El İşi Yaparak veya Örgü Örüp Satarak Ev Ekonomisine Katkı Sağlayanlar

sukufenazz

Hayırlısı..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2018
1.417
2.322
Merhaba arkadaşlar ev hanımı olarak evde kendi çapımda birşeyler örerek ev ekonomime katkı sağlamak istiyorum. Bir yerden başlamak lazım,ama bu işi yapanlardan bilgi alarak başlamak istiyorum. Bu sayede fikir alışverişinde bulunarak pek çok kişiye de fayda sağlarız umarım. Aranızda var mı bu şekilde el emeği birşeyler yapıp satan? Neler yapıyorsunuz?

Aslinda tam da ekonomiyle hatta ev ekonimisine katkiyla alakali bir bölüm
Burada el emeklerimiz başlığı da var orada belki daha aktif paylasimlar olabiliyordur.
Tavsiyem benzer sayfalari takip edin sosyal platformlardan. Özellikle de yeni sayfalarla takiplesirseniz hem birbirinizi desteklemis olursunuz hem de karşılıklı paylasimlarla/yazismalarla cevre edinirsiniz ben de hobi amacli ufak tefek seylerle.ilgileniyorum ama satma amacim henuz yok daha acemiyim
Facete instada takip ettigim insanlar /gruplar var örnek bulma ya da aklima takilanlari sorabilirim düşüncesiyle bakiyorum.onlara. facete el emegi goz nuru diye bir sayfa var yoneticisi fadime diye bir hanim. Sadece bayanlara ozel sayfa zaten bir de ürün temini ya da satisinda da paylaşım yapanlar var gerekirse yönetimle konusursunuz. Benzer sayfalar da mevcut ben kanavice ile ilgili olanlari takip ediyorum.
Bir de belki buradan bir arkadas da yardimci olabilir Polo33 Polo33 canim sen de bi el ativersen?
Bu linkten konulara bakarak kendine uyanlara yazabilirsiniz.
Edit: link ekleme...

Son düzenleme:
Aslinda tam da ekonomiyle hatta ev ekonimisine katkiyla alakali bir bölüm
Burada el emeklerimiz başlığı da var orada belki daha aktif paylasimlar olabiliyordur.
Tavsiyem benzer sayfalari takip edin sosyal platformlardan. Özellikle de yeni sayfalarla takiplesirseniz hem birbirinizi desteklemis olursunuz hem de karşılıklı paylasimlarla/yazismalarla cevre edinirsiniz ben de hobi amacli ufak tefek seylerle.ilgileniyorum ama satma amacim henuz yok daha acemiyim
Facete instada takip ettigim insanlar /gruplar var örnek bulma ya da aklima takilanlari sorabilirim düşüncesiyle bakiyorum.onlara. facete el emegi goz nuru diye bir sayfa var yoneticisi fadime diye bir hanim. Sadece bayanlara ozel sayfa zaten bir de ürün temini ya da satisinda da paylaşım yapanlar var gerekirse yönetimle konusursunuz. Benzer sayfalar da mevcut ben kanavice ile ilgili olanlari takip ediyorum.
Bir de belki buradan bir arkadas da yardimci olabilir Polo33 Polo33 canim sen de bi el ativersen?
Bu linkten konulara bakarak kendine uyanlara yazabilirsiniz.
Edit: link ekleme...
cok haklısın can

Musait olunca yazarsin uzun uzun, konu sahibine bi el atalim destek olalim diye sey ettim :)
Sen minik pasani ee ee yaptir gel annesi :)))
Haklısın can bızler istersek herseyı basarabılırız. sadece bızde o guc olsun el işi cok önemli bır iş stresımızı alıyor evımıze destek oluyor ben öyle yapıyorum. yeterkı isteyelim canlar... bu topıkte herzaman buradayım örneklerımızı paylaşalım Bu tarz gruplarda buluşalım. dıger hesaplarınızdada bubtarz etkilinler yapanları takıp edebilirsiniz satısınızda olur stresınızde atılır

El.emekleri topiklerinde boyle paylaşım yapilan konular var girin yazin kaynasin derim
Bu arada yaptığınız el isleri neler? Örgü mü, nakış mı, havlu kenari/yemeni oyasi mi? Ona uygun konu acarsaniz da destek oluruz yazariz, forumdaki bu islerle uğraşan hanimlar da yazar.

El.emekleri topiklerinde boyle paylaşım yapilan konular var girin yazin kaynasin derim
Bu arada yaptığınız el isleri neler? Örgü mü, nakış mı, havlu kenari/yemeni oyasi mi? Ona uygun konu acarsaniz da destek oluruz yazariz, forumdaki bu islerle uğraşan hanimlar da yazar.
Kesinlikle ben lıf ıgne oyası kanevıce. kurdale nakişi örgu panci işi yapıyorum

kızlar lıf yapanlara fıkır olsun... 😍😍

Eklentiler

• 1611503864118.jpg
    1611503864118.jpg
    175,4 KB · Görüntüleme: 146
Bebek battaniyesi ören tanıdık var güzel de ördüğü için lazım olan ona ipini verip ördürüyor

yenı bır lıfe basladım kızlar. 😍

Eklentiler

• 1611527641591.jpg
    1611527641591.jpg
    170,2 KB · Görüntüleme: 88
X