Elektrikli Süpürgeler Dyson almayın

Media marktan aldik çakma degil elbette. Dysonun kendi servisine gitti 1300 lira fiyat cektiler. Media marktin bagli oldugu servise gitti yine yapilmadi. Garanti kapsami disiymis . Duvarda takili aparata elimizi bile sürmüyoruz nadil garanti dışı oluyor anlamiyorum. Herkes öve öve bitiremiyor. O kadar para verdik evi temizlemekten aciz. Tüketici heyetine basvurduk insallah misliyle aliriz paramizi.

Evet kol yoruluyor dediginiz gibi. Ve sürekli baslik tak cikar yarim saatlik is bir saate uzuyor. Bilmiyorum bence bizim evlere göre degil. Ben acikcasi gîrgîr niyetine kullaniyorum. Genel ev temizligi falan hayatta yapilmaz zaten.

Ben çok memnunum süpürgemden iki kedim var çünkü. Elim ayağım nerdeyse. Bazen elektroniklerde bazısı hatalı denk geliyor

Zaten alamıyordum bu iyi oldu işte

dysonnnnnnn en ıyı supurge derım susarım

aldıgım gunden berı dıger supurgeyı bır kere bıle acmadım kı onuda severdım

benım elım kolumgıbı v15 bendekı bır yıl olcak kasımda harıka otesı bır supurge

Konuyu açan kişiye neden batarya yollanmadı o zaman ekstra para istendi?

ahahhdgajhdadls bu nebiçim konu yahu, yıllardır dyson kullanıyoruz ailecek maşallahları var. servis konusunda da dysonın üstüne tanımam vallahi
Madem servisi iyi yukarıdaki bayandan neden batarya için para istendi sonuçta batarya kullanıcı hatası sayılmaz

bende v8 var yanılmıyorsam. daha önce de kablolusunu kullandım 6 sene oldu hala taş gibi ama kablolu bana külfet geldiğinden ve her an kullanamadığımdan kablosuz aldım indirimde. temiz evden bile pislik çıkardı ve çok pratik. çekim gücünden ve şarjından şimdilik memnunum. zaten şarjlı süpürgelerde çok beklentiye girmemek gerek yani ilk günkü performansı 5 yıl sonra beklememek gerek diye düşünüyorum. ben çok memnunum iyi ki almışım kedi annesi bir kadın olarak

Madem servisi iyi yukarıdaki bayandan neden batarya için para istendi sonuçta batarya kullanıcı hatası sayılmaz
Bataryanin belli bir omru var alirken soyluyorlar zaten, bitince yenisini alip taktirmak gerekiyor. Mesela benimki 2 sene dayandi sonra bitti servise yollayip yeni batarya taktirdim ucretini odeyip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…