Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kandiliniz mübarek olsun canım kızlar 🌹bugün telefona pek bakamadım ancak işleri bitirip odaya çekildim de girebiliyorum.
Bebeğe kim bakacak canım?
Kayinvalideler geldi canım, eşim annemleri bıraktı onları aldı. Dünden beri bizdeler. Tasinana kadar böyle gidecek gibi duruyor negom bakalım.

2 gündür bir averelik var :confused:
Bugünde dışardaydım :işsiz:
Bugün güzel bir raslantı var oğlumun doğum günü :KK200:böyle bir güne denk geldiği için çok mutlu oldum :KK200:Rabbim çocuklarımız iki cihan selveri padişahımız peygamberimizin izinden ayrırmasın:dua:
Fısatım olmadı bir şey yapmaya doğum günü pastası var bizde komşularımada pastaneye gitmişken kandil simiti aldım rabbim hayırlarımızı,dualarımızı,ibadetlerimizi kabul etsin :dua:

image.jpg
Bonus Bonus bak bu minoşları aldım 🥰
Bunların saksıları değişecek mi ?

Eki Görüntüle 2935183
Bonus Bonus bak bu minoşları aldım 🥰
Bunların saksıları değişecek mi ?
Aynısından almışsın yerim 😍

Üretim toprağını değişmek lazım ama şu an eve uyum sağlaması daha önemli.
O yüzden bekleticem ben biraz.
Tesbih çiçeği balkonda diğeri içerde sonra değişicem

Yol yordu beni eve gelince bir şey yapamadım.
Sabah yatağı toplamıştım. Gelince de;
Çamaşırları toplayıp yerlerine yerleştirdim,
Biraz evi topladım,
Yarın için yıkanacak çamaşırları ayarladım,
Etraftaki bardakları makinaya koydum.

Yorgunluk, uykusuzluk çok halsiz hissetmeme neden oldu. Çocuk uyuyor bir süredir. Uyanana kadar ne kadar uyursam kârdır diyerek yatacağım şimdi.

Yol yordu beni eve gelince bir şey yapamadım.
Sabah yatağı toplamıştım. Gelince de;
Çamaşırları toplayıp yerlerine yerleştirdim,
Biraz evi topladım,
Yarın için yıkanacak çamaşırları ayarladım,
Etraftaki bardakları makinaya koydum.

Yorgunluk, uykusuzluk çok halsiz hissetmeme neden oldu. Çocuk uyuyor bir süredir. Uyanana kadar ne kadar uyursam kârdır diyerek yatacağım şimdi.
Yazmayı unutmuşum bunu atlarsam hayatta olmaz. 🤣 Makyajımı temizlerken yüzüme peeling yaptım bir de. 🙈

Bizim nevresimleri değiştirdim
Yatakları topladım
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Bulaşık makinasını boşalttım
Kahvaltıdan sonra mutfağı topladım
Bulaşık makinasını doldurdum
Çamaşırları astım
Mutfağın halısını makinaya attım çalıştırdım
Dünden kuruyanları topladım
1 sepet çamaşır katladım yerleştirdim
Yemekten sonra mutfağı topladım tekrar
Oturma odasındaki büfeyi boşalttım
Sildim yerleştirdim
Salonu topladım

Çay içiyorum ☺️

Aynısından almışsın yerim 😍

Üretim toprağını değişmek lazım ama şu an eve uyum sağlaması daha önemli.
O yüzden bekleticem ben biraz.
Tesbih çiçeği balkonda diğeri içerde sonra değişicem
Burda bugün ne kadar bim varsa gittim :KK53:
Eşim biraz deli etmiş olabülürüm :deli:
Biri yerde buldum zavallılar biraz boynunu bükmüştü ama en iyilerini seçtim :KK37:
Tamam o zaman değişeceğin zaman banada söyle ben anlamam zavalılara bir şey olmasın :confused:

💐Sabah güzel kızartma yaptım.
💐Market alışverişi yapıp yerleştirdim.
💐 Öğlene kumpir yaptım.
💐Evi komple supurdum.
💐 Bulaşık makinesi boşaltıp yeni çıkanları yerleştirdim.
💐1 makine çamaşır yıkayıp kurutmada kuruttum.
💐 Çöp kovasini çamaşır suladim.
💐Banyoyu yıkadım.Lavaboyu ovdum.
💐Mutfak lavabosunu çamaşır susuyla iyice parlattim.

Burda bugün ne kadar bim varsa gittim :KK53:
Eşim biraz deli etmiş olabülürüm :deli:
Biri yerde buldum zavallılar biraz boynunu bükmüştü ama en iyilerini seçtim :KK37:
Tamam o zaman değişeceğin zaman banada söyle ben anlamam zavalılara bir şey olmasın :confused:

Benimde ilk olucak inş yaşatabilirim

Allah hayırlı şifalar versin. Yıpratıcı bir süreç evet ama en azından sebebini öğrendiniz, ameliyat sonrası sağlıklı gebelikler nasip etsin Allah.
çok teşekkür ederim . Napalım kaderde varmış buda benim sınavım . küçüklüğümden beri sankı çocuk sahıbı olmak bnm için zor olacak gibi hisederdim. Malum oluyor. beterınden korusunn inşallah.
bazen böyle kendimi parcalarcasına ağlamak ıstıyorum. annee olmayı çok ıstıyorum . çok iyi bi anne olacagımı dusunuyorm. öte yandan sınav dıyorum . ne bilim ...

çok teşekkür ederim . Napalım kaderde varmış buda benim sınavım . küçüklüğümden beri sankı çocuk sahıbı olmak bnm için zor olacak gibi hisederdim. Malum oluyor. beterınden korusunn inşallah.
bazen böyle kendimi parcalarcasına ağlamak ıstıyorum. annee olmayı çok ıstıyorum . çok iyi bi anne olacagımı dusunuyorm. öte yandan sınav dıyorum . ne bilim ...
Canım 3 düşük kaybı olan arkadaş geçen hafta ikizlerini kucağına aldı. Onun da rahimdeki perdeyi fark edememişlerdi. Sen de histeroskopi olursan sorunun ortadan kalkmış olur inşallah. Çocuk sahibi olmaya uğraşanlardan biri de benim. Rabbim zor işimizi kolaylaştırsın.

Canım 3 düşük kaybı olan arkadaş geçen hafta ikizlerini kucağına aldı. Onun da rahimdeki perdeyi fark edememişlerdi. Sen de histeroskopi olursan sorunun ortadan kalkmış olur inşallah. Çocuk sahibi olmaya uğraşanlardan biri de benim. Rabbim zor işimizi kolaylaştırsın.
yaa ne güzel haber :)
senın skıntı ne Allah yardımcn olsun senınde

X