Eltim olsun istiyorum

Allahtan belasini isteyen bir insan daha 😀 Şaka bi yana cok zor isin simdiden tavrinizi koydunuz koydunuz yoksaki asla 2 yeni gelin gelince kvdniz yakaniza fena asilacak cunku o gelinler hayatini yasayacak sizi kvde cok yoracak tecrube ile sabit sonrakilere size yaptiklarini yapamaz

Kizlar 10yildir evin tek geliniyim iki tane kaynım var ama evlenmiyorlar daha doğrusu istediği kızları bulamadılar gorumcemde yok tek gelin olduğum için herşeyde yanlarında bulunuyorum hastalığında sağlığında mutlu mutsuz sonlarında biraz da diyorum diğer gelinler gelsin ben kenara cekileyim sadece yorumlarinizi bekliyorum siz ne dusunuyorsunuz
Kızzz aynı durumdayız belki burdaki arkadaşlara tuhaf gelecek ama olması bi dert olmamasıda bi dert benimde iki kaynım bekar valla böylede kötü oluyor biz bekarız diye eşimden de öyle rahat davranmalarını onlarla sürekli gezip tozmasını istiyorlar sürekli kavga ediyoruz bu yüzden çoğu zaman mecbur hissediyor kendini onlarla bi yere gitmeye eşin den izin alamadınmı hanım köylümü oldun diye dalga geçiyorlarmış zaten bunu duyunca tüm bi soğudum mesafe koydum araya ama onlarda evlenecek inşallah onlarıda görecez o zaman ben laf sokacam onlara 🤣🤣

Kizlar 10yildir evin tek geliniyim iki tane kaynım var ama evlenmiyorlar daha doğrusu istediği kızları bulamadılar gorumcemde yok tek gelin olduğum için herşeyde yanlarında bulunuyorum hastalığında sağlığında mutlu mutsuz sonlarında biraz da diyorum diğer gelinler gelsin ben kenara cekileyim sadece yorumlarinizi bekliyorum siz ne

Temel problem ailenin bekarlarının anne babası için bir şey yapmaması değil mi? SİZ de bir kadından bekliyorsunuz onlar da... sıkıntı burada bence

Kizlar 10yildir evin tek geliniyim iki tane kaynım var ama evlenmiyorlar daha doğrusu istediği kızları bulamadılar gorumcemde yok tek gelin olduğum için herşeyde yanlarında bulunuyorum hastalığında sağlığında mutlu mutsuz sonlarında biraz da diyorum diğer gelinler gelsin ben kenara cekileyim sadece yorumlarinizi bekliyorum siz ne dusunuyorsunuz
E eltiniz olunca yapmayacak mısınız sanıyorsunuz 😁 valla bu karakter ile ilgili benim gibi biri olursa yine her şey sizde kalır. Hiçbir şeye gitmem karışmam kavgalarda yokum, varlığım ile yokluğum biri 🤣 çok rahatsız oluyorsanız yapmayın siz de.

Ay bende eltim olsun istiyorum 🤣 ama kaynım daha okuyor çok var 🤪

X