Ekmek kavgası!

Normaldede tatlıyla çok aram yoktur sütlü olanlarıda seviyorum sadece..
Deynep şeker tüketiminde zarar veriyor baksana :KK70:

Benim de pek yok, sutlu tatliari ben de seviyorum, ama oyle canim cekip de yaptigim falan da yoktur. Neredeyse sifir abur cubur yiyen bir tipim. Annem sagolsun kek yapacagim diye, tuzlu baska bir sey yapip yedirmeye calisinca, can korkusundan midir nedir, unlu mamullerle arama bir sogukluk girdi:KK70::KK70:

Benim de pek yok, sutlu tatliari ben de seviyorum, ama oyle canim cekip de yaptigim falan da yoktur. Neredeyse sifir abur cubur yiyen bir tipim. Annem sagolsun kek yapacagim diye, tuzlu baska bir sey yapip yedirmeye calisinca, can korkusundan midir nedir, unlu mamullerle arama bir sogukluk girdi:KK70::KK70:

Bende çok yapmam zaten,misafir geleceği zaman yapıyorum..
Anne yaparsa yenmezmi hiç afiyetle mideye indirilir :KK53:

Sıradaki çayımı sizin için içiyorum.Şeker atmayacağım .:KK45:Küçük bardağa mı koysam acaba?:KK53:

Atma tabi içemezsen bile yavaş yavaş azaltarak bırakabilirsin.:KK53:

Bende çok yapmam zaten,misafir geleceği zaman yapıyorum..
Anne yaparsa yenmezmi hiç afiyetle mideye indirilir :KK53:

Atma tabi içemezsen bile yavaş yavaş azaltarak bırakabilirsin.:KK53:
İçtim bile şimdi.Ama farkeden birşey oldu mu bilmem şeker yerine 2 çay kaşığı bal yedim.:KK70:
Bal şekerden de pahalı,bir de ballı çay içmeye alışırsam :skandal:

deynepnaz deynepnaz sana sabahtan beri bagimli gibi davraniyoruz " uyusturucuyu yavas yavas azalt" der gibi sekerle ilgili tavsiyeler dinliyorsun:)) senin bunye o sekeri illa alacak bence ugrasma ,:KK70: koy ver kendini gitsin, illa tatli bir sey yemeye calisiyorsun:KK70::KK70:

deynepnaz deynepnaz sana sabahtan beri bagimli gibi davraniyoruz " uyusturucuyu yavas yavas azalt" der gibi sekerle ilgili tavsiyeler dinliyorsun:)) senin bunye o sekeri illa alacak bence ugrasma ,:KK70: koy ver kendini gitsin, illa tatli bir sey yemeye calisiyorsun:KK70::KK70:
Ama benim beynimi yıkadınız yanında tatlı birşey ye diye.:KK53:
Aslında evet deme derken evet de der gibi mi?:KK70:

Ama benim beynimi yıkadınız yanında tatlı birşey ye diye.:KK53:
Aslında evet deme derken evet de der gibi mi?:KK70:

agzini tutsak, kendi kendine damar yolu acip, vucuda seker takviye etme potansiyeli gordum sen de:)):KK70::KK70: hic degilse en ucuz yoldan ve en ucuz tatliyi goturuyorsun simdilik, git usulca sekerini cayaina at:)

X