El dikiş makinası kullananlar

E

EU1

Ziyaretçi
Kızlar uzun zamandır dikiş makinası istiyordum almak kısmet olmadı
Evimde küçük oldugu için ve vaktimin azlığı dolayısıyla büyük bir şeye ihtiyacım yok...
Şimdilik küçük bişey alayım diyorum 50 ytl ye kadar
Elde kullanılan küçük makinalardan kullananlar varmı?
Pek dikiş bilmiyorum çanta kumaş paça dikmek
için işime yarar mı ???

evet canım yarar ben bir mağazadan almıstım ğeçen yıl o fiyata ve memnunum en azından sökülen bişey leri dikiyorum vakit geçiriyorum kendime nevresim bile dikmişitm geçen yıl şimdi kalan ve eski parçaları birlestirerek örtü ye benzer bişey yapıyorum en azından bir paça yapmak için terziye gitmiyorum fena da olmuyor hani

Hay allah razı olsun
Allah klavyene mecal vermesin
Kot da diker mi sence

el makinası ile kot dikemezsin ama taşınabilir makinaların küçükleri var onlar dikiyor sanırım

kesinlikle kot dikilmez çünkü ben normal makinayla bike zor dikiyorum kotları birkere al tam al sıngerden şaşmayacaksın makinada. sana şimdiden kolay gelsin

benim var mini dikiş makinam
kot ve benzeri kalın kumaşları büyük makinalardan daha iyi dikiyor.
tereddüt etmeden alabilirsiniz bence.

benim var küçük makinalardan işe yarıyor eşimin kumaş pantolonlarının paçalarını diktim bende dikiş bilmiyorum..birde çanta diktim..yer sorunuda olmuyor hemde dikiş bilmeyen biri için yeterli..her eve lazımdan aldım..

El dikiş makinası kot ve kalın kumaş dikmiyor,şimdilik eşimin pantolon paçalarını dikiyorum:)) Eteğimin altını kesip kurdela geçirdim mesela..Bu gibi işlerde kullanabilirsiniz..

ben kot değil ama kota yakın bir kumaştan çanta yaptım bu makinayla acaba modeline göre değişiyormu..

Arkadaşlar sakıncası yoksa kulladığınız makinelerin markalarını yazabilir misiniz, benim almak isteyenlere fikir vermesi açısından.

selam ben bıraz anlıyorum bu işlerden , 8 tane makına kullandım 2kıncı el paf makınası alırsanız çok memnun kalırsınız ucuzda olur dıkış yaparkende hıç üzülmessınız , genede siz bilirsiniz.

ben küçüklerden kullandım ...ama herşeyi rahatlıkla dikemzsin ..acemiler ve küçük parçaları dikmekte iyi ama kot,polar ve kalın kumaşları dikemezsiniz...ama tabii bende acemi olmama karşın o küçük makine ile perde ve koltuğuma kılıf diktim..
onu satıp, singer mercury aldım ...
bugün kürklü imitasyın kumaş aldım...zoru başarırsam iyidir...kaydirigubbakcemile5
şimdide yelek ve banyo takımı dikmeye çalışacağım...

kot dıkemessınız dıkmeye kalkarsanız hemen bozulur normal makınalar bıle kot dıkmez kotu sanayı makınalarıdıker terzı makınalrı yanı sıze kolay gelsın başka işlerde işine yarar hemen al canım

Şu an bir sitede el dikiş makinesi var hem de çok uygun fiyata. Becerebilirsem aşağıya resmini de ekleyeceğim. Çooook acil yorumlarınıza ihtiyacım var.Dikiş filan bilen biri değilim. Sökükleri dikmek ve bazı kumaş parçalarını değerlendirmek amaçlı istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Eklentiler

• $200911021401055.jpg
    $200911021401055.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 521
El dikiş makinanız hangi marka acaba. Bim & A101 gibi marketlerden alınanlardan mı? Yinede marka ismi verirseniz sevinirim🙏. Bikaç marka geliyo marketlere hangisini alacağıma karar veremedim

X