Düzenli Evimiz & Hayatımız

O kısmı okumadım 🤣 ben how clean is your house sonrasi kadirinkini fazla bile görüyorum bir ara ona sarmistim.simdi trt 1de fazlasi zarar daha cok dikkatimi çekiyor onu izliyorum artik
Ben kadınlar kulübü ne takılıyorum, bide zuhal topal'la sofra da izliyorum, kadiri de izliyordum ama çok pis yerler çıkınca midem kalkıyor du bıraktım.

Ben o kahve molasından sonra çorba pilav salata yaptım
Wc-banyo yıkadım pür pak yaptım
Yatak odasının tozunu aldım siz siz olun sakın siyah mobilya almayın kış günü bile tozundan bıktım bugün toz alsam ertesi gün hiç alınmamış gibi oluyor bidaha yatak odasını değiştirirsem siyaha tövbee
Yemekten sonra mutfakta bulaşıkları makineye koydum
Canlı ders vardı ufaklıkla ona girdim (anasınıf)
Çocukları sütledim yatırdım
Yine heryer oyuncak olmuş şimdi kahvemi içiyorum yatacam sabah ola hayrola artık bugün yeterince iş yaptım

Hayırlı sabahlar hanımlar 🌺
Geçtiğimiz iki gündür oğlumun ağlama krizleri ile uğraşıyorum😔. Buraya hiç uğrayamadım o yüzden. Hoş evin işlerine de bakamadım zaten adam akıllı. Son haftalardaym oğlum üç yaşında. Stres oldu galiba ondan yapıyor. tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilir tabi. Bugünün daha iyi geçeceğini umuyorum inşallah 🤲🏻

Haznesini,borularını,hortumlarını,uçlarını yıkıyorum ve filtresini

Benim hazneli canım süpürdükten sonra boşaltılanlardan kovasını yıkıyorum filtreleri sünger gibi onları yıkıyorum kurutup öyle kullanıyorum özellikle filtrelerini temizleyince daha iyi çekiyor

Teşekkür ederim en yakın zamanda yapmaya çalışayım hiç hortum boru falan da temizlememiştim.

Hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar💗
6f7dcc0e459d7522e94068c366c2c9d4.jpg

Hayırlı aksamlar kızlar naaılaınız
Hamdolsun,sen nasılsın canım
Hayırlı sabahlar hanımlar 🌺
Geçtiğimiz iki gündür oğlumun ağlama krizleri ile uğraşıyorum😔. Buraya hiç uğrayamadım o yüzden. Hoş evin işlerine de bakamadım zaten adam akıllı. Son haftalardaym oğlum üç yaşında. Stres oldu galiba ondan yapıyor. tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilir tabi. Bugünün daha iyi geçeceğini umuyorum inşallah 🤲🏻

Teşekkür ederim en yakın zamanda yapmaya çalışayım hiç hortum boru falan da temizlememiştim.
Dediğin gibi olabilir,kardeş kıskançlığı baş gösteriyordur belki.İnşaallah kolay bşr süreç olur hepiniz için❤

Çok iyi dün mutfağı temizlerken 1 çaydanlığın halletmiştim bugün 2.de yapacaktım zaten ödev olması iyi oldu
Dolap içlerine de girecektim onunda üstüne bastın oyuncaklarda gerçekten ayrılması gerekiyordu bugün günlerden ben 🤩🤩

X