ella regl geciktirir mi

Stres yapma diyorum ama gerçekten yapılıyor ben Google’da araştırma yapmaktan kafayı sıyırmıştım ama hepsi boşunaymış

Bu kadar sıkmayın gerçi bende sıkıyordum ama tek elde ettiğim stres oda geciktiriyordu zaten hamile olsanız o kadar teste çıkardı ben 20 günde hiç kan testi vermedim bile sadece kaset test yaptım evde

selam kızlar 19 nisanda bir ilişkim olmuştu geri çekilme yöntemi ile sonrasında 24 saat geçmeden ella aldım 18 mayısta adet olmam gerekiyordu ama ne bir belirti yaşadım ne de başka bir durum normalde regl olmadan 1hafta önce göğüs agrısı olurdu ama olmadı demek istediğim ella regl geciktirir mi bilen yazarsa mutlu olurum

ELLA® aldıktan sonra, bir sonraki adetin birkaç gün gecikmesi normaldir. Ancak, bu gecikme 7 günü aşarsa, her zamankinden az veya fazlaysa, karın ağrısı, meme hassasiyeti, kusma veya bulantı gibi belirtiler yaşıyorsanız gebe olabilirsiniz. Hemen gebelik testi yapmanız gerekir.

ELLA® aldıktan sonra, bir sonraki adetin birkaç gün gecikmesi normaldir. Ancak, bu gecikme 7 günü aşarsa, her zamankinden az veya fazlaysa, karın ağrısı, meme hassasiyeti, kusma veya bulantı gibi belirtiler yaşıyorsanız gebe olabilirsiniz. Hemen gebelik testi yapmanız gerekir.
Evet ama zaten test yaptılar ve kan testi de verdiler sonuç negatif çıkmış

X