Eğitim danışmanı

lovesnob

La tahzen !
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
2.684
1.993
30
merhaba arkadaşlar, İngilizce kursunda eğitim danışmanı olmak için başvuru yaptım ,ön görüşmeye çağırdılar ,benim için olumlu geçti... iki hafta içinde dönüş yapacaklarını söylediler,ama maaş konusunu hiç konuşmadık eğitim danışmanlığı yapan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ne kadar maaş alıyorsunuz..ayrıca kızım 3 yaşında kreş mi önerirsiniz bakıcı mı ben kreş diye düşündüm iş çıkış saatlerimiz yarım saat arayla uymuyor :KK43: sizler saat kaçta işten çıkıyorsunuz ,işten geç çıkanlar çocuklarınıza kreşten Sonra kim bakıyor ?yardımcı olursanız sevinirim ....

serkaps

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
3.721
6.396
Özel kreşe yollayacaksanız çıkış saatinize kadar çocuğunuz onlarla kalır, sonuçta herkes erken çıkmıyor. Bekleyen çook çocuk var öyle. Ha devletin kreşine verecekseniz, onu bilemiyorum ne yazık ki.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1471 gün geçti.

lovesnob

La tahzen !
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
2.684
1.993
30
Özel kreşe yollayacaksanız çıkış saatinize kadar çocuğunuz onlarla kalır, sonuçta herkes erken çıkmıyor. Bekleyen çook çocuk var öyle. Ha devletin kreşine verecekseniz, onu bilemiyorum ne yazık ki.
Özel kreş le görüştüm iki tanesiyle saat 18:00 d kapatıyoruz dediler benim çıkış saatim de yarım saat Sonra olacak,umarım diğer kreşler dediğiniz gibi olur

coco_cambo

irem derici ağızlı kadın :)
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
2.462
2.503
hayırlı olsun oncelikle...maaşı nedir ayıptır sorması :) ve hangi il :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2250 gün geçti.

lovesnob

La tahzen !
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
2.684
1.993
30
hayırlı olsun oncelikle...maaşı nedir ayıptır sorması :) ve hangi il :)
Maaş konusunu sormuştum aslında bende:KK66: sanırım o kısmı atlamışsınız :) görüşmede maaaşı konuşmadık sanırım ikinci görüşmede konuşacaklar...bu arada Antalya :)

coco_cambo

irem derici ağızlı kadın :)
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
2.462
2.503
Maaş konusunu sormuştum aslında bende:KK66: sanırım o kısmı atlamışsınız :) görüşmede maaaşı konuşmadık sanırım ikinci görüşmede konuşacaklar...bu arada Antalya :)

ayyy bakan kör :) cok pardon ya..neysen ehil biri cevap versin de ikimiz de rahatlayalım :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2250 gün geçti.

Serenad5

Canım oğlum..
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
3.901
7.088
Ben 2.500 den başlıyor diye biliyorum..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 126 gün kaldı.

Hamileliğinizdeki bu beşinci ayın sonunda rahminiz göbek deliğinize erişmiştir. Rahminizde bulunan bebeğiniz yaklaşık 19-20 cm uzunluğunda. (Barbie veya Ken bebek büyüklüğünde) İki haftadan kısa bir süre içinde bebeğiniz yaklaşık 100 gr daha alacak. İkinci trimester boyunca anne kendini daha az yorgun ve daha çok enerjik hisseder.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

filmdelisi

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
20.846
61.035
33
En en fazla 2000tl maaş veriliyor genelde.
Tabi çalıştığınız yerin kurumsalığına da bağlı.

lovesnob

La tahzen !
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2014
2.684
1.993
30
Ben 2.500 den başlıyor diye biliyorum..
En en fazla 2000tl maaş veriliyor genelde.
Tabi çalıştığınız yerin kurumsalığına da bağlı.
Öyle kurumlarda genelde öğretmenlere bile asgari ücret kakalıyorlar afedersin ağır oldu tabir.
Hepsinin bahanesi de aynı,ama doğru,piyasa kötü.
İnşallah size gönlünüze göre maaş verirler.
ayyy bakan kör :) cok pardon ya..neysen ehil biri cevap versin de ikimiz de rahatlayalım :)
asgari ücret olursa kabul etmemeyi düşünüyordum kızımın kreşi servis vs .. derken asgariden geriye sadece iş yorgunluğu kalır :KK66: o yüzden sordum ama belli ki daha yüksekmiş tşk ler cevaplar için

choccywhoccydoodah

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
19 Kasım 2013
14.521
20.377
Maaş konusunu bilemiyorum ama,bakıcı mı kreş mi konusuna kesinlikle kreş diyorum.
Bizim okul 8de aciliyor,18.30da kapanıyor,daha geç gelen olursa bekleyen öğretmenin taksi parasını ödüyor. Eski okulumuzda 7ye kadar kalıyordu nöbetci öğretmen.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1049 gün geçti.

QUEEN1905

to be or not to be
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
783
577
Ben eğitim danışmanı için başvurduğumda asgari ücretten ağızlarını açtılar kabul etmedim. Özel ders vermeye başladım, kadrolu olarak atanana kadar. Ders ücretlerim çok yüksek olmamasına rağmen aylık 3000 tl den fazla gelir elde ediyorum, bazen düşünüyorum memur olmasam devam mi etsem diye ama yorucu tabi ki.

sedalein

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2011
5.037
4.381
Muhtemelen teklifleri 1500 tl civarı olur.. günü gününe öderler mi o da önemli..