Düzenli Evimiz & Hayatımız

Benim günüm çok kötü başladı güzel geçer inşallah :KK43: kızın çarşaflarını yıkamıştım. Akşam takmadan uyumuş kalmış ben de uyanırsa uyumaz bi daha diye uyandırmadım çarşafsız yatmıştı. ishal olmuş sabah kalktık saçı başı yatağın her yeri kaka içinde :KK43: kızı yıkadım yatağı sildim ama içine emmiş hep yıkanması lazım yatağın:KK43: bi de gitmiş o pis eşofmanı bi daha giymiş ben yatakla uğraşırken bi daha yıkadım kızı :KK43: :KK43:

Benim günüm çok kötü başladı güzel geçer inşallah :KK43: kızın çarşaflarını yıkamıştım. Akşam takmadan uyumuş kalmış ben de uyanırsa uyumaz bi daha diye uyandırmadım çarşafsız yatmıştı. ishal olmuş sabah kalktık saçı başı yatağın her yeri kaka içinde :KK43: kızı yıkadım yatağı sildim ama içine emmiş hep yıkanması lazım yatağın:KK43: bi de gitmiş o pis eşofmanı bi daha giymiş ben yatakla uğraşırken bi daha yıkadım kızı :KK43: :KK43:
Ah canım ya geçmiş olsun ihlasın filan yıkama makineleri var halı yıkamacılar da gelip evde koltuk, yatak yıkıyor

Tühh kötü olmuş:KK43:

Sabah namazından Sonr 16.cüze başladım 2 sayfa okudum kahvaltı hazırladım yendi sofrayı kaldırdım yatakları topladım odaları havalandırdım oğlanı okula götürdüm geldim salon halılarını kaldırdım çırptım koltukları çektim altını sildim bütün evi süpürdüm sildim ev terlikleri yıkadım banyo tuvalet yıkadım yırtılmış ayakkabıları diktim kapı önünü sildim şimdi kahve içiyorum

Ütüyü geceden yaptım sökük yok yakın zamanda dikmiştim ama kitaplık felaket halde bugün senin küre benim kitaplığı gördü galiba

X