Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yok canım çıkmıyo bayılcak gibi oluyorum.

Normal grip gibi deniyoda değil yani bu nasıl bir bitkinlik böyle 🙁
Allah acil şifalar versin. Hiç geçmeyecek gibi geliyor ama geçiyor Allah'in izniyle. En kısa zamanda siz de kurtulursunuz inşallah. Kekik yagi çok etkili günde bir-iki defa bir bardak kaynak suya 4 damla damlatip agizdan burundan soluyun. Odada devamli dursun bir bardak ortami temizlesin gun icinde değiştirin. Düşük tansiyon ve mide hassasiyeti, hamilelik emzirme yoksa günde bir defa tok karnina bir çorba kaşığı zeytinyağına iki damla kekik yagi damlatip içebilirsin. Tat koku kaybinda da en etkili şey kekik yagi

Allah acil şifalar versin. Hiç geçmeyecek gibi geliyor ama geçiyor Allah'in izniyle. En kısa zamanda siz de kurtulursunuz inşallah. Kekik yagi çok etkili günde bir-iki defa bir bardak kaynak suya 4 damla damlatip agizdan burundan soluyun. Odada devamli dursun bir bardak ortami temizlesin gun icinde değiştirin. Düşük tansiyon ve mide hassasiyeti, hamilelik emzirme yoksa günde bir defa tok karnina bir çorba kaşığı zeytinyağına iki damla kekik yagi damlatip içebilirsin. Tat koku kaybinda da en etkili şey kekik yagi

Kekik yağı var yapim inşallah bir damla demişti ablam bana çok etkiliymiş. Sağolasın.

Günaydın sağlıklı, huzurlu bir gün diliyorum :KK68:
8f048e4a74608cb391c92ec7d4a87c48.jpg

kk birinci noteri kk birinci noteri
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
BereliPenguen BereliPenguen