Cilt Bakımı Ürünleri Ekşimiş süt (kleopatra formülü )

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Hilalimmm

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
7
0
Arkadaşlar Merhaba,
Ekşimiş sütü haftada iki kez tüm yüze göz çevresi de dahil olmak üzere sürüp bekletilmesi çok faydalı diye duydum.Bende evde bir hafta kadar sütü bekletip kıvamlı bi hal aldıktan sonra tüm yüze uyguladım yıkadıktan sonra harika oluyor.lekeler sanki dahada bir hafifliyr.Sizce nasıl bir yöntem. aranızda yapan varmı? uzun vadede zararı olurmu acaba. :KK17:

Arkadaşlar Merhaba,
Ekşimiş sütü haftada iki kez tüm yüze göz çevresi de dahil olmak üzere sürüp bekletilmesi çok faydalı diye duydum.Bende evde bir hafta kadar sütü bekletip kıvamlı bi hal aldıktan sonra tüm yüze uyguladım yıkadıktan sonra harika oluyor.lekeler sanki dahada bir hafifliyr.Sizce nasıl bir yöntem. aranızda yapan varmı? uzun vadede zararı olurmu acaba. :KK17:

Iyi bir yöntem aslında, neticede doğal bir şey süt.Bende denemek isterim,tam olarak nasıl uyguluyorsun acaba, anlatır mısın ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Iyi bir yöntem aslında, neticede doğal bir şey süt.Bende denemek isterim,tam olarak nasıl uyguluyorsun acaba, anlatır mısın ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

uzun ömürlü sütler dışında bütün sütlerle yapıyorum.bir gün dışarda bir cam kapta daha sonra da buz dolabında muhafaza ediyorum . her gün bile sürdüğüm oluyo tüm yüzüme.iyice kuruduğuna emin olunca yıkıyorum.hatta ustu kaymak tutarsa onu da göz çevreme masaj yaparak yediriyorum cnm

Ne kadar saklayacagiz bu eksimis sütü peki:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X