Eğer yapmazsam bi ömür arkamdan ağlayacak sandığım 3. Cocuk

Meryem ana misin sen ? Tek başına mi yapcan. Eşin ne diyoe adam istiyor mu bakalim. Onu hiç soylemedin konuda.
Bana kalırsa 1 cocuk yapmak bile bin sene dusunmek gerek. Ay ben çocuk yapmalari sevmiyorum ki niye yazıyorum demi :)

Ne yazmışsın canım ya
34' e giriyorum ve kendimi anneliğe ancak hazır hissediyorum.
Yazdıklarını okuyunca gözüm korktu!
Kardeşler birbirine destek olur diye genel geçer birşey yok canım bunu da söylemeden geçemeyeceğim. Mesela ben, 2 kardeşine ablalık değil annelik yapmış biriydim, üzerlerine nasıl titrerdim bilemezsin. Gören şaşar kalırdı. Sonra ne mi oldu kardeş dediklerim karındeşen çıktı. Hiç uğruna yok pahasına nankörlükleriyle karşılaştım.
Hamd olsun yıkılmadım, allahıma sığındım. Ben evladım olursa kardeş düşünür müyüm hiç sanmıyorum. Kısmet tabii.
Bence sen 3.ncü çocuk için şartlandırmışsın kendini. Hadi hayırlısı diyelim....

iyi misiniz siz? olduğum yere yapışır kalır mışım hadi aç bakalım bana tazminat davası bekliyorum
kendin demişsin saçmaladım mı diye bende evet saçmalamışsın dedim ? saçmalamışsın çünkü gerçekten :) yalan mı söyliyim :) ben şaka yaptım orda direk bi saldırıya geçmişsiniz ? siz ne hadle bana yapışıp kalırsın filan diyebiliyorsunuz? bence çocuklar sizin sinirlerinizi hoplatmış 3. cocuk asla düşünmeyin :) her şeye alınır olmuşsunuz bu ne hareketler anlamadım? kendi ağzınızla demişsiniz saçmaladığınızı zaten ve hala da saçmalamaya devam ediyorsunuz :) eğer bu şekilde beni tehdit etmeye devam ederseniz asıl siz kendinizi savcılık yollarında bulursunuz haberiniz olsun yok efendim davaymış olduğum yere yapıştırırmış sen kimsin ya? ne sanıyosun kendini teyzem yaşında gelmiş burda konular açıyo yok efendim çocuk ağlıyomuş. hadi 2 cocuk annesi 15 yasında ccuk gibi yorum atıyor git yap cocuk yapıcaksan ne bize soruyosun tövbe tövbe. madem yorumları kaldıramıyosun açma konu hayret bişey. herkes olumlu mu yorum yapmak zorunda sana? bi daha da beni tehdıt etmeye kalkma sonuclarına sen katlanırsın. ben şakasına yorum attım bana yok kapasiten yok gibi hakarette bulunan sizdiniz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…