Eğitim danışmanı

lovesnob

La tahzen !
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
2.687
1.995
33
merhaba arkadaşlar, İngilizce kursunda eğitim danışmanı olmak için başvuru yaptım ,ön görüşmeye çağırdılar ,benim için olumlu geçti... iki hafta içinde dönüş yapacaklarını söylediler,ama maaş konusunu hiç konuşmadık eğitim danışmanlığı yapan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ne kadar maaş alıyorsunuz..ayrıca kızım 3 yaşında kreş mi önerirsiniz bakıcı mı ben kreş diye düşündüm iş çıkış saatlerimiz yarım saat arayla uymuyor :KK43: sizler saat kaçta işten çıkıyorsunuz ,işten geç çıkanlar çocuklarınıza kreşten Sonra kim bakıyor ?yardımcı olursanız sevinirim ....

Özel kreşe yollayacaksanız çıkış saatinize kadar çocuğunuz onlarla kalır, sonuçta herkes erken çıkmıyor. Bekleyen çook çocuk var öyle. Ha devletin kreşine verecekseniz, onu bilemiyorum ne yazık ki.

Özel kreşe yollayacaksanız çıkış saatinize kadar çocuğunuz onlarla kalır, sonuçta herkes erken çıkmıyor. Bekleyen çook çocuk var öyle. Ha devletin kreşine verecekseniz, onu bilemiyorum ne yazık ki.
Özel kreş le görüştüm iki tanesiyle saat 18:00 d kapatıyoruz dediler benim çıkış saatim de yarım saat Sonra olacak,umarım diğer kreşler dediğiniz gibi olur

hayırlı olsun oncelikle...maaşı nedir ayıptır sorması :) ve hangi il :)

hayırlı olsun oncelikle...maaşı nedir ayıptır sorması :) ve hangi il :)
Maaş konusunu sormuştum aslında bende:KK66: sanırım o kısmı atlamışsınız :) görüşmede maaaşı konuşmadık sanırım ikinci görüşmede konuşacaklar...bu arada Antalya :)

Maaş konusunu sormuştum aslında bende:KK66: sanırım o kısmı atlamışsınız :) görüşmede maaaşı konuşmadık sanırım ikinci görüşmede konuşacaklar...bu arada Antalya :)

ayyy bakan kör :) cok pardon ya..neysen ehil biri cevap versin de ikimiz de rahatlayalım :)

Ben 2.500 den başlıyor diye biliyorum..
En en fazla 2000tl maaş veriliyor genelde.
Tabi çalıştığınız yerin kurumsalığına da bağlı.
Öyle kurumlarda genelde öğretmenlere bile asgari ücret kakalıyorlar afedersin ağır oldu tabir.
Hepsinin bahanesi de aynı,ama doğru,piyasa kötü.
İnşallah size gönlünüze göre maaş verirler.
ayyy bakan kör :) cok pardon ya..neysen ehil biri cevap versin de ikimiz de rahatlayalım :)
asgari ücret olursa kabul etmemeyi düşünüyordum kızımın kreşi servis vs .. derken asgariden geriye sadece iş yorgunluğu kalır :KK66: o yüzden sordum ama belli ki daha yüksekmiş tşk ler cevaplar için

Maaş konusunu bilemiyorum ama,bakıcı mı kreş mi konusuna kesinlikle kreş diyorum.
Bizim okul 8de aciliyor,18.30da kapanıyor,daha geç gelen olursa bekleyen öğretmenin taksi parasını ödüyor. Eski okulumuzda 7ye kadar kalıyordu nöbetci öğretmen.

Ben eğitim danışmanı için başvurduğumda asgari ücretten ağızlarını açtılar kabul etmedim. Özel ders vermeye başladım, kadrolu olarak atanana kadar. Ders ücretlerim çok yüksek olmamasına rağmen aylık 3000 tl den fazla gelir elde ediyorum, bazen düşünüyorum memur olmasam devam mi etsem diye ama yorucu tabi ki.

Muhtemelen teklifleri 1500 tl civarı olur.. günü gününe öderler mi o da önemli..

X