Eltimin Bana Karşı Rekabeti Ne Yapmalı ?

Kimseyle samimi olmak için uğraşmayın .Eltiniz ne yaparsa yapsın ,siz durusunuzu bozmayın ,mesafe her zaman iyidir.Siz filmin sonunu izleyin , ben öyle yapiyorum.Sonundada kimin ne olduğu ortaya çıkıyor.
aaslnda herkes öyle diyor boşver izle allaha havale et ama eltimin bu yüzsüzlüklerine yapmacıklarına dayanamıyorum inanın
beni kötülemesine dıslamasına arkamdan atıp tutmasına dayanamıyorum

Bence laf tasimak hayatta genel olarak mantikli bir hareket degil, aile icinde hic degil. Laf tasiyinca her sey dönülmez bir yola giriyor ve genelde laf tasiyan insana karsi saldiri daha cok oluyor. Bu sefer herkesin arasini bozdugunuz icin esiniz de tepki verebilir.
Boyle karaktersiz insanlari niye bu kadar önemsiyorsunuz ki? Kendi boklarinda bogulsunlar. Sizi yanlarina cekemedikleri icin sanslisiniz. Bosverin siz kendi hayatiniza bakin.
bende öyle yapmaya calışıyorum ama elimde değil kafama çok takıyorum
durduk yere dıslanmayı kötü olmayı kabullenmiyorum onun iki yüzlülük yapıpda yag gibi üste cıkmasını ballanmasını yediremiyorum kendime ben zaten içli dıslı olmak istemem lakin böylesine dıslanmak dıslandrmakta insanın cok zoruna gidiyor

Tarihin en eski oyunları bunlar, işsiz güçsüz insan işleri, rahat , huzur, iyilik bir yerlerine batar bunların, huzursuzluktan beslenirler. En iyisi uzak olmak, adam yerine koymamak, eşin seni biliyorsa gerisi boş, mesafe candır, uzak olan her zaman tatlıdır
ben uzak olduğum için daha mı iyi sizce ama dıslanmak eltimin yüzsüzlükleri cok zoruma gidiyor canımı yakıyor buna artık müsade edip dur demek istiyorum söyle bakıyorum elimdende birşey gelmiyor içim içimi yiyor :KK43: afedersiniz kadın istediği gibi at koşturuyor resmen atıp tutmalar dedikodumu yapmalar beni kötülemeler yetti artık :KK43:

bende öyle yapmaya calışıyorum ama elimde değil kafama çok takıyorum
durduk yere dıslanmayı kötü olmayı kabullenmiyorum onun iki yüzlülük yapıpda yag gibi üste cıkmasını ballanmasını yediremiyorum kendime ben zaten içli dıslı olmak istemem lakin böylesine dıslanmak dıslandrmakta insanın cok zoruna gidiyor

Valla eger oyle bir eltiniz varsa bir ömür bunu cekersiniz. Benim annemin de var boyle yuzsuz, karaktersiz bir eltisi. 30 yildir boyle. O yuzden alışmayi ve umursamamayi bir sekilde ogrenin derim ben.

o zaman kv niz ile yakın olan içli dışlı olan eltiniz dıslanan siz ollmussunuz değil mi ?
dıslanmayı kaldırabilyormusunuz hiç üzülmüyormsnz peki dıslandıgnız için
yalnış anlamayn sadece merak ettim için ve kendimi motive etmek adına soruyorum
yoo neden dışlanmış olayım ki kv ile iç içe olmak istemem ki zaten çok muhabbet tez ayrılık getirir hesabı
kaldı ki kv kendisi kaç defa söyledi eltimden için onun huyu böyle o da anlayacak yanlış yaptığını filan diye
bir de eltime acıyorum biliyor musun nefret ede ede seviyormuş gibi davranıyor kv tarafını ki kv tarafı kendisini hiç
sevmez saymaz çünkü herkes kimin ne mal olduğunu bilir :kahve:

Konuyu okurken aklima nagihan geldi. Kıskanıyorsun kızıiiiaaaammm diye bağırasın geldi valla.
Neyse, yani iç ve gorumcenizr seviyorsanız niye ektiniz icin onlarla araya mesafe koyuyorsunuz ki. Sizde gidin gelin çağırın dışarı cikin beraber. Ama yok ben onalri sevmiyorum zaten diyorsanız birakin kendi dünyalarında takılsinlar boşverin.

Valla eger oyle bir eltiniz varsa bir ömür bunu cekersiniz. Benim annemin de var boyle yuzsuz, karaktersiz bir eltisi. 30 yildir boyle. O yuzden alışmayi ve umursamamayi bir sekilde ogrenin derim ben.
keşke.. keşke bende diğer insanlar gibi takmasam önemsemesem ama oda olmuyor sizinde dediğiniz gibi bu eltinden kurtuluş yok bana böyle takarsam kendime yazık ederim zamanla

Konuyu okurken aklima nagihan geldi. Kıskanıyorsun kızıiiiaaaammm diye bağırasın geldi valla.
Neyse, yani iç ve gorumcenizr seviyorsanız niye ektiniz icin onlarla araya mesafe koyuyorsunuz ki. Sizde gidin gelin çağırın dışarı cikin beraber. Ama yok ben onalri sevmiyorum zaten diyorsanız birakin kendi dünyalarında takılsinlar boşverin.
ben eltim için mesafe koymadm bazı ufak tefek seyler yaşandı o nedenle koydm mesafe
eltim bunlara müsade etmiyor işte beni dısta tutuyor biz geleceğimiz zaman bile damlıyor oraya gelemesin diye
o varken gitmediğimizi biliyor çünkü

aaslnda herkes öyle diyor boşver izle allaha havale et ama eltimin bu yüzsüzlüklerine yapmacıklarına dayanamıyorum inanın
beni kötülemesine dıslamasına arkamdan atıp tutmasına dayanamıyorum
Bende dört tane var, söylediklerimi dikkate al.Tecrubeyle sabit beni her şeyden mesafe ve umursamamak kurtardı.Yoksa huzursuz olursun.

4 elti sahibi olarak SADECE KENDİ HAYATINA HUZURUNA BAK. o zavallı bu oyunlarla ömrünü tüketsin, sen gez dolaş hayatını yaşa eşin çocuğunla. KV görümce ile yapışık üçüz olmak zorunda değilsin. Mesafeli saygılı biçimde hiç böyle topa girmeden haftada 1 gitmene devam et. o kocanda bir arkadaşın dediği gibi kendi ailesini pohpohlatmak istemiş, sakın yapma. Düşünsene kv ve görümce bu durumda arkanızdan amma da eğlenir.

4 elti sahibi olarak SADECE KENDİ HAYATINA HUZURUNA BAK. o zavallı bu oyunlarla ömrünü tüketsin, sen gez dolaş hayatını yaşa eşin çocuğunla. KV görümce ile yapışık üçüz olmak zorunda değilsin. Mesafeli saygılı biçimde hiç böyle topa girmeden haftada 1 gitmene devam et. o kocanda bir arkadaşın dediği gibi kendi ailesini pohpohlatmak istemiş, sakın yapma. Düşünsene kv ve görümce bu durumda arkanızdan amma da eğlenir.
benim en cok zoruma giden dıslanmak hiç birşey yapmadıgım halde kötü olmak :KK43:

Ne güzel işte haftada bir gidip havadan sudan sohbet edip geliyormuşsunuz gerks var mı acaba sıkı fıkı olmaya?
Bence siz bu durumdan memnunsunuz fazla deşmeyin kurcalamayın bırakın onlar iyi olsun siz kendi hayatınıza bakın konuşsunlar dursunlar umursamayın daha da çok sinirini bozar eltinizin onun amacı sizinle rekabet bazılarının hayatı rekabetten ibarettir siz takılmayın eşinizle gül gibi geçinin mutlu huzurlu

Ne güzel işte haftada bir gidip havadan sudan sohbet edip geliyormuşsunuz gerks var mı acaba sıkı fıkı olmaya?
Bence siz bu durumdan memnunsunuz fazla deşmeyin kurcalamayın bırakın onlar iyi olsun siz kendi hayatınıza bakın konuşsunlar dursunlar umursamayın daha da çok sinirini bozar eltinizin onun amacı sizinle rekabet bazılarının hayatı rekabetten ibarettir siz takılmayın eşinizle gül gibi geçinin mutlu huzurlu
eşimlede aslnda cok inişli cıkışlığı bir evliilğimz var cok tartışıyoruz özellikle de ailesinin yüzünden ikimizde cok yıprandık =(

ayni durumu bende yasadim .eltim kv ve gorumcelerimle asiri samimi olur ama arkalarinda demedigini birakmazdi.en son benimle ilgili biseyler soyledi.neymis beni istemiyorlarmis evlenmek icin.bende bunu herkesin ortasinda soyledim.sordum kv onlarda boyle birsey yok dedi.bende uyardum bakin arkanizdan konusuyo tabi neler konustuunu soylemedim uzulurler diye.peki sonuc ne mi oldu hicbirsey hala ona kiymet veriyorlar sanki hic birsey olmamis gibi.bahaneleri de neymis torunlari oglu icinmis.bende baktim bunlar boyle simdi herkese mesafeliyim hem kv hem gorumcelerime hem eltime.esimin ailesi surekli samimiyet kurmaya calisiyor ama yemezler.sizde hic anlatmayin size inansalarda eltiniz onlara iyi davranacagi icin onu sevmeye devam ederler

biz kadınların degısık bu kafa yapısı var anlamış degılım
elti görümce varsa aılede,encok ben sevıleyım,sevılen gelin olayım,sevıleyım de sevıleyım
eltın başarmış sımdı ben gerı kaldım ben bunu başarmak ıstıyorum ama Nasıl başarayım dıye soruyorsun
bırak ne hallerı varsa görsünler herkesın de dedıgı gıbı mesafelı ol
benım ıkı eltıde bana nıspet yapmak ıcın nerdeyse gece koyun koyuna yatacaklar ama bılmıyolarkı beni kıskandıkları ıcın yaptıklarının farkında degıller

Kelin ilacı olsa başına sürermiş
bende aynı durumdayım aynı durumu yaşıyorum. bir çözüm bulamadm
taksan olmuyor takmasan olmuyor of of vallahi :kızgın::kızgın: bende şaştım kaldım artık

keşke.. keşke bende diğer insanlar gibi takmasam önemsemesem ama oda olmuyor sizinde dediğiniz gibi bu eltinden kurtuluş yok bana böyle takarsam kendime yazık ederim zamanla
eltim bir gun kapimi calmaz ama herkese x bizi istemiyor bize gelmiyor demis.bende kimseye ondan bahsetmem.herkeste onu hakli saniyor.ilk zamanlar cok sinirleniyodum ama simdi hiccc tinlamiyorum.kv her hafta gittigimizde onlarda gelir.bi gorseniz oyle bi yag ceker ben bile sasiririm bu kadin nasi degisir diye.ama bosverin o boyle yapsin elbet bi yerde patlak verir.son gulen iyi guler

X