup yormamisimdir seni

💐♥️
Tubisim cok guzel yazmissin teşekkür ederim 😍😍 hala doktorun dediklerinin sokundayim aciksasi. Aslinda kotu ve olumsuz konusmadi ama insanin icine oturuyor yinede. Rabbim isteyen herkese versin inşallah cok zor boyle beklemek

X