Ekim 2021 Tüp Bebek Transferi Olacaklar

Tesekkurler.. İnşallah hepimiz güzel haberler alalım.. ben 9.gün sabah idrar testinde cift çizgi gördüm.
Pazartesi transfer olacaktım pazartesiye kadar lab.yaşamaz denilince bugün acil transfere alındım orta kalite tek embriyo inş olur çok umutlu değilim ama

Ca
Hanımlar merhaba benimde nasip olursa bu ay transferim olacak .
Dondurulmus 4 tane 3. Gun embryomuz olustu.
2 aya yakindir transfer edilmeyi bekliyorlar histereskopi ameliyati oldugum icin taze transfer yapmadilar .
Pazartesi gunu kontrolum vardi rahim tabakasinin duzenli kalinlasmasi gerektigini soyledi doktorum benimki suan duzensiz gorunuyormus bi kisim kalin bi kisim ince duruyormus esit olmaliymis rahim tabaksinin kalinligi. yoksa bidahaki aya kalabilir dedi doktorum.
Estrofem hap verdi onu kullaniyorum.
Sanirim duzenliyormus bu hap .
Benim durumumda rahim tabakasi kalinligi esit olmayip sonradan esit olup duzelen var mı?
Canım benimde iki ay önce öle oldu üç çizgi oluşmadı histereskobi oldum temiz çıktı estrofem içtim bu ay üç çizgi göründü yani her ay aynı olmuo ben üzülmüştüm sanada haber vereim istedim 🥰🥰

Ca
Canım benimde iki ay önce öle oldu üç çizgi oluşmadı histereskobi oldum temiz çıktı estrofem içtim bu ay üç çizgi göründü yani her ay aynı olmuo ben üzülmüştüm sanada haber vereim istedim 🥰🥰
Çok sagol canim acaba nasil olacak diye dusunup duruyorum 😍
Duzelirmi hep ayni mi kalacak diye dusunuyordum .

Daha once estrofem kullanmiyormuydun?
O 3 cizgi olusmasi icin?
Ben adetle basladim kullaniyorum .
estrofem duzenleyecek dedi doktorum sizin de o hapı kullandiktan sonrami duzeldi
Yoksa 2 ay kullandiniz mi o hapı?

Çok sagol canim acaba nasil olacak diye dusunup duruyorum 😍
Duzelirmi hep ayni mi kalacak diye dusunuyordum .

Daha once estrofem kullanmiyormuydun?
O 3 cizgi olusmasi icin?
Ben adetle basladim kullaniyorum .
estrofem duzenleyecek dedi doktorum sizin de o hapı kullandiktan sonrami duzeldi
Yoksa 2 ay kullandiniz mi o hapı?
Şöyle oldu canım o çizgi oluşmadı içime sinmedi histereskobi yapalım dedi polip vardır belki o yapiodur temiz çıktı histereskobi günü estrofem verdi adet gelmedi bende boynum da kızarıklık var dedim ilacı bırak dedi reglim beş gün içinde geldi adetin üçüncü günü dedim ki şimdi olur mu kesin üç çizgi i belli olmaz yani burda da karşılaştım başıma gelince o ay için öyle şimdi tahmini güçlendirecek benim şükür gördü bu ay yani korkulcak bişe deil bence bı ay geç olsunda sonu güzel olsun canım 🥰🥰🤲🤲

Şöyle oldu canım o çizgi oluşmadı içime sinmedi histereskobi yapalım dedi polip vardır belki o yapiodur temiz çıktı histereskobi günü estrofem verdi adet gelmedi bende boynum da kızarıklık var dedim ilacı bırak dedi reglim beş gün içinde geldi adetin üçüncü günü dedim ki şimdi olur mu kesin üç çizgi i belli olmaz yani burda da karşılaştım başıma gelince o ay için öyle şimdi tahmini güçlendirecek benim şükür gördü bu ay yani korkulcak bişe deil bence bı ay geç olsunda sonu güzel olsun canım 🥰🥰🤲🤲
Aynen öyle canim doktorum da aynisini söyledi hayirlisi olsun hakkimizda🤗🌸
Pozitif sonuc alirsiniz insallah siz de🤲

Benim doktorum cok iyi cok memnunum kendisinden mesela herkese bir hemsire görevlendiriliyor işlem sirasinda bastan sona o hemsire yardimci oluyor kişiye, transfer sonrasi hemen wcye götürüyorlar rahatliyorsun hic yatırmadan da taburcu ediliyorsun. Prof idrari tutmanin ve yatmanin kesinlikle faydasi yok aksine cok zorlamadan hareketli olun ki kan akışı saglansin diyor ama baska arkadaslar farkli anlatiyor artik nasip evlat sahibi olalım da... Benim iki kaybim var kan pihtilasma riskim de cikti simdi test gününe kadar kan sulandirici igne yapıyorum kendime ayin 21 i test günüm insallah hayırlısı olur hepimiz icin
Sizin doktorunuz kim

Tesekkurler.. İnşallah hepimiz güzel haberler alalım.. ben 9.gün sabah idrar testinde cift çizgi gördüm.
Yaaaa cok sevindim hayirli olsun benim bugun 8. günüm sabah test yaptım ama negatifdi 5. Gun tek embriyo transfer edildi bu ikinci denemem iki gun sonra kan testi ne gösterecek bakalim

Ben doktorun hastaya yaklasimindan ve bilgisinden dolayi cok memnunum ins bu sefer doktor hatasi yaşamam yanilmam bu sefer çok yanlış yerlerde yanlış doktorlarda hüsranlar yaşadım malesef
benım bır arkadasım tavsıye ettı, sayısız kıstı vardı ve gebelık ımkansız dendı yanı dogal yolla cok zor dedı dıger doktorlar, sonra barıs beyle yolları kesısmıs ve kıstlerını temızledı bır ıkı aya gebe kalabılırsın demıs ılk ayda dogal yoldan gebe kaldı. bende onun onerısı ıle gıttım ılk muayenemız cok guzel gectı cok sevdım ve cok ılgılendı. sımdı adet olursam bu ay ınsallah olmam ama ben olacak gıbı hazırlık yapıyorum aşılama için gideceğiz. Rabbiimmm inşallah bizlere de anne olmayı nasıl etsin aminnn.

Ben doktorun hastaya yaklasimindan ve bilgisinden dolayi cok memnunum ins bu sefer doktor hatasi yaşamam yanilmam bu sefer çok yanlış yerlerde yanlış doktorlarda hüsranlar yaşadım malesef
ayrıca bılgısı zaten tartısılmaz cv sı çok çok güçlü. hatta şuan amerikada bir seminerde gebelık ıle alakalı.

benım bır arkadasım tavsıye ettı, sayısız kıstı vardı ve gebelık ımkansız dendı yanı dogal yolla cok zor dedı dıger doktorlar, sonra barıs beyle yolları kesısmıs ve kıstlerını temızledı bır ıkı aya gebe kalabılırsın demıs ılk ayda dogal yoldan gebe kaldı. bende onun onerısı ıle gıttım ılk muayenemız cok guzel gectı cok sevdım ve cok ılgılendı. sımdı adet olursam bu ay ınsallah olmam ama ben olacak gıbı hazırlık yapıyorum aşılama için gideceğiz. Rabbiimmm inşallah bizlere de anne olmayı nasıl etsin aminnn.
Benim de eski ameliyatımi yapan doktor asilama denedi iki kez sonra hemen tup bebek icin baris hocaya yonlendirdi ilk muayenede baris hoca rahimdeki problemin devam ettiğini ikinci kez ameliyat olmam gerektigini söyledi ve ondan sonra hep baris hocayla devam ettim ikinci ameliyat sonrasi dogal gebelik oldu hatta ama düşükle sonuclandi

Benim de eski ameliyatımi yapan doktor asilama denedi iki kez sonra hemen tup bebek icin baris hocaya yonlendirdi ilk muayenede baris hoca rahimdeki problemin devam ettiğini ikinci kez ameliyat olmam gerektigini söyledi ve ondan sonra hep baris hocayla devam ettim ikinci ameliyat sonrasi dogal gebelik oldu hatta ama düşükle sonuclandi
Anladım kuzum, inşallah bebeğine kavuşursun Rabbim daha fazla bekletmeden dualarım buradaki bütün anne adaylarına

Hanımlar merhaba estrofem hap kullanıp hafif hafif kanama yaşayan var mı?
9 gündür estrofem kullanıyorum hap kanama yapar mı?

Hanımlar merhaba estrofem hap kullanıp hafif hafif kanama yaşayan var mı?
9 gündür estrofem kullanıyorum hap kanama yapar mı?
Cnm ben transfer oldugumda hemsireler ara kanama olabilir sakin ilaclari birakma dediler test gününe kadar içmeye devam edeceksin dediler zaten ilacın prospekturunde de ara kanama yapabileceği yaziyor bence yarın yine de bunu doktoruna bildir sen

X