Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Elbisem hakkında yardımcı olurmusunuz?

Altındaki şeritler olmasaydı daha ii olurdu. Her yerden dekoltesi var düğün için abartı bence. Daa klasik sadece sırt dekoltesi olan ooo biçim elbise bulabilirsn :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bana da etek kısmı hoş gelmedi rengide morla mavi arası birşey ne tam mavi ne tam mor gibi.

Fiziğin iyi kendine daha çok yakışan içine sinen başka elbiselere baksan daha iyi olur.

elbiseye bayıldım ben.hem modeli hem rengi gayet hoş.
herkesin aksine ben elbisenin özellikle etek (balık) kısmını sevdim.yerinizde olsaydım hemen alırdım.

Acikcasi ben elbiseyi hic begenmedim rengini de sevmedim ama siz begendiyseniz toz pembesi guzel olur bence

canım bu model daha geçen senenin modası
o yüzden tercih etme derim
eğer istdaysan çok güzel modeller bulabilirsin

Dürüst yorum yapacagim .
Sakin alma .
Elbisenin bi sirt dekoltesi var sirta dikkat cekiliyor bir on kismindaki tuller ayri dikkat cekiyor iki etegine hic giremeyecegim zaten bangir bangir bagiriyor buradayim diye.
Ya bu saydiklarim bir arada degilde tek olsalardi hos alabilirdu ama elbise tam bir karmaşa !
Guzellik asaletten gelir. Asaletse sade ama ağır olmaktan
Cok daha klas cok daha tarz elbiseler var ben bununla hic ugrasma ara biraz derim. ....

kumaş sanırım streç kumaş gibi, ince, o nedenle dar durmuş çamaşır izi belli oluyor. bence renkte ve genel olarak modelde bir sorun yok ama dediğim gibi dar biraz.

Hem bu model hem de fıstık yeşili mi

Artık düğünde gelinden çok sana bakarlar

Şaka bi'yana elbise güzel değil her yerde bi'şeyi var. Yaşına uygun daha asil bi'şey bulabilirsin bence...

Elbiseyi çok rüküş bulmakla birlikte bu elbise ne yazik ki kusursuz fiziği olan kadınların taşıyabileceği bir elbise..sizin hafif kilonuz var o önemli değilde bel hattınız yokolmuş..ince bir bel ve zarif kıvrımlar gerek bu elbiseyi taşıyabilmek için..yalnız yinede cesaretinizi ve özgüveninizi takdir ettim bravo

Bence biraz daha araştır içine sinen bir elbise bulursun inşaallah :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

elbiseyi bende begenmedim malesef.sik gelmedi, basit duruyo bana gore.ama fizigin ve saclarini cok begendim canim.ne giyersen giy olur:) rengi de sarisinlara gayet guzel oluyo.bu elbisede israrciysanda ustteki tul kismini kaldirirsan daha iyi olur :)

Renk iyide model kuzen düğünü için biraz abartılı değilmi nişan kıyafeti gibi birşey..Ben beğenemedim pek canım???

Elbiseyi hiç beğenmedim , çok abartılı, fazla detaya boğulmuş
Özellikle etek kısmı abartılı duruyor
Fiziğiniz gayet güzel daha elegan modeller bulabilirsiniz
Biraz daha bakın bence

Dikkate alacagim yorumlarinizi tesekkur ederm hepinize ayri ayri :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence renginde hiçbir problem yok. Eteklerini de çok beğendim gizemli bi havası var. Ama detaylar çok çok fazla. Hem sırtta tüller artı düğmeler, hem önde tül... Çok göz yorucu. Bu elbiseyi bence seçeneklerden çıkar. Şuan eteğindeki model moda zaten, o yüzden sadece bu detayı bulunan bi elbise de bulabilirsin diye düşünüyorum canım. Biraz daha gezip bakınman taraftarıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…