Eliptik bisiklet ile yaza kadar basenleri eritelim.

Ayrıca eliptik bisiklet bizim için bi araç. Eliptik yapamıyosan yürüyüş yap. Ya da pilates, spor salonu veya forumda bissürü spor başlığı var evde yapılan. Bunların hepsi bir araç. Bizi hareket ettirip, terletip otura otura biriktirdiğimiz yağları harcamak için birer araç. Ben bendeki aracı kullanarak devam ediyorum. Beni yoruyo ama iyi de hissettiriyo. Çok yorgun bile olsam çıkıp bi 25 dakika çeviriyorum. 25 dakika nedir ki bize az bile. Tabi üzerinde daha uzun kalabilene saygılar 🎩 ben kendimi aşırı sıkmak ve sıkılıp bırakmak istemediğim için 25 dakika bana yetiyor. Sizde başlayın ufaktan ister oturarak, ister ayakta önemli olan şuan için başlamak 😊 sonra istikrar 👍
Haklsınız kesinlikle ayakta da yapabilirm ayakta hiç denemedim. deneyeceğim :)
Valla o istikrar olsa evde bişey bile olmasına gerek yok azimle veririrz sıkılaşırız da istikrar yok işte . Ben de saygı duyuyorum 1 hafta yaptm max. sonra yine bıraktım devamlı baslayacağım

Haklsınız kesinlikle ayakta da yapabilirm ayakta hiç denemedim. deneyeceğim :)
Valla o istikrar olsa evde bişey bile olmasına gerek yok azimle veririrz sıkılaşırız da istikrar yok işte . Ben de saygı duyuyorum 1 hafta yaptm max. sonra yine bıraktım devamlı baslayacağım
Ufak ufak başlayın. Bn 5 dakka ile başladım. 1 hafta 10 dakka yaptım. 5er 5er arttırdım moduma göre. Böyle istikrar sağladım yoksa baştan zorlasam 1 haftada pes etmiştim. Size bool şans diliyorum. İnanmak başarmanın, başlamak bitirmenin yarısıdır 🥳

İnsallahh istikrarlı bir sekilde devam ettirebiliriz etkinligimizi. Ama farki ben fark ediyorumm.yanlarimda yaglanmalar vardi onlar kayboldu cok az kaldi.sira gobek bolgemde ☺️ Selulitlerde azalmaya basladi. Olumlu yonde degisimler oldukca insan daha cok spor yapmak istiyor. 🥰

Ufak ufak başlayın. Bn 5 dakka ile başladım. 1 hafta 10 dakka yaptım. 5er 5er arttırdım moduma göre. Böyle istikrar sağladım yoksa baştan zorlasam 1 haftada pes etmiştim. Size bool şans diliyorum. İnanmak başarmanın, başlamak bitirmenin yarısıdır 🥳
Evet 10dk az önce yaptım. Bugün 1 saat de bisiklet sürmüştüm
Yatak odasına da koyduk ki hep gözümün önünde olsun.

Evet 10dk az önce yaptım. Bugün 1 saat de bisiklet sürmüştüm
Yatak odasına da koyduk ki hep gözümün önünde
İnsallahh istikrarlı bir sekilde devam ettirebiliriz etkinligimizi. Ama farki ben fark ediyorumm.yanlarimda yaglanmalar vardi onlar kayboldu cok az kaldi.sira gobek bolgemde ☺️ Selulitlerde azalmaya basladi. Olumlu yonde degisimler oldukca insan daha cok spor yapmak istiyor. 🥰
Kesinlikle. Değişimler bu işin mazotu. Pes etmeden değişime devam 👍

Başlangıçta kaç dk yapıyorsunuz? Ben de başlamak istiyorum
Merhaba ben 5 dakka ile başladım sonra 10 dakkaya çıkardım ve 1 hafta böyle yaptım başlarda. Çünkü ilk zamanlar ben çok zorlandım. Üstünde saniyeleri saydım. Yavaş yavaş arttırdım. Şuan 25 dakikada sabitledim. Rahat rahat yapıyorum. Kendinizi çok zorlamadan kendinize göre yavaş yavaş arttırın. 1 saat yapan da var. Bn o kadar yapamıyorum. 25 - 30 dakika yetiyo bana. Önemli olan düzenli yapabilmek. Ya da 2 3 gün yapamayınca bırakmamak.

Ben devam ediyorum. Düzenli yazmıyorum buraya. Aylık yazıyorum genelde. Düzenli yapmakta kararlıyım. Ocak ayının tamamlarsam 4.ayım tamamlanmış olacak. Böyle böyle yaza kadar devam edicem inşallah. Sen devam edebiliyo musun ?

Ben ediyorum devam 2 gun yaparsam 3.gun ara veriyem sonra yine devam.yediklerme dikkat ediyrum.en az 25 dk sonrasi ne kadar dayanabilirsem.ama farklilik var vucudum da.amacim kilo vermek degil benim.gecen seneden yanlarimda simitler olusmustu 🤭🤗 onlari yok etmek ve basenlerime sekil vermek.bakalim🥰

Ben ediyorum devam 2 gun yaparsam 3.gun ara veriyem sonra yine devam.yediklerme dikkat ediyrum.en az 25 dk sonrasi ne kadar dayanabilirsem.ama farklilik var vucudum da.amacim kilo vermek degil benim.gecen seneden yanlarimda simitler olusmustu 🤭🤗 onlari yok etmek ve basenlerime sekil vermek.bakalim🥰
Yediklerine de dikkat edersen sonuç alırsın mutlaka. Zaten herşeyin başı beslenme. Benim de yapamadığım günler oluyo ama sonra bi şekilde devam ediyorum. Uzun bir süreç bu. Ara ara ufak molalar olur. Benim de amacım kilo vermek değil 48 e düştüm zaten beslenme ve eliptik sayesinde. Şuan sıkılaşmak ve sporu hayatımdan çıkarmamak, kilo almamak için yapıyorum daha çok. Birkaç tane de basen hareketi yapmaya çalışıyorum. Simitlerde bişey kalmadı.

X