Ebru Şallı ile skinny jeans

ben de merak ediyorum doğrusu ebru şallı bu sektörde iddialı isimlerden. faydalı bir çalışma yapmıştır diye düşünüyorum

Bende bugün başladım. Pilatese uzun süre ara verdiğim için bugün oldukça zorladı beni ama hareketleri çok başarılı buldum etkili olacağını düşünüyorum.

Ben başladım sadece alt bacak için istiyorum bunu ya acaba zumba aerobik alt bacak için etkili olur mu ki yoksa buna mı devam etsem kararsızım? Birde green girl ilk hafta alt bacağı ölçmüştünüz ya iki haftada toplam alt bacak ve üst bacak kaçtan kaça düştü?

Ben başladım sadece alt bacak için istiyorum bunu ya acaba zumba aerobik alt bacak için etkili olur mu ki yoksa buna mı devam etsem kararsızım? Birde green girl ilk hafta alt bacağı ölçmüştünüz ya iki haftada toplam alt bacak ve üst bacak kaçtan kaça düştü?

merak edip ölçmedim zira rakamlardan ziyade görünüş önemli ama sırf sizin için ölçücem. siz sürekli alt bacaktan şikayet ediyorsunuz nasıl bir sorununuz var, kaslanma mı var kalın bilek mi? bir foto çekin ya da anlatın sorunun ne olduğunu ona göre yardım etmeye çalışayım. ya da genetik olarak mı kalın alt bacak??

şu an yaptığınız bir spor var mı?

kızlar bende bugün başladım. 1. günüm bitti. ayrıca umay villa genç ve yetişkinler için plates dvdsini de yaptım. 82 kiloyum. bakalım ne zaman sonuç almaya başlayacağım..:KK43::KK43:

Mrb kızlar
Platese başlamayı düşünüyorum kilo alıp vermekten vücudum bi tuaf oldu. Sıkı olmasını istiyorum.
Özellikle göbek bölgem..
Aranızda yan göbek için çalışan var mı neler yapmam lazım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bUGÜN 2.günü de tamamladım. Karnım ve diz arkalarım inanılmaz yanıyor. 14. günü sabırsızlıkla bekliyorum. Bir de iştahımı kesebilsem süper olacak. 80 kiloyum 60 hedefim . :KK3:

merak edip ölçmedim zira rakamlardan ziyade görünüş önemli ama sırf sizin için ölçücem. siz sürekli alt bacaktan şikayet ediyorsunuz nasıl bir sorununuz var, kaslanma mı var kalın bilek mi? bir foto çekin ya da anlatın sorunun ne olduğunu ona göre yardım etmeye çalışayım. ya da genetik olarak mı kalın alt bacak??

şu an yaptığınız bir spor var mı?

Genetik olarak değil aslında yani benim şikayetim sadece alt bacak incelsin istiyorum şuan bi spor yapmıyorum böyle elimde tutunca çok gevşek yağlı seülitli gibi ayak bileklerimde kalın biraz ama rahatrız etmiyorum tam baldır kısmımın büyük olması çok rahatsız edior

bugün 3.yüde yaptım.çok zor yürüyorum bacak ve kalçam fena acıyor.özellikle merdivenleri çok zor indim.hareketler işe yarayacak gibi.

bugün 3.yüde yaptım.çok zor yürüyorum bacak ve kalçam fena acıyor.özellikle merdivenleri çok zor indim.hareketler işe yarayacak gibi.

bende bacak ağrısı ilk 2 gün olmuştu, 1 gün ara verip tekrar başladım sıkıntı yaşamadım, bence 1 gün ara verebilirsiniz. bu kadar çok kas ağrısı ve acıması zararlı olabilir

Genetik olarak değil aslında yani benim şikayetim sadece alt bacak incelsin istiyorum şuan bi spor yapmıyorum böyle elimde tutunca çok gevşek yağlı seülitli gibi ayak bileklerimde kalın biraz ama rahatrız etmiyorum tam baldır kısmımın büyük olması çok rahatsız edior

bir spor salonuna gidip hocaya danışabilirsiniz, direkt baldır eriten mucizevi bir egzersiz bilmiyorum açakçası...bu arada dün ölçüm yaptım, alt bacak 31 (sanırım aynı ilk haftaki ölçüm ile), üst bacak 48 e kadar düşmüş...(ilk ölçüm 51-52 idi sanırım. )

ben şu an karın dvd si yapıyorum fakat şunu farkettim. kardiyo yapınca egzersizler daha etkili oluyor, artık yürüyüş ya da samba da ekliyorum egzersiz rutinime. nesfitin hediyesi samba vcdleri muhteşem. 20 dk da ter içindoe kaldım ama o kadar eğlendim ki çok zevkli idi.

bende bacak ağrısı ilk 2 gün olmuştu, 1 gün ara verip tekrar başladım sıkıntı yaşamadım, bence 1 gün ara verebilirsiniz. bu kadar çok kas ağrısı ve acıması zararlı olabilir

bugün ağrılarım geçmiş olarak uyandım .
devam etseydi ara verecektim ama gerek kalmadı.çivi çiviyi söker mantığı hareketleri yaptıkça ağrılar geçti :KK9:

verilen linkten açmaya çalıştım ama açılmıyor. acaba ben mi açamadım yoksa linkte mi bir sorun var
Ben baktım tekrar çalışıyo youtube cezalı kapalı olduğu için açamazsın.Youtube rahat girmek için Zen mate indirmen gerekiyo yasaklı siteleri açan program o zaman rahatlıkla izleyebilirsin.

X