Elektrikli süpürge makinesi önerisi

Toz torbalı mı toz torbasız mı

• toz torbalı

Toplam Oy: 1 33,3%
  • sulu

Toplam Oy: 0 0,0%
  • toz torbasız

Toplam Oy: 2 66,7%

• Ankete Katılan
    3

mutlubirkedi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
345
532
başlıktaki gibi elektrikli süpürge makinesi almam lazım ama çok geniş yelpaze olduğu için önerilere göre yöneleceğim yardımcı olursanız sevinirim hanımlar. kullandığınız ve memnun kaldığınız dyson dışında öneri bekliyorum çünkü dysona hakimim o benim aşkım ama şarjlı olmasını istemiyorum unuturum şarj etmeyi çünkü :KK70:

patiliseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
1.381
432
marka olarak rowenta öneririm canım, bende kablosuz istiyorum ama dyson çok pahalı hem uygun hem performansı iyi var mı başka markalarda acaba, sende bana onu tavsiye et :KK60:

kediseverkadin

SessizZuzu
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
2.120
3.046
başlıktaki gibi elektrikli süpürge makinesi almam lazım ama çok geniş yelpaze olduğu için önerilere göre yöneleceğim yardımcı olursanız sevinirim hanımlar. kullandığınız ve memnun kaldığınız dyson dışında öneri bekliyorum çünkü dysona hakimim o benim aşkım ama şarjlı olmasını istemiyorum unuturum şarj
Kesinlikle philips.
Bende philips power pro max FC 9751 modeli var.
Çok memnunum.
Çıkan pisliğe inanamazsın ve temizlemesi çok kolay. Çekim gücü şahane.
Hatta tozları bile onunla alıyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 221 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 13-17mm civarında. Vücudunuz hamilelik boyunca daha fazla kan üretmeye başlar. Vücudunuz kendi kan ihtiyacını bozmadan emriyonik bebek ve gebelik destek yapıları (plasenta gibi) için kan dolaşımını rahatlıkla sağlayabilir. Anneler giysileriniz muhtemelen size dar gelmeye başladı. Yeni giysiler almaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

certur

Berenim
Pro Üye
Anneler Kulübü
18 Şubat 2008
1.109
926
başlıktaki gibi elektrikli süpürge makinesi almam lazım ama çok geniş yelpaze olduğu için önerilere göre yöneleceğim yardımcı olursanız sevinirim hanımlar. kullandığınız ve memnun kaldığınız dyson dışında öneri bekliyorum çünkü dysona hakimim o benim aşkım ama şarjlı olmasını istemiyorum unuturum şarj etmeyi çünkü :KK70:
Dyson sarjsiz niye almiyorsun Animal Pro2 mesela??? Daha iyi bir marka mi var allasen??? Siemens kullandim, fakir, bosch kullandim, roventa kullandim, phillips marahton kullandim, ihlas kullandim..... sarjli gereksiz, pil omru bitince cok pahali, normal fisli dyson.. daha once temizlik yapmiyormusum diyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2021

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 249 gün kaldı.

Hücrelerin en üst tabakası (ektoderm) sıkışarak notokord denilen bir oluk, boşluk oluşturur. Bebeğin omurgası, bel omurgası kemikleri ve bu kemikler arasındaki disk dokuları burada oluşur. Bebeğin sinir sistemi tüpleri ve kalbi oluşmaya başlar. Ayrıca kan dolaşımı bu günlerde başlar. Bebeğinizin boyu yaklaşık 0,4 mm dir.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın