Eden gerçekten buluyor mu ?

beddua etmeden de; size veya başkasına herhangi yanlış bir şey yapan insanın, başına gelmesi gereken, hak ettiği şey neyse o bir gün geliyor. bana zararı dokunan hareketleri olan biri, daha ben ona beddua bile edemeden bir tarafını kırmıştı durduk yerde. bunun gibi bir çok şeyin gerçekleştiğini gördüğümden beri beddua etmiyorum, allahın işine karışmak gibi geliyor. beddua edip enerjimizi düşürmeye hiç gerek yok :)

yanına kaldı, mutlu gözüküyor diye düşündüğünüz insan belki içten içe o kadar iyi değildir. her şey dışarıdan göründüğü gibi olmuyor. özellikle instagramda :KK70:

Ya bu tamamen sizin olaya inancinizla alakali . Eden bulur diyen insanların tuhaf bir şekilde dedikleri oluyor. Ben eden bulmaz diyenlerdenim bence dünyadaki her suç ceza almıyor . İlahi adaletin dünyada değil ahirette olduğuna inanıyorum . Yapıp yapıp yanına kâr kalan çok insan var . Yine de hakaret ve bedduami esirgemem :))

Kızlar iyi geceler ♥️💐 çok merak ediyorum.Yarı yolda bırakan,aldatan kişilere edilen beddualar tutuyor mu? Ben çok üzülüyorum.Kafaya takıyorum. Yaptıkları yanına kaldı diye . Bu nasıl geçecek bilmiyorum.
beduaya gerek yok hic. eden mutlaka bulur belki o zaman hic aklinada gelmeycek cok mutlu zamanina deng gelecek.

Ben cok denk geldim maalesef beddua ettigim cok oldu ve cogu da tuttu cok zarar gordu beddua ettiklerim. Ama Islami acidan sallamamak ve beddua etmemek daha hayirli onu da biliyorum.

Basina gelebilecek her kötü seyi sizin bedduaniza bagliysa, basina güzel birsey geldiginde de birinin ona hayir duasi etmis olmasi mi gerekiyor ? Herkes kendi secimlerinin sonucunu yasar, bence. Olumlu ya da olumsuz.

Kızlar iyi geceler ♥️💐 çok merak ediyorum.Yarı yolda bırakan,aldatan kişilere edilen beddualar tutuyor mu? Ben çok üzülüyorum.Kafaya takıyorum. Yaptıkları yanına kaldı diye . Bu nasıl geçecek bilmiyorum.

Tuttu.
Böyle şeylere hiç inanmazdım. Siz diyin ilahi adalet ben diyim karma..vallaha tuttu oh oldu

Hayır, her zaman bulmuyor. Ama şöyle düşün o iğrenç bir insan ve sen ondan kurtuldun. Sana kötülük yapan seni üzen aldatan bir insan başkasına da yapar kimseyle dikiş tutturamaz.

X