Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sagolun arkadaslar. Kanda enfeksiyon yüksek cıktı antibiyotik basladık. Röntgen çekti bacağım ağrıyor dedi diye bişey cıkmadı ama arada hala yürümek istemiyor enfeksiyon eklem ağrısı yapabilir üç güne geçmezse ateşi bacagı yine gel dedi. İnsallah geçer kızlar dua edin nolur 10 gündür o kadar hastaneye gittik ki yavrum hastanenin önüne gelir gelmez ağlamaya başlıyor bugun saatlerce ağladı birdaha götürmek istemiyorum. Yürümek istemeyince de dünyam kararıyor resmen
Çok geçmiş olsun canım. iğne yaptılar mı hiç bacağından iğne yaptılar sa doku zedelenmesi oluyormuş bizimde başımıza geldi yürümedi hiç aklımiz gitti ama geçti inşallah siznkide öyle bişey dir.

Günaydın ❤
Hayırlı cumalar 🍀

5d1a4a642dfd5db2e4b09808922ff4ec.jpg

Ne demişler erken kalkan yol alır :KK37:

🌵Her sabah yaptığım işlem yüzümü yıkadıktan sonra banyo lavabosunu ovdum,yerini sildim
🌵Sabahın serinliğinde fidelerimi suladım
🌵Wc yi oksijenli çamaşır suyuyla temizledim (hiç sevmiyorum kokusunu😏)
🌵Çocukların yataklarını düzelttim
🌵İki sepet katlanmış çamaşır yerleştirdim
🌵Kahvaltı hazırladım
🌵1 saat kitap okudum

Aaa çıkarıyor mu😍
Evet canım ya sevmiyorum kokusunu
Ooo hem de nasıl Salçalı yağlı çorbayı, şekerli çayı bile çıkardı halıdan lavaboya filan kullanmıyorum kokusu çamaşır suyu gibi değil ya Ondan herhalde 🤣 ağartmadığı için gönül rahatlığıyla kullanabilirsin halıya koltuğa ben bi leğene sulandırıyorum lifle siliyorum veya fısfısı var lekeye sıkıp siliyorum

Sagolun arkadaslar. Kanda enfeksiyon yüksek cıktı antibiyotik basladık. Röntgen çekti bacağım ağrıyor dedi diye bişey cıkmadı ama arada hala yürümek istemiyor enfeksiyon eklem ağrısı yapabilir üç güne geçmezse ateşi bacagı yine gel dedi. İnsallah geçer kızlar dua edin nolur 10 gündür o kadar hastaneye gittik ki yavrum hastanenin önüne gelir gelmez ağlamaya başlıyor bugun saatlerce ağladı birdaha götürmek istemiyorum. Yürümek istemeyince de dünyam kararıyor resmen
Allah acil şifalar versin
İnşallah çabucak iyileşir yavrun canım

Çok geçmiş olsun Ayla, Allah şifa versin
Amin canım insallah sagol
Çok geçmiş olsun benim oğlumda da 2 kere kanda enfeksiyon cıktı halsizlikten kafası zor kalkıyordu antibiyotik verdi doktor 2 günde yavaştan toparlamıştı inşallah kızında bir an önce toparlanır korkma olabilir şeyler
İnsallah canım ya sagol yürümeyince cok korktum kafama takıldı bugun sabah da biraz yürümedi sonra yürüdü cok moralim bozuluyor
Çok geçmiş olsun canım. iğne yaptılar mı hiç bacağından iğne yaptılar sa doku zedelenmesi oluyormuş bizimde başımıza geldi yürümedi hiç aklımiz gitti ama geçti inşallah siznkide öyle bişey dir.
Yok canım aşı olduguna bir ayı geçti ondan değildir dedi doktor. Enfeksiyon eklem ağrısı yapabilir dedi insallah öyledir de hemen geçer
Ayla- Ayla- canım çok geçmiş olsun. inşallah hemen toparlar yavrun
İnsallah canım teşekkürler 😍
Ayla- Ayla- Çok geçmiş olsun aylacım inş çabuk toparlanır
İnsallah çok teşekkür ederim ablam😘
Ayla- Ayla- çok geçmiş olsun bugün iyi olmaya başlayacaktır inşallah minik kuzu
Çok sagol canım insallah 😍😍
Allah acil şifalar versin
İnşallah çabucak iyileşir yavrun canım
Amin canım insallah sagol

Ooo hem de nasıl Salçalı yağlı çorbayı, şekerli çayı bile çıkardı halıdan lavaboya filan kullanmıyorum kokusu çamaşır suyu gibi değil ya Ondan herhalde 🤣 ağartmadığı için gönül rahatlığıyla kullanabilirsin halıya koltuğa ben bi leğene sulandırıyorum lifle siliyorum veya fısfısı var lekeye sıkıp siliyorum
Aslanım sipirge 😌

X