Ehliyet sınavı

Smile286

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2016
128
83
31
arkadaşlar teorik sınav nasıl oluyor bş bilginiz var mı? Yazılı sınavmiş ve cidden zor mu yazılı sınavdan geçmesi :KK43:

arkadaşlar teorik sınav nasıl oluyor bş bilginiz var mı? Yazılı sınavmiş ve cidden zor mu yazılı sınavdan geçmesi :KK43:

Ben çıkmış soruları çözmüştüm sınavdan bir gece önce, sadece bir soruyu yanlış yapmışım. Çıkmış soruları çözseniz yeter aynıları çıkıyor.

Ben bir önceki sınavlarda aldım ehliyetimi :) Kesinlikle teorik sınav aşırı aşırı basit sadece kitabı bir kere okumamla ben 96 almıştım

Yazılı sınav çok kolay onu geçersin. Geçmiş soruları çöz yeter.Asıl direksiyonu düşün. Kök söktürüyorlar artık.

Hic stres yapma kitaba calış ayrıca eski sınav sorularını çöz gecersin
Sınav basit
Direksiyon sınavını zorlastırmışlar diye gordüm haberlerde ona cok dikkat et

Çıkmış sorular cok önemli canim. Çıkmış sorulara calis daha cok.kitaba da göz gezdir ama.hepsini oku en azindan.ben sinava girdiğimde 50 sorunun sadece 20 sorusu falan cikmis sorulardandi.geri kalan 30 soru kitap.yapabilirsin.asıl zor olan direksiyon.

Teorik sınavı geçmişim kızlar sıra direksiyon dersinde yarın tüm gün direksiyon dersim var. Kök söktürme olayları inşallah çok köklü olmaz :işsiz:

Teorik sinav bebek isi.
Uygulamada da park zorluyo biraz.
Artik asiri titiz davraniyolar. Levhalari ve arac icindeki gostergeleri iyi ogren. Sinavda sure artinca oradan yuruyolar artik.
Bir de arkadaki surekli konusturuyo arada aynadan bakis atarak cevap ver, dalip da arkana doner gibi yapma:)
Takip mesafesine dikkat et, on aracin tekerleklerini tam anlamıyla gorebilmen lazim buna da cok dikkat ediyolar. Son olarak aynalara yoldan emin olsan bile gostere gostere bak. Biner binmez aynani koltugunu kendine gore ayarla.
Ben ilk seferde almistim ama ogun gecemeyen de cok kisi vardi. Panik yapmamak lazim hep panikten kaybediliyo.

Sakın panik yapma bu bütün sinavlar icin gecerli.
Ve yazılı sinav cok basit 90 aldim ben ve sadece 1 hafta calistim geceleri bir saat.
Çıkmış sorulari çözün.

Ay çok kolay, motor biraz zorluyor. Onun dışında basit çıkmış sorulara bak, motor kısmı seni de korkutursa internetten bak bir şeylere tamam. Ben sürüş sınavında çok zorlanmıştım hala aklıma geldikçe gülerim :KK70: Ama yazılı sınavı ilk seferde geçmiştim.

VAy be Türkiye'deki sınav şeklini siz yorumladıkça ne kolay diyorum.
Türkiye'de ehliyet işi kolay belki şimdi biraz zorlaştırıldı ama çok ta zor olacağını düşünmüyorum.
Yabancı ülkedeyim.
50 soru 47 net yapmak lazım sanıyorum.
Sınavda bir zor bir zor. Of offfff
Kazık gibi kitap çalış çalış bitmez.
Hele direksiyon hatayı kesinlikle kabul etmiyorlar.
7 kez direksiyon sınavına girip 1 hatada kalanları gördü bu gözler.
Bakalım ben kaç yılda alırım :işsiz:
Kolaylıklar gelsin sizede :KK69:

Kursun verdigi kitapcigi kac kere calistim bilemezsin son 2 gun ful soru cozdum.3 yanlisla gectim sinavdan.Cok kolay degil ciddiye alip sinava calismak lazim.E sinava girdim ben de cok stres yapmistim.

X