Ekim ayı transfer olacaklar burayaaa

Canım hic üzme kendini üzüp minikleride strese sokma. Tarama testleri coklu gebeliklerde doğru sonuç vermiyor,ki yas faktörü girince teklide bile dogru sonuc vermiyor. Fetal dna yaptiracakmisin bak gör ondan temiz sonuc gelir Allahın izni ile 🍀✨🙏🥰
Sağolasın canım. Tarama testi yaptırdığıma pişman oldum zaten iş işten geçti. Fetal DNA yaptıracağım araştırıyorum. İnşallah sonuç iyi çıkar. Dua et canım. 🥰

Sağolasın canım. Tarama testi yaptırdığıma pişman oldum zaten iş işten geçti. Fetal DNA yaptıracağım araştırıyorum. İnşallah sonuç iyi çıkar. Dua et canım. 🥰
Yaşla beraber yanıltıcı cikabiliyorrr ne olur hic sıkma canını. Fetal dna ben intergende yaptirdim, 10 gunde cikti sonucu. Hayirli, saglikli, guzel sonuclar gelir umarim🙏🏼🙏🏼

Yaşla beraber yanıltıcı cikabiliyorrr ne olur hic sıkma canını. Fetal dna ben intergende yaptirdim, 10 gunde cikti sonucu. Hayirli, saglikli, guzel sonuclar gelir umarim🙏🏼🙏🏼
Canım ben de bugün verdim panaromada 10 güne çıkar dediler sonuç. Sen ikili test yapmış mıydın? Sonuç nasıldı? Fetal DNA sonucu iyi gelmiştir inşallah bana da dua et inşallah iyi gelir.

Ben ikili test hic yaptirmadim, 22 aralikta tam 10. hafta icinde direkt fetal dna icin kan verdim. Dua edecegim, zaman da su gibi gecsin insallah, saglikli guzel haberlerini duyalim🙏🏼🙏🏼
Canım ben de bugün verdim panaromada 10 güne çıkar dediler sonuç. Sen ikili test yapmış mıydın? Sonuç nasıldı? Fetal DNA sonucu iyi gelmiştir inşallah bana da dua et inşallah iyi gelir.

Tedirgin olmani anliyoruz hepimiz bir seylerin tedirginliğini yasiyoruz. Benim ilk gebeligimde kese yamuk yumuk demisti doktor bu haftalardayken sonra düzeldi buyudu vs. Bu haftalarda hersey normal merak evet haklısın ama dualara sigin🙏
Benimde bu şekilde ..
Tam yuvarlak değil 😒
Birde kese etrafında kanama alanı var..
5+3um

Eklentiler

• IMG_20230209_105618.jpg
    IMG_20230209_105618.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 55
Benimde bu şekilde ..
Tam yuvarlak değil 😒
Birde kese etrafında kanama alanı var..
5+3um
Canım güzel haberlerini bekliyordum kesenin tam yuvarlak mi olması gerekiyormuş benim de ilk kontrolde kesem tam yuvarlak değildi bence hiçbir sıkıntı olmayacak hatta sana ilk ultrason görüntümü atayım bak. Gönlünü ferah tut her şey yolunda gidecek ❤️

Eklentiler

• 5423994D-E5FE-4457-B14C-5D4A6F0B8CE0.jpeg
    5423994D-E5FE-4457-B14C-5D4A6F0B8CE0.jpeg
    74,6 KB · Görüntüleme: 51
Canım güzel haberlerini bekliyordum kesenin tam yuvarlak mi olması gerekiyormuş benim de ilk kontrolde kesem tam yuvarlak değildi bence hiçbir sıkıntı olmayacak hatta sana ilk ultrason görüntümü atayım bak. Gönlünü ferah tut her şey yolunda gidecek ❤️
Aminnn canım benimm ❤️🤲 biraz girintili çıkıntılı sol taraf kuzum, kanama alanında var.dua ediyorum Rabb'im sağlıkla nasip eder bizelere de kucaklarımiza alırız inşallah 🤲💜

Aminnn canım benimm ❤️🤲 biraz girintili çıkıntılı sol taraf kuzum, kanama alanında var.dua ediyorum Rabb'im sağlıkla nasip eder bizelere de kucaklarımiza alırız inşallah 🤲💜
Kanama alanı çoğu kişide oluyor 🥰 dua ediyorum senin için güzel haberlerini bekliyorum her şey yolunda gidecek canım insallah 🙏🏻😍

Kanama alanı çoğu kişide oluyor 🥰 dua ediyorum senin için güzel haberlerini bekliyorum her şey yolunda gidecek canım insallah 🙏🏻😍
Canım benim çok sağol 😘💕🤲
Zaten ülkece çok üzgünüz birde bunu duyunca baya moralim bozuldu 🥺
Evet kanama alanı inşallah iğneler ile engellenirde kesemiz duzelir..
Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin 🤲

Dün kese görmeye gtmiştik kese beklenenden küçükmüş progesteronn eksikliğinden oluyormuş doktorum iğneye başlattı salı günü tekrar gidicez inşallah gelişir büyür.... 😔👐🙏
canım nasılsın bende suan benzer durumdayım..
kesem yuvarlak degıl ve kenar ksıımlarda kanama alanı varmıs :KK43:
sen ne yaptınn .nasılsın?

canım nasılsın bende suan benzer durumdayım..
kesem yuvarlak degıl ve kenar ksıımlarda kanama alanı varmıs :KK43:
sen ne yaptınn .nasılsın?
Canim zaten kese yuvarlak olmazki herkesinki farkli benimkide uzunlamasinaydi. Doktormu dedi sana kese hakkinda. Yoksa sen mi kendi kendine bunu dusundun

Canim zaten kese yuvarlak olmazki herkesinki farkli benimkide uzunlamasinaydi. Doktormu dedi sana kese hakkinda. Yoksa sen mi kendi kendine bunu dusundun
Doktorum dedi canım..
Biraz kesede bozukluk var dedi, tam yuvarlak değil..
Kese kenarında kanama alanı vardi, bu şekilde

Eklentiler

• IMG_20230210_131336.jpg
    IMG_20230210_131336.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 40
X