Gebeliğe Hazırlık Ekim 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa yok amh yaptirmadim devlette baktirdim hirmon testine canim ovulasyon testini 2 ay denedim olmadi bakalim esimde bir bakılsın yine yazarim ben buraya icime su serptiniz tekrar saolun

Üzme kendini canım emin ol olacağı varsa ne yaparsan yap olur. Ama olmayincada olmuyor işte. Bende 6 ay oldu hsg çektirdim olmadı mesela. Bazı kişilerde hemen kalıyor. Beni iyiyim canım çok şükür. Bir sıkıntım çıkmadı şükür allah'a. Adetim yeni bitti benimde bu ayda olmazsa dr. Aşılama başlıcaz dedi. Aslında bu ay başlayalım dedi ama ben 1 ay daha beklemek istedim eşimin 1 ay daha kullanması gereken vitamin vardı. Onun bitmesini bekliyorum. Bakalım ne olacak hayırlısı artık. Kısmetimizde varsa olacaktır. Bende bu ay koyverdim gibi. Hakkımızda hayırlısı olsun kuzum.

Benimde aklıma geldin görünmüyor dedim bir yerde doğayı koru yazısı okumuştum da hatırlattı seni.
Ben aşılama olmuştum ya cuma test günüm adet olmazsam onu bekliyorum bakalin ne olur.
Evet canım biraz sıkıntılı bir süreç atlattım ama iyiyim şimdi. Bende bu ayı bekliyorum olmazsa aşılama başlıcam diğer ay. Senin adına çok sevindim canım. Dilerim gönlünün muradı gerçekleşir. Güzel haberlerini bekliyoruz. Mutluluk çığlıkları duyalım artık hayırlısı ile.

Canım benim ben iyiyim şükür adet 3. Günü gittim herşey çok iyi ve temiz çıktı dr. Korkulacak birşey kalmamış dedi. Ne yaptın sen böyle önceki gördüğümüz hicbir problem kalmamış dedi. Bol bol dua dedim. Iyiyim şükür Allah'ıma. Dr. Aşılama başlayalım dedi bende bu ayda bekleyelim dedim. Eşimin ileri sperm de sıkıntı vardı ya onun için 3 aylık takviye kullanıyordu 1 ayı kaldı. Önce onun halledelim o düzelsin ki kaliteli sperm ile aşılama olsun diye düşündüm diğer aya erteledim aşılamayı. Senin adına da bol bol duacıyım kuzum. Dilerim iyi bir dr. Bulursun ve güzel sonuç alırsın.Rabbim çıktığın bu yolda seni sıkmasın. Ve güzel haber ile mukafatlandırsın İnşaAllah.

Kuzu sen nasılsın? Başka doktora gittin mi? Ne diyorlar
Gittim kuzum gittim. Adet 3. Günü gittim herşey çok iyi ve tertemiz dedi doktor benim acımdan bir sorun yok şükür. Eşimin ileri hareketli sperm için kullandığı takviye vardı 4 ay lik tedavi son 1 ayı kaldı. O bitince yine olmazsa bu ayda diğer ay aşılama düşünüyorum bakalım. Genel olarak iyiyim yani canım çok teşekkür ederim. Sizi çok özledim valla ailem gibi oldunuz artık burada.

Inşallah yarın ola hayrola
Aşılama devlette mı olacaksin canım?

Çok sevindim. Bu süreçte umut denilen şeyle yaşıyoruz onu farkettim. O kadar kırılgan ki bi haber bile bizi kolay yıkabiliyor Çok şükür ki herşey yoluna girmiş.. İnş 1-2 aya güzel haberler alırsın.. Hepimiz bi yolculuktayız.. Ve bizi büyütüyor hazırlıyor Benim hazırlığımda attan inip uçağa binmek varmış bakalım uçak gerçekten konforlu mu görücem

çok sevindim oh mis evet artık çok takmıyorum olacağı varsa her şekilde olur zaten haklısın bende mart ayına kadar deneyeceğim olmazsa aşılama istiyorum bende ben beceremiyorum doktorlar yapsın :) benim de yeni bitti adetim bu ay gün aşırı denemeye çalışacağım ama çok şartlamadan hayırlısı olsun artık yapacak bir şey yok :)

Inşallah yarın ola hayrola
Aşılama devlette mı olacaksin canım?
Halkında hayırlı sonuç çıkar İnşaAllah canım. Valla karar vermedim bilmiyorum özele sordum sadece aşılama 1.450 tl dedi tabi ilaçlar şunlar bunlar falan 2000 geçer gibi kararsizim canım. Sen nerde yaptırdın.

Hakkımızda hayırlısı be kuzum. Gerçekten o 14 günlük bilinmezlik sürecinde resmen öldüm öldüm dirildim. Bakalim bundan sonra ne olcak. Dilerim guzel sonuclar elde ederiz.

Insallah guzel arkadaşım
Devlette yaptırdım 1 kutu iğne 1000 tl zaten raporlu 300 e aldım. 2 kutu kullandım ama ikinci kutum bitmedi bile ,ben herşey dâhil catlatma iğnem filan 780 tl ye bitirdim aşılamami.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…