Ekim ayı klomen kullanmaya başlayanlar gelin birlikte takip edelim

Ovitrelle iğnesi sonrası 5. Günüm denemeler 1 gün arayla devam. Ovülasyon testim de hala koyu. Benden haberler böyle. Durumları değişen yazsın burdan meraktayım 🙈
Benim bugün 8.günüm kaşık ağrım var ara ara mide bulantım oluyor inşallah bebektir bu belirtilere vesile olan

Çatlatma iğnesi kullandıysanız ya da yumurtanız çatladıysa ağrı ondan olabilir bende de olmıştu kasık ağrısı. Klomen bende saç dökülmesi 3. Gün akşamdan itibaren görme bozuklığu yaptı bildiğin çift ve dalgalı görüyordum günde 3 tane içiyordum
Bana haluslasyon yapti yanlis yazdiysam affedin 🤣 klomen bana 3 .gün senin gibi canim yolda düsüp bayilcakdim az kalsin böyle dalgali görüyodum bende 1-2 gün ara ara oldu bas dönmesi gecti ama öyle bikere oldu cok korktum yolun ortasindaydim zor tuttum kendimi bi tasa yaslandim walla

Merhaba arkadaşlar bu testler benim çatlatma iğnesinin 10. Gününden itibaren yaptığım testler bugün 13. Günüm ve en son testimi erken gebelik testi olarak yaptım ama dün yaptığım testle kırmızılığı aynı göründü bana birde dün kan tahlili yaptırdım 71 çıktı ilacın etkisi değildir dimi hala erken gebelik testinde daha koyu çıkması gerekmiyormuydu bide değerimin bugün artmış olması lazım çok korkuyorum değerin düşmesinden
Merhaba tekrar kan verdinizmi? 71 bana cok düsükde gelmedi acikcasi 15 ci günüde verdinizmi kan? Veya idrar testiniz nasil? Bazi testlerin yapisi böyle ikincisi diyerinden daha soluk olabiliyor ..

Bana haluslasyon yapti yanlis yazdiysam affedin 🤣 klomen bana 3 .gün senin gibi canim yolda düsüp bayilcakdim az kalsin böyle dalgali görüyodum bende 1-2 gün ara ara oldu bas dönmesi gecti ama öyle bikere oldu cok korktum yolun ortasindaydim zor tuttum kendimi bi tasa yaslandim walla
Ay evet çok zor bir durum ya engel olamıyorsun bide doktora sordum canım içindeki sentetik maddeler ağır geldiği için yapıyormuş bir süre sonra ben günde 2 kullanırken yaşamadım ama 3 e çıktığında yaşadım tekrar denersek ilacını değiştireyim demişti doktor ki bunlar ciddi yan etkilermiş normalde🤦🏻‍♀️

Ay evet çok zor bir durum ya engel olamıyorsun bide doktora sordum canım içindeki sentetik maddeler ağır geldiği için yapıyormuş bir süre sonra ben günde 2 kullanırken yaşamadım ama 3 e çıktığında yaşadım tekrar denersek ilacını değiştireyim demişti doktor ki bunlar ciddi yan etkilermiş normalde🤦🏻‍♀️
Sen baya kullanmissin canim benim günde 1 taneydi doz normal yani ama yinede oldu cok korkmustum resmen kafa leyla oluyor🤣 simdi ara verdim doktorlar Femara öneriyor aslinda meme kanserinde kullanilann ilac ama yumurtlama yaptiriyormus yumurtayi gelistiriyomus tıpkı klomen gibi , tabi klomen cok uzun yillardir kullaniliyor tipta onun icin öncelik klomen veriyorlar. Bana vermediler femarayi yurt disindayim kadin doktorum tüp bebek merkezine yolluyor beni tedavi icin biyerde bulamadim kaldim öyle bide kiloluyum ne halt yiceksem tüp bebek merkezinde😀😀 her gitigm yer kilo ver öyle gel diyor 10 kilo ya 10 kilo veremedim pkodan dolayi mahf oldum😭

Sen baya kullanmissin canim benim günde 1 taneydi doz normal yani ama yinede oldu cok korkmustum resmen kafa leyla oluyor🤣 simdi ara verdim doktorlar Femara öneriyor aslinda meme kanserinde kullanilann ilac ama yumurtlama yaptiriyormus yumurtayi gelistiriyomus tıpkı klomen gibi , tabi klomen cok uzun yillardir kullaniliyor tipta onun icin öncelik klomen veriyorlar. Bana vermediler femarayi yurt disindayim kadin doktorum tüp bebek merkezine yolluyor beni tedavi icin biyerde bulamadim kaldim öyle bide kiloluyum ne halt yiceksem tüp bebek merkezinde😀😀 her gitigm yer kilo ver öyle gel diyor 10 kilo ya 10 kilo veremedim pkodan dolayi mahf oldum😭
Aa senin doz azken bile etkilemiş demek 🙄 ah canım inşallah verirsin kilo pko geriliyormuş galiba kilo verince değil mi Allah yardımcın olsun

Aa senin doz azken bile etkilemiş demek 🙄 ah canım inşallah verirsin kilo pko geriliyormuş galiba kilo verince değil mi Allah yardımcın olsun
Amin canim evet öyle diyo doktorlar kilo verince hormonlar normallesiyormus 🤷‍♀️ ins öyle olur deniyorum zorlaniyorum cidden cok zor

Merhaba tekrar kan verdinizmi? 71 bana cok düsükde gelmedi acikcasi 15 ci günüde verdinizmi kan? Veya idrar testiniz nasil? Bazi testlerin yapisi böyle ikincisi diyerinden daha soluk olabiliyor ..
Tekrar test yaptırdım 623 çıktı sonucu. Doktorumla da görüştüm haftaya kese görmek için çağırdı bakalım artık inşallah sorunsuz olur bu süreç

Bu ay bende klomen kullandım ama çatlatma iğnesi vurunmadim 🤗 gün aşırı ilişkiye girdim reglimin gecikmesini bekliyorum :)) rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah ❤️

Merhaba hanımlar benimde iğne vurulduğum günle bugün 20.günüm 30 eylülde vurulmuştum. 14.gün erken gebelik testi silik kaset test negatifti bugün tekrar kaset test yaptım çünkü beklenen adetimide 3 gün geçti negatif hamilelik yok ama regl olmam gerekmezmiydi çoktan başka bir sorunmu vardır ? Tecrübeniz varmı bu konuda

Kizlarr selam ne yaptınız durumlar ne??? Size birşey sormak istiyorum klomen pcoslarda günü gününe adet olduruyor mu yoksa yine gecikme yaşayabiliyor muyuz benim sat 22 Eylül yarın adet olmazsam test yapmalimiyim

X