Eden gerçekten buluyor mu ?

Birkedii

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
255
73
24
Kızlar iyi geceler ♥️💐 çok merak ediyorum.Yarı yolda bırakan,aldatan kişilere edilen beddualar tutuyor mu? Ben çok üzülüyorum.Kafaya takıyorum. Yaptıkları yanına kaldı diye . Bu nasıl geçecek bilmiyorum.

Bu dünyada olmasa bile diğer tarafta elbette hak yemişler ise bulurlar.Yasattigini yaşamadan ölmezmiş bir insan.Belkide bizde bazen mutsuzluklarımızı başkasına yasattigimiz üzücü olaylari yaşıyoruzdur kim bilir.Ama birtek şunu öğrendim şu hayatta sevdiğin değil seni seven ile beraber olup yoluna devam edeceksin.Çünkü seven insan gerçekten sana sevgisini hissettirir,seninde onu sevmeni sağlıyor.

sizin ne kadar sucsuz gunahsiz olusunuz ve hakkinizin yenmesi ile alakali olarak kesinlikle cikiyor ve goruyorsunuz.. 5 sene 10 sene sonra olsa da.. ilahi adalet mi karma mi dersiniz, illa ki yerini buluyor. hem kendimde , hem cevremdeki 1kac insanda sahit oldum ahlarin nasil guzel ciktigina..
o yuzdenmusterih olun, Allah'a havale edin, ama siz kotu dualar etmeyin... O gerekeni yapacaktir..
isleriniz rast gitsin , bunda sonra her daim huzurlu mutlu olun ..

sizin ne kadar sucsuz gunahsiz olusunuz ve hakkinizin yenmesi ile alakali olarak kesinlikle cikiyor ve goruyorsunuz.. 5 sene 10 sene sonra olsa da.. ilahi adalet mi karma mi dersiniz, illa ki yerini buluyor. hem kendimde , hem cevremdeki 1kac insanda sahit oldum ahlarin nasil guzel ciktigina..
o yuzdenmusterih olun, Allah'a havale edin, ama siz kotu dualar etmeyin... O gerekeni yapacaktir..
isleriniz rast gitsin , bunda sonra her daim huzurlu mutlu olun ..
Amiiin Allah razı olsun ♥️Bilmukabele ♥️

Kızlar iyi geceler ♥️💐 çok merak ediyorum.Yarı yolda bırakan,aldatan kişilere edilen beddualar tutuyor mu? Ben çok üzülüyorum.Kafaya takıyorum. Yaptıkları yanına kaldı diye . Bu nasıl geçecek bilmiyorum.
Yolunuza bakın size ne ettiğini bulması filan. Elbette bir karmayı yaşayacaktır ama siz onun zamanını bekleyip yıllarınızı heba etmeyin.

valla bende bulsun diye bekliyorum :) hep beni aldattığı kadın en büyük imtihanı olsun istedim boşandığımdan beri, ayrılmışlardı yazın tekrar birleşmişler ve sanırım evliliğe gidiyor ilişkileri. bu durum beni çok mutlu ediyor çünkü bence ilahi adalet yerini bulmaya başlıyor gibi:) yani er yada geç muhakkak buluyor ama bu süreçte biz yoruluyoruz birşey olmuyor ne zaman olucak gibi. ben ısrarla bekliyorum ve Allahın adaletine de çok inanıyorum.

Beddua etmeye gerek yok kafaya taktığınızda güllük gülistanlık hayatını görürsünüz. Ne zaman ki unutup yolunuza bakarsanız ahınızın tuttuğu karşınıza gelir. Sizi üzenleri kötü hislerle dahi olsa bu kadar kalbinizde tutmayın. Salın gitsin. Unutmayın en iyi intikam unutmaktır.

Benim tuttuğu da oldu tutmadığı da oldu o kısım bizi aşıyor
Ama bildiğim şey ne kadar çabuk unutursan karşındaki beni nasıl bu kadar çabuk unuttu, atlattı beni sevmiyor muydu deyip tribe giriyor özellikle erkekler:)

Siz kendi yolunuza bakin,gecmisede donup hic bakmayin.oturup ahinizin tutmasini beklerseniz yine uzulen siz olursunuz.Yarı yolda kalmadiniz.Bu sizin yolunuz hakedeni kenarda birakin ve yolunuza devam etsin.Belki Allah yolunuza cok daha iyi birilerini cikarir.Herşey kısmet.

Beddua etmek iyi bir şey değil ne kadar canınız yansa da beddua dan kaçının. Allah'a havale etmek en güzeli unutmaya çalışın çünkü nefret de yoğun bir duygu insanı içten içe bitirir en güzeli zor olsa da umursamamak. Kimsenin yaptığı da yanına kar kalmaz ilahi adalete çok inanan bir insanım o yüzden gönlüm rahat bu konuda senin de öyle olsun ama beklemede sürekli takıntı yapma hayatına bak iyi insan olmaya devam et.

X