Eltimle görüşmek istememem normal değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben nefret ediyorum demedim ki sadece eşimin yüzünden görüşmek istemiyorum dedim esim kardeşiyle görüşsun ben eltiyle görüşmeyeyim diyorum

İşte kanlı bıçaklı olacak ne var net olarak görüşmek zorunda kalacağın insanlar bunlar kusura bakma. Nefret ediyormuşsun gibi geldi.

Muğla’da ev tutturmak bile inat bence habababbabababsbbBbHbba
Ay canım yaa beni kendinle kıyaslama ev değil otel ayrıca :) vee bebis dikkat ettiysen ben anltalyada yaşıyorm aileler İzmir de yani her türlü tatili yapıyoruz Muğla da bulunduğumuz yerlerden farklı yaaa o sebepten olabilir mi sanıyor ki eltimi kıskanıyorum kafaya taktım allahım zihne bak zihne

Ya buraya konu açıp insanlar cevap verince ve zorunuza gidince neden saygısızca hakaret boyutuna giriyorsunuz ? Canım eltin senin ne olduğunu anlamış ve gerçekten sadece düğününe gelmiş hahahhahahahaa şimdi kocandan kaynaklı git ve onun evinde kal yazık eltinin ayağına gitme düşüncesi biraz psikolojini bozmuş sanırım saldırıyorsun dur kız biz senin eltin değiliz hahdhfkmgosndjhdjd
Karakter meselesi ondan üyelere saldırıyor masum eltinin gene bir şeyden haberi yok

He hee ilkokul 3 e kadar okudum ben kocam bakıyor bna ona sığındım şayet öyle olsa bu size böyle Bi kadını küçümseme hakkını verecek mii
Ee siz bütüm yorumlarda küçümsemeyi geçtim hakaret ediyorsunuz 27 yaşında olduğunuzu düşünmüyorum 22 en fazla ama çevremde böyle birkaç kişi var yaşı olup olgunlaşmamış bence 27 de olabilirsiniz 30 da

Ay canım yaa beni kendinle kıyaslama ev değil otel ayrıca :) vee bebis dikkat ettiysen ben anltalyada yaşıyorm aileler İzmir de yani her türlü tatili yapıyoruz Muğla da bulunduğumuz yerlerden farklı yaaa o sebepten olabilir mi sanıyor ki eltimi kıskanıyorum kafaya taktım allahım zihne bak zihne
O zaman cumartesi akşamı saat 9 da kendinizle ilgilenmek ya da eşinizle ilgilenmek yerine neden eltinizle alakalı konu açtınız? Ve neden hala buradasınız?

Maddiyat olarak kıyaslamadım zaten fakat sanırım elitinizin maddi durumu bile sizden yüksek sürekli maddiyatla vurmaya çalışıyorsunuz sebep ne ?

Çok zenginsiniz ama elitinizi düşünüp yarın sandıkta duracaksınız ????? 😂

Ee siz bütüm yorumlarda küçümsemeyi geçtim hakaret ediyorsunuz 27 yaşında olduğunuzu düşünmüyorum 22 en fazla ama çevremde böyle birkaç kişi var yaşı olup olgunlaşmamış bence 27 de olabilirsiniz 30 da

Lütfen olgunlaşmamış deme, sonra ben muz ya da avokoda değilim diyor :KK53:

Alakası yok özelimi bilmesini istemezdim herkes iyi niyetli değil Sonuçta farklı şeyler düsünmüs olabilir

Hiç sevmiyorum böyle boşboğaz erkekleri be.. evde olan evde kalır evet bence yeni evli olduğunuz için sonuçta evlilikleri yeni oturuyor diye düşünülebilir çokta takılma daha çok bilinmesinden dolayı görüşmek istememişsin anladım tanımadığın biri sonuçta.
Aman onlarında evliliği muhteşem değildir herkesin de değil kime ne biraz gamsız olmak lazım.

O zaman cumartesi akşamı saat 9 da kendinizle ilgilenmek ya da eşinizle ilgilenmek yerine neden eltinizle alakalı konu açtınız? Ve neden hala buradasınız?

Maddiyat olarak kıyaslamadım zaten fakat sanırım elitinizin maddi durumu bile sizden yüksek sürekli maddiyatla vurmaya çalışıyorsunuz sebep ne ?

Çok zenginsiniz ama elitinizi düşünüp yarın sandıkta duracaksınız ????? 😂
5 de gitcem görev yerine ramazan yaa hani sahur falan yapıyoruz 2 saat için de neden uyuyayım burası çok eğlenceli esimde görevli o uyuyor napayim

Yok ben sen değilim öyle huylarım yk ayrıca brde bu çıktı eltisini kıskanıyor kıskanılacak Bi tarafı yok ıssız güçsüz koca eline bakan Bi insan kıskanılacak birisi varsa o da benim :))

Kıskanılacak değil de haline üzülünecek birisin daha çok

Yok ben sen değilim öyle huylarım yk ayrıca brde bu çıktı eltisini kıskanıyor kıskanılacak Bi tarafı yok ıssız güçsüz koca eline bakan Bi insan kıskanılacak birisi varsa o da benim :))
HanahhahhHajajahhshajhajahajjahahajajsjaj siz kimsiniz ve neden evlendiğinizden beri eltinize ve eşinizin kardeşine taktınız bide şey ne güzel kocası herşeeeyyyyiiiii hallediyor demek ki inşallah onlarda en lükssss otele giderde sende evinde ağlarsın ohhhh

Hiç sevmiyorum böyle boşboğaz erkekleri be.. evde olan evde kalır evet bence yeni evli olduğunuz için sonuçta evlilikleri yeni oturuyor diye düşünülebilir çokta takılma daha çok bilinmesinden dolayı görüşmek istememişsin anladım tanımadığın biri sonuçta.
Aman onlarında evliliği muhteşem değildir herkesin de değil kime ne biraz gamsız olmak lazım.
Maalesef ben olamıyorum o yüzden uzak kalmayı tercih ediyorum evet eşim ilk başlarda alışamadi evliliğe ondan böyle saçmalıklar ypti

İşsiz güçsüz koca eline mi bakan 😂off sen bunun nasıl bir şey olduğunu bilmiyorsun yaaa😂şu eltin hanım bence çok elit ve sen onu çok kıskanıyorsun ezilmişlik sendromu bu nerede olsa tanırım 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X