Elektronik Ev Aletleri Elektrikli süpürge makinesi önerisi

Toz torbalı mı toz torbasız mı

• toz torbalı

OY: 5 41,7%
  • sulu

OY: 0 0,0%
  • toz torbasız

OY: 7 58,3%

• Ankete Katılan
    12

mutlubirkedi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
420
619
başlıktaki gibi elektrikli süpürge makinesi almam lazım ama çok geniş yelpaze olduğu için önerilere göre yöneleceğim yardımcı olursanız sevinirim hanımlar. kullandığınız ve memnun kaldığınız dyson dışında öneri bekliyorum çünkü dysona hakimim o benim aşkım ama şarjlı olmasını istemiyorum unuturum şarj etmeyi çünkü :KK70:

marka olarak rowenta öneririm canım, bende kablosuz istiyorum ama dyson çok pahalı hem uygun hem performansı iyi var mı başka markalarda acaba, sende bana onu tavsiye et :KK60:

marka olarak rowenta öneririm canım, bende kablosuz istiyorum ama dyson çok pahalı hem uygun hem performansı iyi var mı başka markalarda acaba, sende bana onu tavsiye et :KK60:
bosch buldum ben küçük araştırmalar neticesinde ama emin değilim çok teşekkür ederim gerçekten :KK60:

başlıktaki gibi elektrikli süpürge makinesi almam lazım ama çok geniş yelpaze olduğu için önerilere göre yöneleceğim yardımcı olursanız sevinirim hanımlar. kullandığınız ve memnun kaldığınız dyson dışında öneri bekliyorum çünkü dysona hakimim o benim aşkım ama şarjlı olmasını istemiyorum unuturum şarj
Kesinlikle philips.
Bende philips power pro max FC 9751 modeli var.
Çok memnunum.
Çıkan pisliğe inanamazsın ve temizlemesi çok kolay. Çekim gücü şahane.
Hatta tozları bile onunla alıyorum.

başlıktaki gibi elektrikli süpürge makinesi almam lazım ama çok geniş yelpaze olduğu için önerilere göre yöneleceğim yardımcı olursanız sevinirim hanımlar. kullandığınız ve memnun kaldığınız dyson dışında öneri bekliyorum çünkü dysona hakimim o benim aşkım ama şarjlı olmasını istemiyorum unuturum şarj etmeyi çünkü :KK70:
Dyson sarjsiz niye almiyorsun Animal Pro2 mesela??? Daha iyi bir marka mi var allasen??? Siemens kullandim, fakir, bosch kullandim, roventa kullandim, phillips marahton kullandim, ihlas kullandim..... sarjli gereksiz, pil omru bitince cok pahali, normal fisli dyson.. daha once temizlik yapmiyormusum diyorum.

X