Düzenli Evimiz & Hayatımız

Amaann haberleri bile yok beni üzdüklerinden 🤣
Arızalar aynen. Yeryüzünde benzerleri var mı bilmem.
Neyse,huyları kurusun inşallah diyeyim.
Allah kalplerine merhamet, insan sevgisi versin, evlat sevgisi versin.
Olmayacak duaya hep beraber amin diyoruz 😉

Çok geç yattım.
Kendime eziyetti.
Sahurlar çok zorlaştı.
Ezanı bekliyorum.
Herkese hayırlı sahurlar.
Oruçlar makbul, dualar kabul olsun.
Hiç belli olmaz canım tecrübe konuşuyor.😁
Ben de kenime eziyet ediyorum eşimde der boşver uyu der benim kafaya takıldı mi ne yer ne içer nede uyuyabilirim.
Keşke gamsız olsam🥴

Günaydın herkese🤗 Bugün izne ayrıldım oruçtan. Bu sebeple işlerime başlamayı düşünüyorum.orucluyken is yapmak cok zorluyordu beni. Bugün yatak odasının dolap içlerini ve çekmeceleri silip düzenleyeceğim.bir sürü de utum birikti onlari halledicem insallah

Günaydın canları💐 bugün ben hasta gibiyim boğazım yanıyor burnum tıkalı. Oğlana bulaştırmayayım diye maske taktım böyle durmak da çok zor 😏 Niyetlenip niyetlenmemekte kararsızım
Geçmiş olsun canım İnşAllah hastalığa çevirmez çabuk geçer ❤️ Oruç tutmadıysan bol su iç ❤️

Günaydın canları💐 bugün ben hasta gibiyim boğazım yanıyor burnum tıkalı. Oğlana bulaştırmayayım diye maske taktım böyle durmak da çok zor 😏 Niyetlenip niyetlenmemekte kararsızım
Geçmiş olsun. Tavsiyem hemen vitamin ilaç vs takviye et fena bi salgın var boğaz yanması ile başlıyor

Çok geçmiş olsun canım
Sağol efserim
Geçmiş olsun canım İnşAllah hastalığa çevirmez çabuk geçer ❤️ Oruç tutmadıysan bol su iç ❤️
Sağol limonsuzum. Biraz halsiz de hissediyorum niyetlenmedim canım o yüzden bitki çayı içiyorum şimdi
Geçmiş olsun. Tavsiyem hemen vitamin ilaç vs takviye et fena bi salgın var boğaz yanması ile başlıyor
Sağol canım soğuk algınlığı hapı vardı onu aldım. Az sonra vitamin de alırım

X