Ekim ayı klomen kullanmaya başlayanlar gelin birlikte takip edelim

Merhabalar. Pkos'luyum, geçen ay klomen kullandım; yumurtam 12 mm oldu fakat gelişmeye devam etmedi ve söndü. :KK43: Doktorum bu ay Femara verdi, ilacım bitti. 11 Ekim'de yumurta kontrolüne gideceğim. İnşAllah bu sefer yumurtalarım gelişmiştir.
İnsallahh canımm benim haber verirsin benimde normalde 13 ekimde randevum doktor catlamismi yumurtalar diye bakicak ama yarına randevu aldım devletten aşırı kasık ağrısı yaşıyordum dün akşam ağlayarak uyudum acidan bugün kasık ağrım tamamen gitti anlamadım... İçeride neler oluyor Allah bilir 🤪

Kızlar ben de bu ay klomene başladım ama tadı inanılmaz kötü. Çok zor yutuyorum. Sizde de öyle mi

Tabi, haber ederim canım 😍 Ya bende de kasık ağrısı oldu ilacı içerken ama şimdi fazla yok sadece arada sızı oluyor. Geçen ay Klomen’de yumurtlama sıvısı bile gelmeye başlamıştı ama sonuç hüsran. Şimdi de akıntılarım oluyor ama yapışkan değil. İnanki bende içerde nelet olduğunu çok merak ediyorum. İnşallah iyi şeyler oluyordur. Sen de haberdar et mutlaka. Rabbim güzel haberler alabilmeyi nasip etsin 🤲🏻
İnsallahh canımm benim haber verirsin benimde normalde 13 ekimde randevum doktor catlamismi yumurtalar diye bakicak ama yarına randevu aldım devletten aşırı kasık ağrısı yaşıyordum dün akşam ağlayarak uyudum acidan bugün kasık ağrım tamamen gitti anlamadım... İçeride neler oluyor Allah bilir 🤪

Arkadaşlarım dün öğlen 12 de ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım 36 saat sonra ilişki oldu. Gün aşırı devam edin dedi doktor. Gün aşırı tek bir ilişki mi olacak?

Bu yumurta çatladı anlamına mı geliyor? Patron çıldırmış içerde 😄

Eklentiler

• 39B8F69A-985A-4C38-B2D4-C2B82B533D0D.jpeg
    39B8F69A-985A-4C38-B2D4-C2B82B533D0D.jpeg
    120 KB · Görüntüleme: 27
Arkadaşlarım dün öğlen 12 de ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım 36 saat sonra ilişki oldu. Gün aşırı devam edin dedi doktor. Gün aşırı tek bir ilişki mi olacak?
Doktorlar ilk spermin daha kaliteli olduğunu söylüyor. Günaşırı demelerinin nedenide spermin toplanması ama garantiye almak açısından birden fazla yapılabilir bence 😂😂 İnşAllah döllenme gerçekleşir ve beneğine kavuşursun canım ❤️

Kizlar bende haberler kötü şimdi çıktım muayeneden yumurtalarimin ikisi de kanlı kiste dönüşmüş 😭 biri 35 mm biri 39 mm geçen gün yazmıştım ya aşırı kasık ağrım var diye biri patlamış kistlerden kan gozukuyormus rahimde doktor çok ağrı yapar dedi. Rahim 13 mm kalınlaşmış baya. Bı kanda gebelige bakalim dedi bende gebe kalamam ama dimi bu haldeyken dedim oda belli olmaz kalmış olabilirsin dedi ama hiç zannetmiyorum başka yumurtam yoktu ki nasıl kalicam olanlarda kiste dönmüş...

Bendeki durumlarda bugün çatlatma iğnesinin 5.günü kasıklarımda ağrı başladı sizde durumlar ne yada böyle ağrısı olup hamile olduğunu öğrenen varmı 🥰

Bendeki durumlarda bugün çatlatma iğnesinin 5.günü kasıklarımda ağrı başladı sizde durumlar ne yada böyle ağrısı olup hamile olduğunu öğrenen varmı 🥰
Canım bana doktor çatlama iğnesi yapmadi mahfetti beni güzelim iki yumurtam kanlı kiste dönüştü aşırı kasık ağrısı yaşadım megersem kist patlamış 😭 napcam bilmiyorum 😔 betada negatif çıktı... inşallah sizin tutar bebisleriniz 🤲

Canım bana doktor çatlama iğnesi yapmadi mahfetti beni güzelim iki yumurtam kanlı kiste dönüştü aşırı kasık ağrısı yaşadım megersem kist patlamış 😭 napcam bilmiyorum 😔 betada negatif çıktı... inşallah sizin tutar bebisleriniz 🤲
İşte birazda doktorları araştırıp güzel bir hekime gidilmesi gerekiyor mesela benim doktorum 20mm ve 28 mm yumurtam olduğunu söyledi 11.gün hemen iğne vuralım dedi ve o gün iğne oldum

İşte birazda doktorları araştırıp güzel bir hekime gidilmesi gerekiyor mesela benim doktorum 20mm ve 28 mm yumurtam olduğunu söyledi 11.gün hemen iğne vuralım dedi ve o gün iğne oldum
Şimdi klomene başlatan doktoruma muayene oldum biri 41 mm biri 45 mm yumurtaların. Yumurtanin biri patlamış ve damarın yanında olduğu için patlama rahim içinde kan gozukuyormus ama aktif kanama yokmuş. Yumurta patladığı için içinde ki folikul çıktığından hamile kalabilirmisim. Korkulacak bi durum yok hiç sıkma canını dedi. Şuan betan tabiki negatif çıkar daha yeni patlamış yumurta tuttuysa eğer adet gününun geçmesini bekliycez dedi

Ovitrelle iğnesi sonrası 5. Günüm denemeler 1 gün arayla devam. Ovülasyon testim de hala koyu. Benden haberler böyle. Durumları değişen yazsın burdan meraktayım 🙈

X